2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
jean jean şu slikon önlüklerden almıştın sanırım sen, memnun musunuz?
Onun benzeri renkli bişey almıştı eşim ama onu kemirdiği için kullanamıyoruz. Kolu olan bişey Laz'ım sanırım.. batıyor kıyafetler..
Aynen canım çok memnunum oioi çok yumuşak silikonu bide boynundan bağlanmadığı için çok rahat benim cadı da hemen çekiyor boynuna değse. Bunu yelek gibi giydiriyorum bişey demiyor ön cebi de iyi topluyor düşenleri. Hatta artık english home da satıyor oioi markasını civil ve e bebekte de var

Valla çok güzelmiş moralim yerine geldi. 10cc sevineyim o zaman en çok kaça çıktın?
Bu veletlerin poposuna poposuna vurmak lazım ne diye anne sütü istemiyor acaba?benim bi arkadaşın kızı da öyleydi

Çok sevindim adına canım 10 cc çıktı ise zamanla daha da artar. azmine hayran kaldım kolayına kaçmadın bu evlat aşkıyla eminim bol bol gelecek inş :) :nazar::KK68:

geçen gün yine oğlum uyumuyor diye sinir krizinin eşiğinden döndüm sonra pati pati kullarını açıp bana heh heh diye diye gülerek koştu geldi ya her şey bitti Allahım bu nasıl bir şey dedim yaa. :KK37:Uç nokta duygular yaşatıyor kafayı yicem :KK53: :)

geçen gün yine oğlum uyumuyor diye sinir krizinin eşiğinden döndüm sonra pati pati kullarını açıp bana heh heh diye diye gülerek koştu geldi ya her şey bitti Allahım bu nasıl bir şey dedim yaa. :KK37:Uç nokta duygular yaşatıyor kafayı yicem :KK53: :)
Aahhh ahh aynen zaten öyle olmasalar vallahi çekilir dert diiller :))

Valla çok güzelmiş moralim yerine geldi. 10cc sevineyim o zaman en çok kaça çıktın?
Bu veletlerin poposuna poposuna vurmak lazım ne diye anne sütü istemiyor acaba?benim bi arkadaşın kızı da öyleydi
Canım emzik olursa bebeler memeden süt akışını sevmedikleri için emmiyorlarmış anneyi
Biberon olunca da onun kolay akışı daha rahat geldiği için.
Anne memesine yakın olan şeyler daha çok meme reddi yapıyormuş.
Bir de alerji filan da meme reddi yapabilir.
jean jean şu slikon önlüklerden almıştın sanırım sen, memnun musunuz?
Onun benzeri renkli bişey almıştı eşim ama onu kemirdiği için kullanamıyoruz. Kolu olan bişey Laz'ım sanırım.. batıyor kıyafetler..
Bende de oioi var memnunum :)

Günaydın kızlar.. herkesler iyidir inşallah artık kendimi yabancılaşmış hissediyorum herşeye.. işe de gelmesem mağara adamı gibi bişey olucam galiba:/ geçen gün kayınvalidem gözlükleri takmış indirmiş burnuna da allahhııımmm bi ciddiyet suratta görseniz iklim değişikliği konferansında baş konuşmacı sanki mübarek!!! 5. Göbekten hala kızının fotosunu gösterip arka fondan hangi bankada çalıştığına dair benden tahmin istiyo ya şaka gibi oooyy oyy anne ben boş mezar varsa içine giricem ne diyon allasen demek vardı :/

Kızlar ben rahat durmadım ve avent pompa aldım. Lansinoh ile arasında dünya kadar fark var. Çok konforlu sağım yapan yer çok yumuşak Bebek emmesi gibi çekiyor. Lansinoh ile 1 damla bile akmamıştı ucuna gelmişti sadece aventle 10cc çıktı çok şükür onu görmek bile mucize benim için. İyi ki almışım :KK200:
Çok sevindim canım maşallah diyim

Seviyorum
Günaydın kızlar.. herkesler iyidir inşallah artık kendimi yabancılaşmış hissediyorum herşeye.. işe de gelmesem mağara adamı gibi bişey olucam galiba:/ geçen gün kayınvalidem gözlükleri takmış indirmiş burnuna da allahhııımmm bi ciddiyet suratta görseniz iklim değişikliği konferansında baş konuşmacı sanki mübarek!!! 5. Göbekten hala kızının fotosunu gösterip arka fondan hangi bankada çalıştığına dair benden tahmin istiyo ya şaka gibi oooyy oyy anne ben boş mezar varsa içine giricem ne diyon allasen demek vardı :/
Seviyorun seni ve anlattıkları ni.iyiki varsın :))

rint rint ben 1810 tane dagittim.dahada dağıtacağım inşallah.birde bir arkadasim ben okuyorum okudukça gözlerimden yaşlar akıyor o çocukta çok fazla göz nazar var dedi.haberin olsun.bence sen bide nazar duası oku tavrına canım .ayrıca arkadaşlar herkes 10 ar tane alsın olsun çok kısa bir dua.turkcesinden bile ikursunuz toplam yarım saatini zi almaz

Ya 10 tane çok az diye soylemeye cekindim persembeye kadar okumaya çalışırım bende 20 30 kaç tane olursa artık
rint rint ben 1810 tane dagittim.dahada dağıtacağım inşallah.birde bir arkadasim ben okuyorum okudukça gözlerimden yaşlar akıyor o çocukta çok fazla göz nazar var dedi.haberin olsun.bence sen bide nazar duası oku tavrına canım .ayrıca arkadaşlar herkes 10 ar tane alsın olsun çok kısa bir dua.turkcesinden bile ikursunuz toplam yarım saatini zi almaz

TaeYang TaeYang hocam biberon avent natural güzel reklam yapıyorlar o zaman da emzirme sanatını bilmiyordum bilsem en baştan EDS yapardım hiç biberon vermezdim. Emziği 4 aylıkken bıraktı ama ilk günden beri emmeye hevesi yoktu olsa da olur olmazsa da der gibi emiyor hep şimdi mama ağırlıklı gidiyor ama kızım anne sütü ağırlıklı. Bakalım pompa aldım mamayı azaltmaya çalışacağım

Ayyyy oku kız rint rint imizin oğlu hastaya onun için Tefriciye okuyoruz.cok kısa bir dua.4444 e tamamliyoruz.cumaya kadar tamamlariz inşallah.
Bende okumaya başlıyorum canım şifa olsun edize inş ama çalışıyorum ya çok okuyamıyorum :KK43: sayısını dönücem cuma sabahtan

X