2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar size soru . 1 Ekim'de ilk kez adet oldum 7 gün surdu.bugun tekrar adet oldum .doğum sonrası düzensizlik normal biliyorum ama hayatım boyunca hiç 35 günden önce adet oldugumu bilmem.haftaya doktora gideceğim.sizdede bu kadar erken kanama oldu

Kızlar size soru . 1 Ekim'de ilk kez adet oldum 7 gün surdu.bugun tekrar adet oldum .doğum sonrası düzensizlik normal biliyorum ama hayatım boyunca hiç 35 günden önce adet oldugumu bilmem.haftaya doktora gideceğim.sizdede bu kadar erken kanama oldu
Evet canım benim de öyle ama gitmedim doktora

rint rint sızın nasıl oldu benekleriniz azalma varmı.
Canım gonulll gonulll :KK200:
Allah razı olsun sen ne güzel böyle toparlıyırsun bizi...
Biz iyiyiz şükür. Benim oğlanın gözlemle yumurta sarısı ve domates üzerine yoğunlaştık. Kan tahlillerinde çıkmıyor bir şey.
Benekler azaldı ama geçmedi. Bu kadar ilaca nasıl geçmez insan anlamıyor. Bugün epey az. İnşallah böyle böyle geçer. Meyve domates yumurta diyeti yapıyoruz birlikte. İnşallah yeni bir şey tetiklemez de geçer.
Siz nasılsınız? Okul nasıl gidiyor paşanın, Zeynep nasıl, Küçümen de kocaman oldu neredeyse 13 aylık :KK200:

Erken değil amaa benim hep geç ilk adetten sonra ikincisi 2 ay sonra oldu, şimdi 3. sünün zamanı ama 2 hafta geçti bile :/ devamlı sarkıyor. inşallah düzene gireceğizz yaa çok sıkıntılı :/

rint rint canim gecmis olsun tekrar.biz de 28 eylulden beri kullanıyoruz şükür kaşınması da geçti kafasındaki konaklar da.deterjani da kullaniyoruz ama hangisi fayda etti bilemiyorum nr kadar kullanacağımizi da.bizim de kan tahlilleri temiz çıkmıştı alerji testi de... Insallah tez zamnda sifa bulur yavrum çünkü zor

Canım gonulll gonulll :KK200:
Allah razı olsun sen ne güzel böyle toparlıyırsun bizi...
Biz iyiyiz şükür. Benim oğlanın gözlemle yumurta sarısı ve domates üzerine yoğunlaştık. Kan tahlillerinde çıkmıyor bir şey.
Benekler azaldı ama geçmedi. Bu kadar ilaca nasıl geçmez insan anlamıyor. Bugün epey az. İnşallah böyle böyle geçer. Meyve domates yumurta diyeti yapıyoruz birlikte. İnşallah yeni bir şey tetiklemez de geçer.
Siz nasılsınız? Okul nasıl gidiyor paşanın, Zeynep nasıl, Küçümen de kocaman oldu neredeyse 13 aylık :KK200:
İnşallah tamamen geçer su bebekler.rabbim yardımcı niz olsun.sana çok zor ama kuzu nasıl dayanıyor ben ona hiç kıyamam

X