2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Evet canım 2 kol 1 bacak. Bıze ates yapmadı ama saglık ocagından bı sekılde mıkrop kapmısız ertesı gun ıshal oldu yavrum. Sızde cok dıkkat edın. Salgın var fazlasıyla.
Of bide bölüme çıkmak için çocuk acilden çıkılıyor başka yerden dolanayım bari inşallah bizde ateşsiz atlatırız ya

geçmiş olsun canım, benim sıpa da 6. hastalık çıktı.
bol bol emsin kuzu birkaç güne sıkıntısı biraz daha azalır inşallah.
döküntüleri de toparlar.
Ahhh o 6.hastalık illetini biz de atlattık canım haziranda. sürekli yükselen bi ateş :/ 40.2yi görmüştük biz allah yaşatmasın bi daha size de çok geçmiş olsun

Kesinlikle doğrucanım yaşamayan anlamaz.. bizimki de dün gece sık uyandı daha kötüsü uykuya dalmakta zorlandı en son sabah 4buçukta önce beşiğin kenarlarına tırnaklarını geçirip iğrenç sesler çıkardı ardından baktı bizde tepki yok baktık ayağa kalkmış bi elini kaldırmış bağırıyo :)) ne yatıyosunuz demek istedi sanırım :/ eşim kıyamadı sen yat ben salona götürürüm dedi orda biraz oynamışlar sonra tekrar uyutmuş eşim.. ve işin garibi bakıcısına verirken horul horul uyuyodu paşa hazretleri küfür gibi geliyo insana

Amin cnım. Bana yapısık yasadı gulsum hastayken bu sefer zeynep de kıskanıp kucagımdan ınmedı. Bunaldım o zaman fazlasıyla ama onlarda ılgıye muhtac.
Gecer ıns en kısa zamanda hastalıgınız.
İnşallah canım hastalığından mi böyle mızmız bilmiyorum hem mızmız hem düşe Kalka yerinde durmuyor yürüyor pata kute düşüyor heryerini acıtıyor yaramazlık huyu çok var sabrımı zorluyor resmen ben valla 1 tane ile başa çıkamazken sana helal olsun

Geçmis olsun canim bizimde yara olmuştu koyduğumuz bardak ucunu çizdi orası kanadı durdu iyilesiyorda işte zaman alıyor sünnet. Ne örüyorsun

Tam uç delik kısmının orası doktora daralma yapabilir devam ederse takip edin dedi bakalım krem kullanıyoruz şuan. Amigurumi yapıyorum canım doğum günü içinde kalp anahtarlık yapıyorum

Tam uç delik kısmının orası doktora daralma yapabilir devam ederse takip edin dedi bakalım krem kullanıyoruz şuan. Amigurumi yapıyorum canım doğum günü içinde kalp anahtarlık yapıyorum
Çok geçmiş olsun inşallah çabucak düzelir.becerikli kadinsin maşallah sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…