2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
slm canim evet o kadın çok dolu oluyo ben selcukluda gültekin bey var ona gidiyorum hatta yarin randevum var gideceğim ilgili bir dr tavsiye ederim

Sagol canım benim :) 1.95 nerdeyse 2 cm 8+3 olduk bugun. . Seninle aynıyız bız seninki kactı?
17. 28 mm yazıo benim canım doktorumda yaklasık 2 cm dedi 8+1 de gelişimi gayet iyi dedi çok şükür rabbime. Bizde bugün 8+3 üz evet aynıyız . Sen nerdesin canım şehir olarak

Merhaba teyzeleri biz kontrolden geldık allaha sukur cok ıyıyız:) miniğim 15 gunde baya buyumuş kalbı de pıt pıt oyle ahenkli atıyordukii Ikra meyra ve @Aydede88 teyzoslarından tahmin bekliyoruz
ben kiz dedim 6+2 halada kiz bence rabbim gonlune gore nasip etsin insallah tahminler ya dogru yada degil bakalim nolcak prensesmi pasami

Merhaba teyzeleri biz kontrolden geldık allaha sukur cok ıyıyız:) miniğim 15 gunde baya buyumuş kalbı de pıt pıt oyle ahenkli atıyordukii Ikra meyra ve @Aydede88 teyzoslarından tahmin bekliyoruz
Can'ım ben çok anlamıyorum bu tahmin işinden ama görünce şirin bir Kızçe gibi doğdu içime

Benim eltim de pihtilasmadan dolayı 2 hamileliği boyunca iğne kullandı ikisini de normal doğurdu canım.
Olabilir Can'ım olmaz diye demedim benim durumum farklı ve pıhtılaşma olanlar doğumdan iki gün önce iğneyi bırakıyorlar kansma durmaz hasta kaybedilebilir diye o yüzden sezaryen öneriliyor
Can'ım ben ilk hamileliğimde. İlk aylar bebe yağı sonrasında kakao yapı kullandım ama hergün ne çatlak var ne bişey çok şükür yine öğle yapmayı düşünüyorum birde ben toplamda 9 kilo almıştım inşaallah yine öyle olur

Canim bugun bi uzman soyledi yagi direk vucuda surmek iyi degilmis.bir olcu su bir olcu yag karistirilip surulmesi gerekiyormus cildin hava alabilmesi icin bu onemliymis.

Merhaba hanimlar, 10 hafta ve uzeri olanlar , hala folik asit almaya devam ediyor musunuz acaba? Doktorunuz ne dedi bu konuyla ilgili?
Ben bugun normal kontrole gittim canim 9 haftalik dedi doktorum.12.haftada yine cagirdi ben sordum folik aside devammi diye evet dedi.12.hafta dahil icicem ben sonrasini bilmiyorum.

canım mümine hatun hastanesinde nihat bey var devlet düşünürsen mustafa tutumlu ben hem bunlara hem de konyada başkentte aytaç beye gidiyorum..hepsinden memnunum..ama doğum için diyosan nihat bey iyi ama mümine hatun hastanesinin olanakları hiç iyi değil en iyisi karamanda devlet malesef..hayırlısı olsun hakkında :)

slm canim evet o kadın çok dolu oluyo ben selcukluda gültekin bey var ona gidiyorum hatta yarin randevum var gideceğim ilgili bir dr tavsiye ederim
sağol tatlım, bi bakayım pek erkek doktor istemiyorum ama olmadı ondan randevu alırım, geçen bi arkadaş da tavsiye etmişti Gültekin beyi.. teşekkür ederim :)

anneminde yanında doğum yapmayı çok istiyorum ama bakalım, içime sinen olmazsa konyada olur belki.. teşekkür ederim tatlım.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…