2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar benim oğlumda hasta oldu :KK43: ateşe gece 38.5 oldu evden çıkarken yine yüksekti. öyle onu cayır cayır bıraktım işe geldim artık nefret ediyorum bu işten

kızlar benim oğlumda hasta oldu :KK43: ateşe gece 38.5 oldu evden çıkarken yine yüksekti. öyle onu cayır cayır bıraktım işe geldim artık nefret ediyorum bu işten
Geçmiş olsun canım ateşten başka bi sıkıntısı varmı?

Gecmiş olsun canım. Atesı varken nesesı masıl onemlı olan o
çok kötü değil battaniyede sallanmayı çok seviyor gece mızmızlanınca öyle bir iki salladık kahkaha bile attı ama uyumaya çalışırken ağlıyor, şuan yemek yedirmeye çalışıyorlar ama yemiyormuş 6.30 da benim emzirdiğimle duruyor şuan yememeye devam ederse gidicem eve

çok kötü değil battaniyede sallanmayı çok seviyor gece mızmızlanınca öyle bir iki salladık kahkaha bile attı ama uyumaya çalışırken ağlıyor, şuan yemek yedirmeye çalışıyorlar ama yemiyormuş 6.30 da benim emzirdiğimle duruyor şuan yememeye devam ederse gidicem eve
Cok gecmis olsun canım gitme sansin varsa git yanina hasta olinca istah kalmiyo yavrularda emmek istiyolar sadece bol bol emzir insallah çarçabuk toparlar

Yemıyorlar canım zorlamayın. En sevdıgı yıyecegı yedırmeye calısın. Borek pogaca tarzı yıyeceklerı elıne verın yesın. Keyıfsızse enfeksıyon vardır. 38 '5 ates az da degıl daha da yukselırse doktora goturun canım.

@emnis geçmiş olsun canım ya.ateş dışında başka sıkıntısı var mi acaba.keyifsizse baska sıkıntısı varsa emmiyor da bizim öyle olmuştu en azından.ne yemek ne meme...insallah tez zamanda toplar yavrun

:KK43: eşin başka iş yapamaz mı ?
Benim eşim de bir dönem işi gereği çoook seyahat ediyordu, çalıştığım zamanlar.. ve ben de evde yalnız kalamıyordum, öyle bıkmıştım ki artık ayda defalarca kere hem ona hem kendime çanta hazırlamaktan.. anneme gidiyordum ama o bile işkence haline geliyordu, evde ne düzen ne bişey.. sırf bu yüzden korkularımla yüzleştim ve yalnız kalamama fobimi yendim. Şimdi de az sayılmaz seyahatleri ama ben ve kızım evimizdeyiz artık. Arada annem geliyor ya da biz de gidiyoruz ama mecburiyetten değil. Yine de hala derim, her gece eşiyle aynı yastığa baş koyanlar çok şanslı, "postacı olsan da sen de her gece evine gelsen" diye de takılırım ama mesleği bunu gerektiriyor :/
Öksürük için pek çok şey denemişsindir ama kronik faranjitim varken beni çok rahatlatırdı bal ve toz zencefil. Bir de cevizi duydum bebeklere de verilebiliyormuş. Kırınca arasındaki çöpü var ya, bir tutam ondan alıp bir kahve fincanı suda bir taşım kaynatıp içilecekmiş, iyi geliyormuş.
Malesef canım ya.işimiz o artık da.bazen duygusal çökkünlük oluyor ve esim onu yapmadigi için sıkıntı yaşıyorum daha fazla neyse... Evet deniyorum canim biseyler bakalim fayda edecek mi

gonulll gonulll canim size de gecmis olsun.dun hastaneye gittigimizde cok yoğunluk vardı ya.genel olarak buyuk kucuk butun cocuklarda ishal kusma ust solunum yolu var.bizim aşımız haftya insallah toparlarız biz de
Sagol canım. Bız de ası atılırken burnumuz akıyordu. Sonrası ıshal olduk sonrası grıp derken yenı yenı ıyılesıyoruz.

X