2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben rahat durmadım ve avent pompa aldım. Lansinoh ile arasında dünya kadar fark var. Çok konforlu sağım yapan yer çok yumuşak Bebek emmesi gibi çekiyor. Lansinoh ile 1 damla bile akmamıştı ucuna gelmişti sadece aventle 10cc çıktı çok şükür onu görmek bile mucize benim için. İyi ki almışım :KK200:

gonulll gonulll canım kaç gündür aklımda ama yazamadım inan. Doğum gününüz kutlu olsun. İyi ki doğmuş sürpriz yumurta iyi ki doğmuş güzel ablacık. Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin tüm sevdikleriyle ve ömür boyu iyi insanlarla karşılaştırsın.

Kızlar ben rahat durmadım ve avent pompa aldım. Lansinoh ile arasında dünya kadar fark var. Çok konforlu sağım yapan yer çok yumuşak Bebek emmesi gibi çekiyor. Lansinoh ile 1 damla bile akmamıştı ucuna gelmişti sadece aventle 10cc çıktı çok şükür onu görmek bile mucize benim için. İyi ki almışım :KK200:
Canım avent gerçekten çok iyi hak ediyor parasını. Arkadaşım benimkini kullandı bir süre. Sonra mamajoo aldı ondan da çok memnun. Bir avent değil ama çok yakın diyor. Lansinoh Edi 3 günlükken denemiştim bir damla almakla almamak arasında kalmıştı oturup ne anlamıştım :)) eşim avent almıştı ilk sağımda 10 ml gelmişti. Yazdığını görünce bunu hatırladım çok duygulandım bak... Şimdi gögüsler doluyor tembellikten sağmıyorum. Sağdığımı kabul etmiyor zaten benim velet çöpe gidecek zaten. Ama en zor günlerimde aşk yaşadık onunla
Avent :KK200: ben

gonulll gonulll canım kaç gündür aklımda ama yazamadım inan. Doğum gününüz kutlu olsun. İyi ki doğmuş sürpriz yumurta iyi ki doğmuş güzel ablacık. Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin tüm sevdikleriyle ve ömür boyu iyi insanlarla karşılaştırsın.
Amin canim.
Cumlemizin evlatlari guzel gunler gorsun ins.

Çoğunluk instagramda mi acaba.Yoksa bsnim gibi instagrami olmayanlar mi buradan dwvam ediyor... Karışık oldu ama anlayın siz

Canım avent gerçekten çok iyi hak ediyor parasını. Arkadaşım benimkini kullandı bir süre. Sonra mamajoo aldı ondan da çok memnun. Bir avent değil ama çok yakın diyor. Lansinoh Edi 3 günlükken denemiştim bir damla almakla almamak arasında kalmıştı oturup ne anlamıştım :)) eşim avent almıştı ilk sağımda 10 ml gelmişti. Yazdığını görünce bunu hatırladım çok duygulandım bak... Şimdi gögüsler doluyor tembellikten sağmıyorum. Sağdığımı kabul etmiyor zaten benim velet çöpe gidecek zaten. Ama en zor günlerimde aşk yaşadık onunla
Avent :KK200: ben
Valla çok güzelmiş moralim yerine geldi. 10cc sevineyim o zaman en çok kaça çıktın?
Bu veletlerin poposuna poposuna vurmak lazım ne diye anne sütü istemiyor acaba?benim bi arkadaşın kızı da öyleydi

Kızlar instagramda sohbet etmiyoruz orda çok acil cevap almamız gerekenleri soruyoruz bazen günlerce yazmadığımız oluyur. Orda ekstra muhabbet dönmüyor yani herkes anlatacağını burda anlatıyor. Çoğumuz öğretmeniz ve çoğumuz işe başladık ondan gündüzleri muhabbet edemiyorum kendi adıma

jean jean şu slikon önlüklerden almıştın sanırım sen, memnun musunuz?
Onun benzeri renkli bişey almıştı eşim ama onu kemirdiği için kullanamıyoruz. Kolu olan bişey Laz'ım sanırım.. batıyor kıyafetler..

ikea tipi olanların oturma yeri çok dar gibi geldi. Ve hemen devrilecek gibi görünüyor

@emnis Allah kolaylık versin sana da bütün düzenimiz alt üst oldu, başka bir çocuk oldu çıktı

Ben en başından İkea alacağız diye karar verdim. 6 aylık oldu ve biz soluğu İkea da aldık o internette gördüğüm klasik mama sandalyesi için gittik dedim bu küçük çocuk buna sığmaz benim oğlanın az biraz maşallahı var da. Neyse oğlanı bi oturttum sığdı hâlâ da sığıyor :KK48: gözümde mama sandalyesini fazla küçültüp oğlumu büyütmüşüm :oops: memlekete bile bizimle geliyor :sus: devrilme konusuna gelince bişi diyemicem nihayetinde kul yapımı bizim ufaklıklarda fazla hareketli. Şuana kadar bizi kaza yaşamadık ama yine de yalnız bırakmıyorum. Vuruyor sağa sola eğiliyor falan ama bi oynama olmadı. :super:

X