2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok şükürr canım biz iyiyiz ama şunun haberini vereyim sanırım 11. haftanı doldurmak üzeresin 12. haftadan sonra o yorgunluklar gidiyormuş son 1 hafta en fazla 2 hafta olur sonra Rabbiminde izniyle normal günümüze döneceğiz... bebişini gördün mü canım bu haftalarda hareket etmeye başlamış olmalı bunu düşün hep onu düşün bulantı geçiçci bebişlerimiz bize kalıcı :)

canım olabilir ama bende çıktığı için ben korkuyorum her keside o yüzden uyarıyorum bende kasık ağrısı diye gittim.. idrar yolu enfeksiyonu çıktı.. Rahim büyümesi kasık ağrısı ile karıştırılıyormuş.. bide bel ağrısı eklem ağrısı D vitamini eksikliğinden oluyor.. Umarım hiç biri yoktur.. sizde sadece rahim büyüdüğü için oluyordur. :) sadece tedbir amaçlı bilginiz olsun ihamal etmemekte fayda var. :)

Denedim canım daha çok bulantı yapıyor.
o zaman biraz daha sabır ediceksin... inşallah bir an evel geçer zor bişey bnim midem bulanmıyor ama iştahm yok canım hiç bişey çekmiyor hiç bir yemek hoşuma gitmiyor.. yani meyve olsun bolca yiyim ama yağlı yemek düşününce bi tiksinme oluyor

İnşallah geçer canım sağol

Hayırlı cumalar kızlar bulantıdan ağlayacak duruma geldim artık hiç bişeyin faydası yok.
Canım geçen haftaya Kadar bende senn gibiydim. Ama ve hafta biraz hafifledi sanki sadece sabah bulantısı oluyor öğleden sonra rahatım 12. Haftada sende rahatlarsın inşallah

Canım geçen haftaya Kadar bende senn gibiydim. Ama ve hafta biraz hafifledi sanki sadece sabah bulantısı oluyor öğleden sonra rahatım 12. Haftada sende rahatlarsın inşallah
İnşallah canım ya çalışıyorum bide çok zor oluyor

Bende işletme mezunuyum nereye başvuru yapılacak

Onu düşünüyorum zaten :) yoksa hiç çekilmicek

Bir dahaki kontrolde der belki cnmcm.haftaya 12.haftan bitio çünkü

Aynen cnm benmde gecmio.yemeklrdn tiksinmem de dvm edio.Bazı meyvelr çok gaz yapıo asla yiyemyrm.
Hep aklıma çalışanlar gelio.Ben derslrmi iptal ettim hep yatiorm sagolsun Annem geldi.calisanlrn Allah yardımcısı olsn diorm.Gerçekten yorucu bi dönem.biran önce atlatmyi nasip etsin Rabbim

Bugün bulantılar attı iyice. Ama gerçekten içindeki minik canı düşününce insan her şeye katlanıyor. Onlar iyi olsun yeter ki, biz her şeyi çekmeye razıyız. Sen nasılsın canım?

Allah yardımcın olsun canım. Çalışan anne olmak zor gerçekten ama çok kötüysen biraz rapor al istersen.

Aynı belirtiler bende de var canım. Saat 9u göremiyorum akşamları :) İş yerinde de sürekli uyku hali var. Bulantı desen tavan... Bir sürü şeyden tiksinmeye başladım. Su bile içemiyorum

İkili üçlü dörtlü testlerde sadece down sendromuna bakılıyor canım. Onun da anne karnında ya da dogunca tedavisi yok zaten. Bahsettigin hastalık bu testlerle belli olmazdı zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…