2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Komsu şehirde diyelim.haftada bir geliyo su aralar.bazen 3 4 gun evde olur.bazen 2 hafta gelemez.kışın kar yağınca hepp evde..havalara bağlı yani
O evde oldugunda butun mutfak ıhtıyacını faZla fazla aldır en ıyısı.
O yorgunluk bende de var malasef. 3 cocuk butun gun benle esım işten gec gelir geldıgınde yardımcı olur ama gelene kadar zaten ben yorulmus olurum. Boyle boyle ayakta kalmaya calısıyorum. Yakınd a daha rahatlıycam dıyıp avutuyorum kendımı.

Belki siz de yapıyorsunuzdur ben sağlık ocağına aşıya götürdüğümde yanıma alt açma örtüsü alıyorum onu sedyeye koyup oraya oturtuyorum tartıya koyuyoruz filan çıkarken de örtüyü çöpe atıyorum belki işe yarıyordur

Selam kızlar
Geçmiş olsun dileklerini iletenlere çok teşekkürler alıntı yapamadım :KK43:
Benim sıpanın döküntüsü olmaya başladı sanırım 6. hastalık geçiriyor diye düşünüyorum

@emnis canım kuzuna geçmiş olsun çok.

Canlar hasta olan yavrularimiza Allah şifa versin.benim kızda dış çıkartıyor.hic uyumuyoruz.okadar kötü ki.zaten huysuz bir kızdı artık iyice huysuz oldu.ben ayakta uyukluyorum.yasamayan görmeyen halinden anlamıyor maalesef.artik komsular bile kızımı görünce ağlayan kız diyorlar :KK43:(

Canlar hasta olan yavrularimiza Allah şifa versin.benim kızda dış çıkartıyor.hic uyumuyoruz.okadar kötü ki.zaten huysuz bir kızdı artık iyice huysuz oldu.ben ayakta uyukluyorum.yasamayan görmeyen halinden anlamıyor maalesef.artik komsular bile kızımı görünce ağlayan kız diyorlar :KK43:(
Allah yardımcın olsun canım huysuz çocuğa bakmak çok zor oluyor Alper de öyle mızmızlaniyor çok sinirleniyorum Allah sabır versin hepimize

Belki siz de yapıyorsunuzdur ben sağlık ocağına aşıya götürdüğümde yanıma alt açma örtüsü alıyorum onu sedyeye koyup oraya oturtuyorum tartıya koyuyoruz filan çıkarken de örtüyü çöpe atıyorum belki işe yarıyordur
Daha once hasta bı cocul temaa ettıyse o hastaşıgın bulasma rıskını azaltır en azından bu yontem. Bızm nasıl bulastı anlamadim. Kendım de dıkkat ettım ama bı sekılde bulastı hastalık.

Allah yardımcın olsun canım huysuz çocuğa bakmak çok zor oluyor Alper de öyle mızmızlaniyor çok sinirleniyorum Allah sabır versin hepimize
Amin cnım. Bana yapısık yasadı gulsum hastayken bu sefer zeynep de kıskanıp kucagımdan ınmedı. Bunaldım o zaman fazlasıyla ama onlarda ılgıye muhtac.
Gecer ıns en kısa zamanda hastalıgınız.

X