2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu arada biz hastalandik.kızımın anaokuluna başlamasıyla beraber ilk haftadan önce o daha iyileşmeden simdi de minik erkek hastalandı.evde yalnızım bir de ve artik vücudum sinyal vermeye başladı.sol kolum cok kötü oldu. .. Bugunumuze şükür allahim kolaylik versin hepimize

Bu arada biz hastalandik.kızımın anaokuluna başlamasıyla beraber ilk haftadan önce o daha iyileşmeden simdi de minik erkek hastalandı.evde yalnızım bir de ve artik vücudum sinyal vermeye başladı.sol kolum cok kötü oldu. .. Bugunumuze şükür allahim kolaylik versin hepimize
Geçmiş olsun canım kış geliyor Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bez değişimini ayakta yapan tek ben değilim dimi?
Yatırıp değiştirmek artık çok çok zor denemiyorum bile anında dönüp emekliyorlar
Aynen cnm ama ayakta hic yapmadim eline bisey veriyom ozellikle islak mendil kutusuna bayiliyo o sira cabuk cabuk yapiyom

Çok geçmiş olsun canım inşallah bundan sonra hiç hasta olmazlar

Geçmiş olsun

Aynen cnm ama ayakta hic yapmadim eline bisey veriyom ozellikle islak mendil kutusuna bayiliyo o sira cabuk cabuk yapiyom
Ben de öyle yapıyordum bi süre sonra alışıyor farklı şeyler veriyorum anca öyle duruyor bazen de canı istemiyor hemen atıyor kaçıyor

Kızlar çoktandır ninni perisi açmıyordum Mozart'la gece uykusuna geçiriyordum yada müzik kutusu müziği dün akşam periyi çağırdık özlemiş demek ki daha kısa sürede uyudu size de gönderirim Peri'yi

Kızlar çoktandır ninni perisi açmıyordum Mozart'la gece uykusuna geçiriyordum yada müzik kutusu müziği dün akşam periyi çağırdık özlemiş demek ki daha kısa sürede uyudu size de gönderirim Peri'yi

Allah kiz hatırladım ben bu periyi .tekrar acayimda eşimden belki bir iltifat daha alırım .en son aldığım iltifat bu peri sayesinde olmuştu .ondan sonra yok

Kakali bezde zor tutuyorum popo hoplatır ama diger bezlerde hemen kaçma operasyonu ve ilginctir ki tutamiyorum artik ben ya.benden hızlı sıpa... Alper bey nasıl
Alperde aynı kaçıp gidiyor zaten bez almak konusunda çok tecrübeli değilim batıyor ortalık alt açma örtüsü denilen birşey var Allah'tan

Bende çoktandır açmadım bı ara aciyim ins sever uyur ben alperden çok beğendim bu ninniyi :)

Hayırlı cumalar kızlar. Oğlumun dilinde kaç gündür lacivert leke var. Siyah zeytinden oldu sanmıştım ama kaç gündür geçmedi nedenini bilen var mi

X