2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu dönem böyle geçiyor ben tecrübeliyim güya oglumdada aynı şeyleri yaşamıştık.her çocuk ayni olmuyor ama inşallah sizin ikinciler sakın olur

Şöyle yapalım mı sen bana ver o kiloları ne olur ya.artik gına geldi kilo alamıyorum.ama uykusuzluk beni bitiriyor

Bende çok guzel rejim yapıyordum kaç gündür fazla kaçırdım bu havalarda böyle oluyor malesef evde sıkıntıdan yemeğe sarıyoruz spor iyi olur senin için değişiklik olur hem

Evet geldiğimiz dönem sıkıntılı oldu biraz. Size yakın taurus var sakin bir avm'dir. Ya da next level. Çocuk alanı da güzel tam jokerin önünde :)))
Aynen Taurus yakın ama gitmedik next level eşim hiç duymamış ama. Baktık o da yakınmış dedıgın gibi sağol canım

Görmemek gerek diyorlar yine de takip et zarar vermesin kendine. Eşimin kuzeni var 2,5 yaşında bize gelince de otururken kendisini geri geri koltuğa vuruyor o şekilde uyuyor falan huy da edinmiş.

Görmemek gerek diyorlar yine de takip et zarar vermesin kendine. Eşimin kuzeni var 2,5 yaşında bize gelince de otururken kendisini geri geri koltuğa vuruyor o şekilde uyuyor falan huy da edinmiş.
Teşekkür ederim ben de ondan korktum benim de bi tanıdığım vardı arkasına yastıkları doldurup sürekli kafasını vururdu. Görmezden geliyomus gibi yapıyorum ama çaktırmadan da takip ediyorum inşallah alışkanlık haline getirmez. Dün sadece bi kere yaptı onda da odadan çıktım hemen peşimden geldi zaten unuttu.

Azı dişlerinden kafayı yemek üzereyim ( hergün gece 3 4 uyAnıyor ve uyumuyor ağlıyor ağlıyor agri kesici verdim papatya anason Melisa Yok arkadas gram sakinleşmiyor

Selam kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor hayat?
Benim hepimizin olduğu gibi yoğun :)
Oğluşumun peşinde koşturmaca sürekli

Kızlar Schafer marka düdüklü tencere aldım geçen ay her yerinden buhar çıkıyordu .geri gönderdim yenisi geldi dün yine aynı.cok pişman oldum sakın Schafer marka almayın.iade edeceğim.

Kızlar Schafer marka düdüklü tencere aldım geçen ay her yerinden buhar çıkıyordu .geri gönderdim yenisi geldi dün yine aynı.cok pişman oldum sakın Schafer marka almayın.iade edeceğim.
Yaa geçmiş olsun canım düdüklü korkutuyor insanı tefalden herkes memnun benimki çeyiz setindeki ar yıldız memnunum ben

Benim duduklumde schafer ve ben cok memnunum cok hizli pisiriyo hatta apartmandakiler hep benim duduklumu ister pisirmek icin ayni model mi bilmiyorum ama kapagini bastirarak kapatmak lazim biraz yoksa bende de buhar kaçırıyor ama guzel kapatırsam cok iyi pisiriyo

Aynen öyle yap başka bişeye teşvik et unutur inşallah

Azı dişlerinden kafayı yemek üzereyim ( hergün gece 3 4 uyAnıyor ve uyumuyor ağlıyor ağlıyor agri kesici verdim papatya anason Melisa Yok arkadas gram sakinleşmiyor

Ahh canım ya bizde çok çektik. Azı dişi beklerken köpek dişi çıktı ama 1 haftadan fazla sürdü 4 günü aşırı kötüydü.

Yok yok bacım bastırmak falan ise yaramıyor.bes para etmez.geri ginderdimdim kapagini degistirip göndermişler.yine ayni sıkıntı.hele müşteri hizmetleri sorularıma cevap bile veremiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…