2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ağzımda şeker tadı oluyor bu aralar internetten baktım şeker hastalığı çıkıyor ama belirtiler bende yok emzirmeyle ilgili olabilir mi :KK43:

Kizlar biz hastanedeyiz kuru öksürük burun akıntısı kusma vs var kan alınıp serum takıldı bugün çıkacağız insallah... Ne kadar cok ustune düşersem o kadar cok hastalanıyor yaa...offff tek başıma rezil oldum her yönden yaa kombi de bozuldu mu aksam ve gece eşim de yoktu:mad:
Çok geçmiş olsun canım.rabbim yardımcın olsun.tek başına nelerin altından kalkıyorsun.masallah sana.cok zor yaptığın şeyler

Cok sagol canim yine yuksek 39a dayandı koltukaltlarinda pamuk ayagimda salliyorum suan ogleden sonra gidicez doktora haber veririm insallah..
Canim pamuklari 5dkya bir yenile sürekli durmasin olur mu ayagindayken zor olur da yanına legen falan al da oyle yap bari.hastane dönüşü haber et bizi de

Çok geçmiş olsun canım.rabbim yardımcın olsun.tek başına nelerin altından kalkıyorsun.masallah sana.cok zor yaptığın şeyler
O anlarda gececek bu saatler bu günler gececek kalıcı değil diye soyleyip kendime moral veriyorum canim napiyim... Allahim tüm zorda olanların yardımcısı olsun.anne olmak cidden hicc kolay degilmis

Sorma yaa, aksi gibi sabahtan bu yana 3 defa kaka yaptı. Penaten epeyce azaltmıştı ama artık uzamasın diye hametan sürüyorum. O geçiriyor hemen :KK43: adı batsın o bezin..
Canım geçmiş olsun bende yaptım öyle bir iş güzarlık kendini suçlama sleppy bende öyle yaptım sizin aksinize molfix hep sorunsuz gdiyor. İşte her bez herkese uymuyor maalesef. biz sleppy de mantara çevirdik düzelmedi bir türlü coresatin krem + travazol verdi doktor hmencik düzeldi

Sorma yaa, aksi gibi sabahtan bu yana 3 defa kaka yaptı. Penaten epeyce azaltmıştı ama artık uzamasın diye hametan sürüyorum. O geçiriyor hemen :KK43: adı batsın o bezin..
Molfix çok şükür bizde pişik yapmadı.ben Prima ve Molfix dönüşümlü kullanıyorum.gece mutlaka Prima kullanıyorum

Canım geçmiş olsun bende yaptım öyle bir iş güzarlık kendini suçlama sleppy bende öyle yaptım sizin aksinize molfix hep sorunsuz gdiyor. İşte her bez herkese uymuyor maalesef. biz sleppy de mantara çevirdik düzelmedi bir türlü coresatin krem + travazol verdi doktor hmencik düzeldi

Öfff, orası öyle tabi de, uzun süre kalsa ne olurmuş İnan bilemedim.

D dertah canım nasıl oldu kuzucum. Çok geçmiş olsun
L Larendee canım size de çok geçmiş olsun şimdi nasıl
Cok sagol canim hastaneye gittik tahlilleri temiz çıktı şükür...ama ates devam ediyor ilac ve fitille düşürmeye calisiyoruz...doktor son zamanlarda cok fazla atesli bebek geliyor dedi once ates cikiyomus sonra bazı hastaliklar ortaya çıkıyormuş ilginc...simdilik bişey gorunmuyo tahlillerde ama gelen bebeklerde en cok gordugumuz sey ateşin sonunda ya kusma ishal oluyo ya grip yada el ayak hastaligi dedi...kusma ishal öksürük döküntü olursa tekrar gidicez yok olmazsa virutik bi durumdur bikac gune zaten gecer dedi insallah bi sey cikmaz ben idrar yolundan cok korkmustum sukur idrar tahlili temiz cikti...
because of you because of you L Larendee Y yilfasa @emnis E Erenyigit cok sagolun kizlar sorduğunuz icin etiketlemeyi unuttugum varsa affedin

Cok sagol canim hastaneye gittik tahlilleri temiz çıktı şükür...ama ates devam ediyor ilac ve fitille düşürmeye calisiyoruz...doktor son zamanlarda cok fazla atesli bebek geliyor dedi once ates cikiyomus sonra bazı hastaliklar ortaya çıkıyormuş ilginc...simdilik bişey gorunmuyo tahlillerde ama gelen bebeklerde en cok gordugumuz sey ateşin sonunda ya kusma ishal oluyo ya grip yada el ayak hastaligi dedi...kusma ishal öksürük döküntü olursa tekrar gidicez yok olmazsa virutik bi durumdur bikac gune zaten gecer dedi insallah bi sey cikmaz ben idrar yolundan cok korkmustum sukur idrar tahlili temiz cikti...
because of you because of you L Larendee Y yilfasa @emnis E Erenyigit cok sagolun kizlar sorduğunuz icin etiketlemeyi unuttugum varsa affedin

Çok geçmiş ve bitmiş olsun dilerim.. :KK43:

jean jean gündüz nasıl uyuyor senin minikler ?
Ben hala odasını ayıramadım, bitmedi odanın işi. Herşey hazır olmadan başlamayalım dedikçe de uzuyor. Doğumgününden sonra kutlamalarla geçeceğiz beraber bu gidişle :)

Aman bununla geçmiş olsun inşallah uzamadan düşer yeni bir şeye çevitmez

Hurdunya Hurdunya çook geçmiş olsunn Deniz'e de annesi. Sıkma canını bunlar hep tecrübe. Ben de inan şehir dışına adım atmazdım zamanı geri alabilsem...

X