2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İnşallah iyi olcak canım

Herkese mutlu pazarlar, benim bir derdim var, derdim bu olsun
Kısçemin yaşı geliyor malum, bütün bebelerle beraber.. doğumgününde aynı elbiseyi giymek istiyorum ya da uyumlu.. nette araştırıp durdum ama satın almayı oradan yapamam. Gidip görüp almak istiyorum ya da dikerler ama bu işi yapan bilen olsun istiyorum. Bi yer buldum ama çok şikayet var haklarında.. direk gördüğümü alabileceğim biyer olsa daha da şahane olur. Öyle sipariş ver herhangi bir terziye de yapmak istemiyorum, güvenebileceğim bir terzi yok, kırk defa prova vs uğraşılmaz Denizle beraber, ayrıca çok şatafatlı bir şey de istemiyorum. İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir mağaza var mı ? Biliyorum çoğunuz başka şehirde , hatta istanbuldakiler bile Anadolu yakasında ama gizli okuyucular var ya, belki bir bilen çıkar umuduyla sormak istedim..

Kızlar nasılsınız neler yapıyor sun uz herkescikler iyimi kuzular nasıl
Iyiyiz diyelim daha iyi olalim insallah canim benim.buyuk kuzum krese gidiyor ufaklık evde beni perisan ediyor karıştırmadigi yer yok gözümün onunden ayiramiyorun.kuru öksürük var ikisinde de bir de burun akıntısı sen nasılsın bakem

Kızlar nasılsınız neler yapıyor sun uz herkescikler iyimi kuzular nasıl
İyiyiz iyi olmasına ama @Larendee ninde dediği gibi bizim oğlanın da girmedigi delik yok her yeri karıştırıyor akşama kadar peşindeyim bir iş yaptırmıyor bana
Sen nasılsın canım?

Çok geçmiş olsun canım.benimde oğlan 2. Sınıfa gidiyor kızım evde canıma okuyor .yemek yapmaya çalışıyorum simdide

Allah'ım sen yardım et yapışık ikiz gibi dolaşıyoruz evde bir saniye ayrılmıyor benden güvensiz mı bağlandı noldu bütün gece uyumadik sabahta iş... Annelerin hakkı ödenmez gerçekten

İyiyiz iyi olmasına ama @Larendee ninde dediği gibi bizim oğlanın da girmedigi delik yok her yeri karıştırıyor akşama kadar peşindeyim bir iş yaptırmıyor bana
Sen nasılsın canım?
Bizimki alt dolaplarda plastik kaplar var onları çıkartıp dolabın içine girip oraya oturmaya çalışıyor.hergun en az 10 kere toplayıp tekrar yerine koyuyorum kapları.cocuk kilidi al diyeceksiniz doğru ama ona zarar verecek şeyleri kaldırdım oda böyle boşaltarak mutlu oluyor

Allah'ım sen yardım et yapışık ikiz gibi dolaşıyoruz evde bir saniye ayrılmıyor benden güvensiz mı bağlandı noldu bütün gece uyumadik sabahta iş... Annelerin hakkı ödenmez gerçekten
Allah hepimizin yardımcısı olsun.bu dönemler böyle geçecek ne yazikki .birde ise gidiyorsun Allah'tan ben ücret siz izindeyim.yoksa ne yapardım.oglumda ayrilamamistim ücretsiz izine.okadar iyi anliyorumki halini.cok şükür bunda ayrıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…