2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bugun doktoruma sordum lierac phytolastil gel verdi aldim bende baslicam kullanmaya bakalim nolucak...

canım ben duştan çıkmadan hemen önce ıslakken bebe yağı sürüyorum tüm vücuda, ondan sonra kurulanıyorum. hem çok yağlı bi his olmuyor hem de çok güzel nemleniyor esnek oluyor cilt.. hamilelikten önce haftada bir yapıyodum şimdi her duşta.. ilerleyen aylarda argan olabilir bide kayısı yağı duymuştum ben..

Iyi aksamlar arkadaslar..
Benim doktorum 8. Haftada folik asiti kesti, elevit verdi. Ben de şaibeli bi ilac oldugundan arastirdim decavit aldim. az once bi mesaj okudum folik asiti 12. Haftaya kadar devam ettiren doktor varmis. Sizler nasil yaptiniz merak ediyorum. Benim doktor folik asiti erken mi biraktirdi acaba

amannn 9 kilo mu ne guzell ben 19 kilo almistim ama sukur normal olduda eski halime geri dönmüştüm 8 ayda

slm canim ben 12.hafta içindeyim hala içiyorum folik asit decaviti sağlık ocağı banada verdi ama 12.hafta da baslayacaksin dedi bence erken olmuş tekrar sor istersen dr

kızlar dün gece annem çamaşır deterjanı istedi bende 2 ölçek verdim dizi izliyorum acil koştum elimi bile yıkamamışım... bende dizi izlerken parmak emme huyu var istem dışı olan bir şey hatta psikatriste bile gittim bu alışkanlıktan vazgeçmek için ama hala devam ediyor işte basiretim bağlandı elimi yıkmadan ağzıma sokmuşum farketmemşim ve sanırım çok hafif deterjan tozu varmış elime emmişim farkında olmadan nasıl yaptım bunu kendime çok kızıyorum sonra istifra yapıp çıkardım zaten bulantım vardı acaba bebeğe zarar verir mi deterjan Böyle bir şey nasıl başıma geldi şaşıyorum normalde elimi sık sık yıkarım ama bi an böyle oldu

Maşallah canım senin bebişde büyümüş baya ben kıza benzettim önümüzdeki usg daha belirgin olur galiba sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Kızlaaarrr birşeyler okurken karşılaştım araştırdım bir çok kaynak doğruluyor. Son zamanlarda cilt saç vs heeer konuda kariımıza çıkan organik hindistancevizi yağı mevcut çatlakları geçirmeye ve çatlak engellemede işe yarıyormuş. Duymuş muydunuz?
Ben saçım için almıştım, açıkcası saçıma hatta tırnak etlerimi yumuşatmama vs yaradı. Çok memnun kaldım çatlak içinde denicem sanırım

Xanım bu konuda bir ayetle bizi aydınlatırsanız çok sevinirim.
İbni Ömer (r.a) rivayet ediyor:
Yalanların en büyüğü kişinin görmediği rüyayı gördüm demesidir.

Buhari, Tabir: 45, Müsned 2:96, 119
Kaynak :Camiüs Sagir / (Suyuti nin derlediği Feyzül Kadir esas alınarak yapılmış tercümesi)
Allah Kuran’da yalan söylemeyi açıkça haram kılmıştır. Bir insanın yaptığı birşey için yapmadım demesi ya da söylediği bir şey için söylemedim demesi nasıl yalan hükmündeyse, görmediği bir rüya için gördüm demesinin de yalan olduğunu Peygamber Efendimiz (s.a.v.) bu hadis-i şerifinde bildirmiştir. Hatta Peygamberimiz (s.a.v.) bunu yalanların en büyüğü olarak belirtmiştir. Dolayısıyla insanın görmediği bir rüyayı görmüş gibi anlatmasının haram olduğuna dikkat çekerek, insanları bu günaha karşı uyarmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…