2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar aşımızı olduk nutrigen babytamin vitamin kullanıyorduk ama artık oğlum 1 yaşında olduğu için bıraktık onu polibit multivitamin aldık kullanan var mı

İnşallah canım hastalığından mi böyle mızmız bilmiyorum hem mızmız hem düşe Kalka yerinde durmuyor yürüyor pata kute düşüyor heryerini acıtıyor yaramazlık huyu çok var sabrımı zorluyor resmen ben valla 1 tane ile başa çıkamazken sana helal olsun
Hastalıktanda mızmız oluyorlar. Bizimki biraz iyilesince oyun oynamaya basladı yıne. Düzelir alper de yakında inş.

Pek sessiz buralarda huuhuu kızlar nerelerdesiniz ya ?
Gercekten bugun burası baya ıssız kalmış. Benim sıpalar bıyudukce işim simdilik zor. Zeynep e bakıp gülsümde 1 bucuk yasına geldımı daha da rahatlarım dıyorum zaten bı yuruse yıne rahatlıycam. Heleki 2 yasına geldımı daha da rahatlarım inş. Oglumun okulu kızların yaramazlıgı derken baya yorucu gecer oldu gunler.
Bu kış yorucu gececek yapacak bıraey yok.

İyi akşamlar bizim oğlan yine tosladı bi yerlere. Alnı morardı sürekli kafasını vuruyor düşe kalka büyüme kısmı bizde fazla. O yüzden sürekli peşinde geçiyor zaman

İnşallah canım. Sadece başını sürekli vurması sıkıntı olmaya başladı
Baş önemli tabiki. Peşinde de kostursan saniye gozunu ondan cevırdıgın an kütt yerde goruyorsun. Bu ne hız dıyorsun sankı bızı kolluyorlar gozunu ondan ayırmanla bir düsmesi bir oluyorlar. Sonrasında aglamaları yokmu benı cok uzuyor.
Halılaramı takılıyor acaba. Ayakkabı gıydırıyorsan o yuzden mı dusuyor acaba.

Baş önemli tabiki. Peşinde de kostursan saniye gozunu ondan cevırdıgın an kütt yerde goruyorsun. Bu ne hız dıyorsun sankı bızı kolluyorlar gozunu ondan ayırmanla bir düsmesi bir oluyorlar. Sonrasında aglamaları yokmu benı cok uzuyor.
Halılaramı takılıyor acaba. Ayakkabı gıydırıyorsan o yuzden mı dusuyor acaba.

Yok canım çorap sadece. Hızlı koşuyor dengesini kaybediyor. Ondan çok sanki benim canım yanıyor. Geçen gün kapıyı tutacakken dengesini kaybetti geri geri düştü kafasının sesini alt katta ki duymuş. O yüzden de çok üzülüyorum korumaya çalışsam imkansız zaten anlık oluyor ne önlem alsak o kısmı imkansız.

Bu düşmeler benim de sinirlerimi alt üst etti yüreğim oynuyo artık her an tetikteyim daha benimki tam yürümüyo da bi yerlere tutunarak gidiyo ama geçen gün bir düştü yataktan burnu filan kanadı çoookk korktum allahım esirgesin altını alıyodum dedimki bi kat daha giydireyim altına pijama 3sn arkamı bile diil yanımı dönmemle yere balıklama atlamış :KK43:
Yok canım çorap sadece. Hızlı koşuyor dengesini kaybediyor. Ondan çok sanki benim canım yanıyor. Geçen gün kapıyı tutacakken dengesini kaybetti geri geri düştü kafasının sesini alt katta ki duymuş. O yüzden de çok üzülüyorum korumaya çalışsam imkansız zaten anlık oluyor ne önlem alsak o kısmı imkansız.

Ha sen ondan yoksun ne zamandır gönülüüüm :KK43: geçmiş olsun canısı
Evet canım o yuZden pek giremez oldum. Gülsüm hastalıktan oturü keyıfsızlestı mızmız oldu hep kıcagımdaydı zeynep de ondan gorerek o da kucagımdaydı. Gülsüm uyudugunda yemek yap onu yap bunu yap derken buraya gormeye fırst olmadı. Oglum derslerını kendı yapıyor cok sukur sadece bıtınce kontrol edıyoruz o uzmuyor pek bıZı kucumenler bıraz daha bıyuyunceye kdr kosusturmacalı hayatımız olcak.

Bu düşmeler benim de sinirlerimi alt üst etti yüreğim oynuyo artık her an tetikteyim daha benimki tam yürümüyo da bi yerlere tutunarak gidiyo ama geçen gün bir düştü yataktan burnu filan kanadı çoookk korktum allahım esirgesin altını alıyodum dedimki bi kat daha giydireyim altına pijama 3sn arkamı bile diil yanımı dönmemle yere balıklama atlamış :KK43:
Allah korusumus yavruyu cok sukur.
Cok kıpır kıpır yavrular sanıye ıle dusmelerı bır. Bızımkıde su aralar parmaklarını cok sıkıstırıyor. En buyuk Zevkı dolapların kapaklarını acıp ıcındekı kıyafetlerı yere fırlatmak.

X