2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sagolun kızlar.gözümüzden sakindigimiz için böyle oluyor zaten.kızımı da halasi aldi evine götürdü.insallah fazla kalmayız cok zorlaniyorum.ne yerde duruyor ne gökte.laf anlayacak yaşta da degil.sabahtan beri mahvoldum resmen

Allah yardımcın olsun canım. Valla diyorum biz bu yaşımıza nasıl gelmişiz elimiz kolumuz sağlam :/ göz kulak olmak çok zorlaştı artık

Sizler nasılsınız kızlar.bizim burada ateşli salgın varmis çocuklarda.insallah sizler hastalanmazsiniz...
Ne anneler hasta olsun ne cocuklar ama bulasiyor bi sekilde.
Bende korkuyorum hasta olmasindan cocuklarin.buyuklerden korkum yok pek cok sukur onlarin bunye saglam ama kucumenim en ufak birseyde hemen hasta oluyor 1 bucuk 2 aya yakin hep hastaydik gecenlerde.dr de erken dogumdan oturu oksijen destegine bagli kalanlarda hastalik cok sık gorulur dedi cigerler gelismediginden surfaktan falan yapilinca biraz hastaliga hemen yenik dusuyoruz.bunada sukur.
Kizinda senden ayri kaldi onun icinde zor bir donem olmustur.eve gidince de hem ona ilgi hem ogluna ilgi derken biraz ik etapta dinlenemezsinde.
Geceleri oglun uyusunda ins sen de dinlen cnim.

Bizim bıdık oğlanın köpek dişi patladı ama 4-5 günden fazla sürdü. Aşırı huysuz ve gündüz sürekli buz gibi kafası sırtı ter içinde kaldı. Vucudu soğuktu sürekli. Gece uyku desen civar yok. Şükür dün azaldı terlemesi patlamış ucundan minnacık dişi

Kopek disi biraz daha zorluyor yavrulari.dis gozuktugunde sıkintida azaliyor.

Biz 1 aydır azı dişleriyle uğraşıyoruz.ates oluyor..huysuzluk ve uykusuzluk her zamanki gibi devam.hic birşey yemiyor.uzmanlar yemezse zorlamayin diyor.cok biliyorlarsa gelip dayansinlar.1 aydır çocuk sadece enerji bende zorluyor um biraz.zaten bünye zayıf yürürken sendeliyor yani düşünün halasizlikten.

Yemiyorsa zorlama cajim.yiyecegi varsada yemez.ara ara denerim istemediginde birakirim yedirmeyi.acisi cok napsin yiyemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…