2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
maşallah ne güzelde konuşuyorsun bazıların anladım bazıları doktor dili size hocam diyebilir miyim ya bide bişey sormak istiyorum ben 25 yaşındayım eşim 34 yaşında risk ondan mı geliyor benden mi geliyor yoksa ikimiz den mi ?

bana da decavit verdi 12. hafta folik asiti bırakıp buna başla dedi
bana 8 hafta verdi folik asiti birak decavite basla dedi 10 yillik doktorum kendisi ilk gebeligibi takip etti guveniyorum zaten decavitte her vitamin var kombilasyon zaten

bana da decavit verdi 12. hafta folik asiti bırakıp buna başla dedi
bana 8 hafta verdi folik asiti birak decavite basla dedi 10 yillik doktorum kendisi ilk gebeligibi takip etti guveniyorum zaten decavitte her vitamin var kombilasyon zaten

Valla ya gece aglaya ağlaya uyudum sabaha kadar inledim resmen boğazın tamamen tikanik
Burnum tıkanmadi ama o da olucak biliyorum...
sicak suya limon bal başka da yapabilicek bişey bilmiyorum benim doktorum asla ilaç falan vermez.. boğazın yumuşasın diyede dün gece ballı süt içtim ki bal i hiç sevmıyorum.. biraz iyi geldi yanına petibor bisküvi falan yumusatiyo aklında olsun tatlim

dmt cm sana bişey daha sorcam sence nub teorisi doğru mu doktorlar arasında elbet konuşulmuştur. yada bir hasta sormuştur.. bilgin var mı

Teşekkürler canım denicem umarım iyi gelir

benimde sürekli uykum var canim ya, ama uyuyamiyorum ben bende su icerken baya zorlaniyorum hatta bazen günde 1lt bile icmedigim oluyor

Sorma ben de içemiyorum. Normalde de çok su içen biriyimdir. Doktor da üstüne basa basa tembihledi bol bol sıvı tüketmelisin diye. Benim daha şimdiden sabahları ellerim şişmeye başladı çünkü Alyansımı takamıyorum maalesef

BENDE BU ŞEKİLDE BİLİYORUM

3. Ve supriz gebelik.ben 2 cocugumu da erken dogurdum canim sebepsiz.bu da erken dogarsa benim ekim ortasi olabilir.aranizda ilk dogurcaklardan olabilirim.

Perinatolog da icin daha rahat eder canim hic bir suphe kalmaz aklinda en azindan.
bende ikiz olduklari icin ekimde dogum yapicam 33+36 haftalarda doguyomus ben 36 haftayi gorrum insallah rabbim vakti zamaninda guzel saglikli dogumlar nasip etsin insallah bugun bu mubarek gunun suyu yuzu hurmetine dua edenin duasi kabul oldugun gunun hurmetine hayirli cumalar ...amin

maşallah canım çok sevindim Rabbim herkese böyle güzel haberler duymayı nasip etsin inşallah :) bende yarın gidicem inşallah bende mutlu dönerim inşallah benim ense kalınlığına bakılmayacak ama olsun insan hep yinede güzel haberler beklyior :)

canım ne kadar erken doğurmuştun bende 35+6 da doğum yaptım buda öyle olurmu ki dedim doktor çok erken sayılmaz dedi dikkat ederiz son aylarda dedi bidaha öyle bir sürpriz yaşamam inşallah

Bende 34 civari dogum yaptim.oglum kuvozde kalmisti ama kizimda da oyle sorun olunca hastanede yattim evde hep yattim son aylar igneler ilaclar derken yine erkn dogdu ama kizimi hemen kucagima alabildim cok sukur.hayirlisi hakkimzda.

Masallah.dr cinsiyetini gormustur.kimi dr gec soylemekten yana

Canım ben hala sadece folikasit alıyorum. 12. Haftada decavit vercek galiba.
canim.saglik ocagi ucretsiz veriyor bilgin olsun ben ilk gebeligimdede kullandim.doktorum.cok iyi kendi polikilini acti her cesit dogum var istege gore ozel odalar baya baya buyuk hastane gibi cocuk bolumude var ogullarim zeka kupu massalah taktir getiriyor ogkum kucuk bu yil birinci sinifa basladi gerci dogdular 6 aylik oldular balikyagi surubu vermeye basladim sukur rabbime sagliklilar rabbim cumlemize saglikli bebekler nasip etsin her zaman dua ederim annelere cocuklarina onlar bizlere emanet rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin evladida annesiz yasatma diye her zaman dualarimdalar.... amin hayirli cumalar

Gözün aydın canım çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah bizde senin gibi güzel haberler alırız...

tesekkur ederim insallah canim herkes güzel haberler duysun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…