2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Allah hepimizden razı olsun canım.ne olacak altı üstü birkaç kişiye okurmusun diye yazıyorum soruyorum.rabbim kabul etsin inşallah rint rint içini ferah tut
Çok sağ ol canım Allah razı olsun. Evet sen organize ediyorsun vesile oluyorsun Allah tüm yavrularımızı korusun

geçen gün yine oğlum uyumuyor diye sinir krizinin eşiğinden döndüm sonra pati pati kullarını açıp bana heh heh diye diye gülerek koştu geldi ya her şey bitti Allahım bu nasıl bir şey dedim yaa. :KK37:Uç nokta duygular yaşatıyor kafayı yicem :KK53: :)
Ahaa aynı ben beni anlattın :deli:

Yumurtanın sarısını yemeyen cadişkom bugün yarısını yedi. Kesinlikle omlet yemiyor.Bugün yumurtanın sarısını patlatmadan dağıtmadan tavada arkalı önlü pişirdim kapak kapatarak aman dikkat edin tamamen pişmiş olsun sonra ikiye bölüp eline verdim kayısı yer gibi yedi :KK200:

Yumurtanın sarısını yemeyen cadişkom bugün yarısını yedi. Kesinlikle omlet yemiyor.Bugün yumurtanın sarısını patlatmadan dağıtmadan tavada arkalı önlü pişirdim kapak kapatarak aman dikkat edin tamamen pişmiş olsun sonra ikiye bölüp eline verdim kayısı yer gibi yedi :KK200:
Maşallah :KK200:

Masallah canim.
Keske soyle ne verirsen yese bu yavrular.karni tok bebek her zaman daha sakin.benimkide suan cok yemek seciyor.birde ayni tadi 4 5 lokmadan baska yemez.4.lokmadan sonra farkli bir tat arayisina giriyor.
Buyuk kizim hic oyle degildi halada oyle yemek secmez.ne bulursa yer hemen.

Saglik ocagi bizi 1 yas asisi icin cagirmadi.bizi unuttularmi acaba.
Ariyayim diyorum hep unutuyorum aramayi.

Saglik ocagi bizi 1 yas asisi icin cagirmadi.bizi unuttularmi acaba.
Ariyayim diyorum hep unutuyorum aramayi.
Bizimde ayın sonunda 2bacak 1kolmus aşı 15gun gecıkebılırmıs canım bende unutmam ıns saglık ocakları önemsemıyor illa sen gıdip hatırlatcaksın

because of you because of you okul sana yaradi canim.bizlere geri dondun.baligini opuver benim icin.
Öpmem mi gönülüümm sıkma mncıklama hepsini yaparım:dondurma: yavrum da alıştı gülüyo artık poposuna vuruyorum falan pat pat nasılsa bez var :) kız yaptıklarımı düşündüm de ben şu sevme olayına dikkat edeyim ayı da yavrusunu severken öldürürmüş töbe allah korusun :eek:

Ben dün anladım ki bazen mutlu olunucak şeylere de ağlamakmış annelik.. ya da normalde buna da niye duygulanayım canım dediğin şeye de gözlerin dolmasıymış.. çorba yedirirken ilahi bi his gelip dur ya kendi kaşığıyla diil tatlı kaşığıyla yedireyim deyip o ilk dişten gelen çıt çıt sesini duymak mutluluk gözyaşı dökmekmiş..mesela siz gecenin 12 buçuğunda hala ütü yaparken uyumayan kuzuya tam kızmaya hazırlanırken ilk defa arabayla bilinçli oynadığını ağzından vuuuu diye sesler çıkardığını görüp sanki ehliyet almış da sizi uzun yola götürmüş gibi sevinip bu sefer de ona ağlamakmış nasıl da büyüdü diye.. eveeett kızlar film burda koptu zira benim kalas girdi devreye ben böyle banka reklamlarında oynayan yüzüne nur inmiş emekli teyze moduna girmiştim ki eşimden şu harika cümle geldi ütüyü fişten çek de öyle ağla bari:sinirli: allah seni davul etsin emi adaaaamm adam :bicak: herkeslere günaydın :deli::KK200::KK200:

X