2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amin cumlemize ins canim.
gonul canim Allah yardimcin olsun büyük olunca zor oluyor bizimkini 6 yasinda yaptirdik 1 sene oldu hâlâ etkisinde bide genel anestezi yaptirmadik bayagi zorlandim bide o ara hamile idim oyle zordu ki büyük ama genede hem nazlaniyorlar hemde zor iyilesiyor cok dikkat etmek gerekiyor fazla ayakta durmayacak yoksa şişiyor Allahim damatligini da gostersin insallah sen kolaylikla atlatirsin insallah canım ben cok cektim tek başıma hamile halimle tam 15 temmuz 2016 da sunnet oldu oğlum gecesi babasi gitti 4 gun eve gelmedi kimse yok yardim da edecek hayirla atlat

gonulll gonulll ins oğlusunun sünneti kolay geçer hemencecik iyileşir canım bizde onun yaşlarında sünnet ettircez eşimle ortak kararımız ins iyi olur bu arada nickin niye eski oldu yine değiştirmişsin
Alisamadim o nicke.boylesi daha iyi.
Pazartesi bizim gibi 5 cocuk daha var.8 9 yaslarinda hep.icten ice azcik korkuyor ama korktugunuda belli etmek istemiyor.cok cok hafif bi narkoz verceklerini soylediler.
Hakkimizda hayirlisi artik.
Buyuyunce yaptirdiginda sunnet ne demek daha iyi anliyorlar.sunnetsiz ve sunnetli halini gormus oluyor.
Hatta arkadasi sunnet oldu.simdi bana soruyor anne neden pipisinin ucu sisti doktor mu sisirmis onu diye.
Artik yeni ve eski halini bilmis olcak.bi hatira ona oluyor ileride bahsedebilecegi.

gonul canim Allah yardimcin olsun büyük olunca zor oluyor bizimkini 6 yasinda yaptirdik 1 sene oldu hâlâ etkisinde bide genel anestezi yaptirmadik bayagi zorlandim bide o ara hamile idim oyle zordu ki büyük ama genede hem nazlaniyorlar hemde zor iyilesiyor cok dikkat etmek gerekiyor fazla ayakta durmayacak yoksa şişiyor Allahim damatligini da gostersin insallah sen kolaylikla atlatirsin insallah canım ben cok cektim tek başıma hamile halimle tam 15 temmuz 2016 da sunnet oldu oğlum gecesi babasi gitti 4 gun eve gelmedi kimse yok yardim da edecek hayirla atlat
Sagol canim.
Hamile halinle zor olmustur.
Bizimki ayilirken cok hircin oluyor.daha once 2 defa ameliyat oldu.2 sene oncesi son ameliyatinda zor tuttum kucagimda dusurmemek icin.kendini yerden yere atmaya calisiyor.baya hircin oluyor.bana vuruyor saldiriyor resmen etrafa.kucagimda olmasa kendine zarar vercek o derece.
Yine ayilirken hircin olmasindan korkuyorum.bu sefer babasida olcak yanimizda beraber tutariz.
Gecen seferkinde sadece beni almislardi iceriye.basimdan salim falan cikmis haberim yok.
Ins kolay atlatiriz bizde.onerilerini dikkate alacagim
Birde eskiler zeytinyagi surermis.hatta pantolon giyerlermis aski gorevi gorsun de daha cabuk iyilessin diye.sarkmadimi daha kolay iyilesirmis.

Sagol canim.
Bizimki ayilirken cok hircin oluyor.daha once 2 defa ameliyat oldu.2 sene oncesi son ameliyatinda zor tuttum kucagimda dusurmemek icin.kendini yerden yere atmaya calisiyor.baya hircin oluyor.bana vuruyor saldiriyor resmen etrafa.kucagimda olmasa kendine zarar vercek o derece.
Yine ayilirken hircin olmasindan korkuyorum.bu sefer babasida olcak yanimizda beraber tutariz.
Gecen seferkinde sadece beni almislardi iceriye.basimdan salim falan cikmis haberim yok.
Birde eskiler zeytinyagi surermis.hatta pantolon giyerlermis aski gorevi gorsun de daha cabuk iyilessin diye.sarkmadimi daha kolay iyilesirmis.
zeytinyagini doktorda soylemisti sirayla hem krem ardina 2 saat sonra zeytinyagi damlattim cok faydasi oldu hemen iyilesmesi için ben sunnet kilodu aldim cok bunalinca onu giyip uzerine pantolon cekip goturuyordum ama birinde iyice sisince korktuk kagit bardak kesip camasirini giydir falan dediler ama.cesaret edemedim benim oglanda pek nazli bende bi sey olur diye kiyamadim en hassas nokta sünnet gerisi cok kolay darisi benim kucuge babasini ikna edemedim onunda yoksa 3 gunlukken yaptiracaktim bahara yapalim dedik bakalim hayirlisi

Neee 45 gunmu.ay hic boylesi basima gelmedi duymadimda.
Bence bu atak siddetini abartmislar.
bizde icindeyiz o zaman 45 gun suruyorsa gerci 45. Hafta cogu bebekte diş cikarma donemine denk geliyor bebekler o yuzden bu kadar huzursuz bizim bidik dun gece 1 de basladi emmeye saat 5e kadar birakmadi birakinca agladi aksama kadar meme sabaha kadar meme acaba nasil birakacaklar

Sagol canim.
Canım biz de komple zeytinyağı pansumanı yaptık hiç kurumadan iyileşti bizimki

Bu gece 3 kisilik aile olduk.oglumla kizim babaannesinde kalmak istediler.
Kizim ilk defa kalcak bakalim durabilcekmi.

Bu gece 3 kisilik aile olduk.oglumla kizim babaannesinde kalmak istediler.
Kizim ilk defa kalcak bakalim durabilcekmi.
Cok değişik bir his değil mi canim.kızım normalde cok konuşur başımı ağrıtır bazen babannesinde kalır eve gelince bi tuhaf oluyorum.ev bomboş geliyor garip bi sessizlik.oglum ne kadar hırçınlık yapsa da iste hepsinin yeri ayrı

Cok değişik bir his değil mi canim.kızım normalde cok konuşur başımı ağrıtır bazen babannesinde kalır eve gelince bi tuhaf oluyorum.ev bomboş geliyor garip bi sessizlik.oglum ne kadar hırçınlık yapsa da iste hepsinin yeri ayrı
Oglumla kizim evde baya hareketli olduklarindan onlar gidince garip bi sessizlik oluyor.
O sessizlik de suan beni rahatsiz ediyor.alismisiz onlarin varligina.bagirsin cagirsin yine yanimizda olsunlar ins.saglikli olsunlar gurultu vs onemli degil.
Kafam sismis artik bagirislari kulaklarimda cinliyor o onemli degil.neseli saglikli olsunlar baska bisey istemem

X