2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Taşınmak çok zor canım ya allah yardimcin olsun yinede yarısını halletmişsin diğer yarısı yeni evde artık

Bizim başımıza gelmedi canım ama dert etme bence geçicidir kilo kaybı oldu mu ki ?
Kilo kaybi olmadi canim ama dustu kilo alimi tabi ayda 300gr anca aliyo ha kötü mu 300 gr degil tabi..benim sıkıntı yaptığım kilosu degil zaten beyefendi karnini sütle doyuruyo ama yeni dogan gibi 1bucuk saatte bir emmesi yipratti artik...bide onceden ne versem yiyen cocuk herseye burun kiviriyo o zoruma gidiyo bende gecicidir insallah dedim ama 3 aydir ayni hicbir yemegi yediremiyorum sadece kahvaltiyi biraz duzgun yapiyo artik yasina geldi buraz duzene girsin yeme aliskanligi istiyorum hep memeye dusmesin

O zaman blw ile ilerle sen yedirmeye çalışma pek çok tarif var blw Türkiye sitesinde
Evet blwye daha yakin bizimki benimde aklima geldi ama cesaretim yok blw sabir isi onun daginikligi pisligi gozumde oyle buyuyo ki...ben zaten bugüne kadar yiyebilecegi herseyi eline verdim 7bucuk ay civarlarindan beri meyvesini pankekini peyniri ni hep kendi yedi ama corbasini yemegini ben yedirdim.simdi bakinca kahvaltiyi daha istekli yapiyo yemekte sikinti var alakasi varmi benim yedirmemle acaba agzina ne versem tukuruyo tadini begenmiyo bazen oguruyo mercimek corbasi icmez asla dun mercimek koftesi yaptim verdim eline 2 tane yedi...senin minnklar ne alemde ilerlediler mi blw isinde bana bikac tuyo versene mesela catal kasik vermeye basladin mi sulu yemekleri nasil yiyolar

o durum bizde de var maalesef çok emiyor her kucağıma aldığımda emmek istiyor. bir arkadaşımın bebeğşinde de iştah azalması başlamıştı doktor vitamin yazmış çinko flan düzeldi diyordu

Kolay gelsın canım baya bıtırmişsin kolılemeyı. İşi bıraktın o zman sen.

Lcw de gömlek üstü kazak gördük bitek onu beğendik belki görmüşsündür mavi gömlek lacivert papyon bordo kazak
Evet canım gördüm ama aynı gömleği papyonsuz haliyle yarı fiyatına görünce vazgeçtim ondan :) bu arada papyonlar 2li 5-6lira.. gerçi ben sonra papyondan komple vazgeçtim bizimki huylu canım onu da çeke çeke koparır:)

Dün benim balığın altını değiştiriyorum eşim yanıma geldi güya yardım edicek bi eliyle poşet açmış bi eliyle de tişörtü çekiştiriyo burnuna allahııımm bu ne diye aynı anda bense bu yılın moda saç rengini tutturmuşsun annneeemm diyip bağrıma basıyodum çocuğu işte anneyle babanın farkı

Bence öyle devam et artık kocaman oldular çiğnemeyi de biliyorlar öğürmeyi de hiç sorun olmaz çorbasını bardakla ver alttan destekle yemeği az sulu yap sebzeleri tutabileceği büyüklükle doğra öyle yiyorlar benimkiler. Maalesef çatala alışmadılar çataldan çıkarıp eliyle tutup yiyorlar yine. Belli dönem özenip yapmaya çalışıyorlarmış o zamanı bekliyorum artık.
Yemek sonrası duş ve temizlik var tabii ama karşılıklı yemek yeme zevki özgüveni küçük kaslarını çalıştırma vs vs çok avantajı var ve artık o kadar da çok dökmüyorlar kirlenmiyorlar

Kolay gelsın canım baya bıtırmişsin kolılemeyı. İşi bıraktın o zman sen.
bırakmadım canım o yüzden çok zor oldu işten geldim gittim h. sonu gittim falan. birde orayı yerleştirirsem ohh diyeceğim :) kasım sonunda işten ayrılıyorum

Selam kızlar
Benim oğlan hasta birkaç gündür.
Aslında sadece ateşleniyor ve çok huysuz, uyuyamıyor filan, diştir dedim ama dişe benzer bişey de yok görünürde.
Doğumgünü demişsiniz ben parti yapmıcam, sadece ilk doğumgünü olduğu için özel pasta yaptırıyorum, kendi ailem burda onlarla bir de gelirlerse kayınvalidelerle bir pasta keseriz sadece
Foto çektirmek istiyordum ama bir tane fotoğrafçı buldum açmıyorlar teli ulaşamadım.

Ben de katı şeyleri önüne küçük küçük koyuyorum kendi yiyor, sıvı bir şey varsa ben veriyorum
Hasta olduğundan mısır bilmem bu ara kendi sadece oynuyor. Ben veriyorum fazla yemek istemiyor, zorlamıyorum.
Ne yedirsem sıkıntısı yaşıyorum sürekli, aklıma bir şey gelmiyor

ahahahahahaha :))))

gece emzirmelerini nasıl bırakırım diye bir şeyler okuyorum alıntı yapıyorum size de :) çok güldüm ne hale düşürdü bu çocuklar bizi :)
Haydi memeler de uykuya." Artık pazarlama çalışmalarını başlatabilirsiniz. Çocuğunuz 18 aylık olduğunda basit cümleleri anlamaya başlar. Ona gece uyandığında emzirilmeyeceğini anlatmak için şöyle bir şey söyleyebilirsiniz: "Güneş Amca uyanınca yeniden meme emeceğiz." Çocuğunuzu emzirip uyuturken (veya gecenin ilk veya ikinci emzirmesinden sonra), en son duyacağı şey şu olmalıdır: "Anne uykuya, baba uykuya, bebek uykuya ve meme de uykuya" (veya artık memeye ne ad veriyorsa). Gece uyandığında ise, ilk duyması gereken şey şu nazik hatırlatma olmalıdır: "Memeler uyuyor. Haydi bebek de uykuya." Bu programlamayı 1-2 hafta boyunca tekrarlamanız gerekebilir. Kısa süre sonra çocuğunuz, gündüzleri emzirildiğini ve geceleri de uyuması gerektiğini öğrenecektir. Eğer "memeler" gece uyursa, bebek de uyuyacaktır, en azından sabaha kadar.

Geçmiş olsun canım düzelir inşallah zaten zorlar hastalanınca iyice kötü oluyor bu minnaklar :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…