2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
jean jean gündüz nasıl uyuyor senin minikler ?
Ben hala odasını ayıramadım, bitmedi odanın işi. Herşey hazır olmadan başlamayalım dedikçe de uzuyor. Doğumgününden sonra kutlamalarla geçeceğiz beraber bu gidişle :)
Ay canım ben işteyken babası çok farklı uyutuyor bazen de uyumayıp öğle arasına kadar beni bekliyorlar ben hala aynı yapıyorum ya ninni açıyorum yada dönenceden müzik biri mamayla biri emerek öyle devam ediyoruz. Ayırırsın inşallah bi arkadaşım 18 aylıkken ayırmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor gece uyanıp yanına geliyormuş annesiyle yatmak istiyor geri koyuyor kızı tekrar geliyormuş filan sabah uyanınca da o evden çıkana kadar durmadan ağlıyormuş

aaaaa beklerimm :) biz bu ay sonu taşınıcaz ama benim temelli gitmem kasım sonu o zaman beklerimm sizi :) çok sevinirim. Birde dostlar ben ilk defa ailemden ayrılıcam öyle bir yerden geliyorum ki sağım teyzem solum halam karşım dayımdı :KK70: şimdi yaban ellere gidiyorum :)) tanıdık birilerinin olması beni çok çok sevindirir yeni evimin ilk misafirleri siz olun inş :)) @yasemn2014 rint rint
Ay neguzel ayni yerlerdesiniz bulusun foto atın bizede :KK19:

Neden ben uyuyamıyorum??? Neden oğlan ilk kez erken uyumuş ve henüz bir defacık uyanmışken ben bu fırsatı değerlendirmedim? Kafamda deli sorular. Hepsinşn sonhnda bir soru ilareti... Hepsinin noktası kaçmış, çengeli birbirine dolanmış, gel de yanıt bul şimdi bu karmaşaya.

Ay canım ben işteyken babası çok farklı uyutuyor bazen de uyumayıp öğle arasına kadar beni bekliyorlar ben hala aynı yapıyorum ya ninni açıyorum yada dönenceden müzik biri mamayla biri emerek öyle devam ediyoruz. Ayırırsın inşallah bi arkadaşım 18 aylıkken ayırmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor gece uyanıp yanına geliyormuş annesiyle yatmak istiyor geri koyuyor kızı tekrar geliyormuş filan sabah uyanınca da o evden çıkana kadar durmadan ağlıyormuş

Biz hususi büyük yaptırdık yatağını, 3 kişi sıkışıyoruz , ben gider onunla yatarım artık , Yeni düzen bu olur :)
Şaka bir yana, gözüm korkmuyor değil.. :/ uyku işi hep bi stresli..

Cok sagol canim hastaneye gittik tahlilleri temiz çıktı şükür...ama ates devam ediyor ilac ve fitille düşürmeye calisiyoruz...doktor son zamanlarda cok fazla atesli bebek geliyor dedi once ates cikiyomus sonra bazı hastaliklar ortaya çıkıyormuş ilginc...simdilik bişey gorunmuyo tahlillerde ama gelen bebeklerde en cok gordugumuz sey ateşin sonunda ya kusma ishal oluyo ya grip yada el ayak hastaligi dedi...kusma ishal öksürük döküntü olursa tekrar gidicez yok olmazsa virutik bi durumdur bikac gune zaten gecer dedi insallah bi sey cikmaz ben idrar yolundan cok korkmustum sukur idrar tahlili temiz cikti...
because of you because of you @Larendee Y yilfasa @emnis @yasemn2014 cok sagolun kizlar sorduğunuz icin etiketlemeyi unuttugum varsa affedin
Inşallah hemen toparlanır kuzucuk canım geçmiş olsun tekrardan :) sen de dikkat et kendine biz hasta olursak herkes birden batıyo:/

Kizlar biz hastanedeyiz kuru öksürük burun akıntısı kusma vs var kan alınıp serum takıldı bugün çıkacağız insallah... Ne kadar cok ustune düşersem o kadar cok hastalanıyor yaa...offff tek başıma rezil oldum her yönden yaa kombi de bozuldu mu aksam ve gece eşim de yoktu:mad:
Off çok geçmiş olsun canım

Cok sagol canim hastaneye gittik tahlilleri temiz çıktı şükür...ama ates devam ediyor ilac ve fitille düşürmeye calisiyoruz...doktor son zamanlarda cok fazla atesli bebek geliyor dedi once ates cikiyomus sonra bazı hastaliklar ortaya çıkıyormuş ilginc...simdilik bişey gorunmuyo tahlillerde ama gelen bebeklerde en cok gordugumuz sey ateşin sonunda ya kusma ishal oluyo ya grip yada el ayak hastaligi dedi...kusma ishal öksürük döküntü olursa tekrar gidicez yok olmazsa virutik bi durumdur bikac gune zaten gecer dedi insallah bi sey cikmaz ben idrar yolundan cok korkmustum sukur idrar tahlili temiz cikti...
because of you because of you @Larendee Y yilfasa @emnis @yasemn2014 cok sagolun kizlar sorduğunuz icin etiketlemeyi unuttugum varsa affedin
Çok geçmiş olsun canım ateş gerçekten çok zor çocuk durmuyor ağlıyor devamlı bizde atlattık çok zormuş

gonulll gonulll canım sen nasılsın bakalım.nasıl geçiyor gunlerin okul açıldıktan sonra düzene girdi mi.gün icerisinde aklıma hep geliyosun inan abi okulda minikler evde ikiz gibi
Miniğim biraz keyıfsız canım pek gırenez oldum o yuzden.okulların acılmasıyla daha yorucu gecıyor gunler.
Ikısıde buyudukce yvas yavas beraber oyun oynamaları cogalıyor. Cok guzel onları seyretmek.

Sagolun kızlar etiketleyemedim herkesi...gece ilik uygulama ve dolvenle düştü şükür o yuzden acile gitmedik..simdi yine yukseldi biraz ama asiri degil 37.5-38 civari ogleden sonra goturucez doktora..2 ay kadar önce idrar yolu enfeksyn gecirmisti insallah yine oyle bisey değildir ates disinda hicbiseyi yok çünkü ne burun akintisi ne öksürük vs boyle olunca idrar yolu mu acaba diyorum :KK43:
Geçmiş olsun canım. 1-2 ay kadar önce Mehmet in de ateşi anlattığın gibiydi.ne burun akıntısı be öksürük hiçbirşeyi yoktu. Kızımdan deneyimli olduğum için 3 gün bekledim. Çok rahatsız olduğu durumlarda ateş düşürücü verdim, ince giydirdim. 3. gün ateşi kendiliğinden düştü, döküntüler başladı ve bir daha yükselmedi. 6. hastalık bunun adı canım.

BİM'e gidip uyku tulumu aldınız mı?bizim buraya en büyük 12-18 gelmiş aldık iki tane yıkanıyor şimdi

Eklentiler

• IMG_7889.JPG
    IMG_7889.JPG
    65,5 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_7891.jpg
    IMG_7891.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 55
Bizde bugün kontrole giderken bim in önünden geçtik at alacaktım. Dönüşte alırım diye girmedim. Dönüşte girdim 1 saat önce satıldı sonuncu dedi :KK12: tulum da kalmamıştı

Ben koyuyordum canım. Grip olduğunda hırıltısı olduğunda kesip beşiğine yanına koyuyorum
İse yarıyor mu canım ya bizimkinin de burnu tıkanmaya başladı malum kış başlıyor.oglumda okaliptüs yağı kullanmıştım soğan daha sağlıklı geldi bilemiyorum

X