2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar oğlum 2 gün önce yürüdü çok şükür 10.5 aylık şuan. Emeklemedi, bebek arabasinda ve yürüteçte durmadı,başkasının kucağına asla gitmedi,oturmadı,sürekli kucağımdaydı tuvalete bile beraber gittik odadan çıktığım anda anneeceeem diye ağladı. benim canım oğlum. sonunda beklediğim o büyük an geldi ve yürüdü ama şimdi yürümüyor neden acaba

Ayrıl işten, çözüm belli :/

bunuda çok düşündüm ama ücretsiz doğum iznimde süreç benim için pek olay geçmedi. yazlıkta keyfim yerindeydi ama istanbulda sürekli evde durma fikri benim için çok zor. ben yıllardır çalışıyorum ev benim için henüz çok erken. daha zamanı var. diğer bir konuda sigorta. işimde rahat şirketimden memnunum kaybetmek istemiyorum. bir şeyler bulacağız bakalım.

Siz bakıcı düşünün bence kuzum güvenilir birini bulursun sen senin kvnin de kafa gitmiş.. benimkinin yeni oyuncağı teli şimdi habire facede aaa bilmemnenin bilmemnesi şuraya gitmiş şunu yapmış:/ çocuk kendini atsa haberi olmaz

seninki ileri teknolojik bizimki telefonu zor açıyor :KK70::KK70: oda kötü. bakıcı fikri hep aklımda aslında ama bize ev verirlerse karşılayabileceği bir şey. bakarsın bıkıp yiterrr deyip evi verirler. bizde evimiz olsa diye empoze ediyoruz zaten. belki ev olayını hızlandırırlarda 1 taşta 2 kul durumu olur.

seninki ileri teknolojik bizimki telefonu zor açıyor :KK70::KK70: oda kötü. bakıcı fikri hep aklımda aslında ama bize ev verirlerse karşılayabileceği bir şey. bakarsın bıkıp yiterrr deyip evi verirler. bizde evimiz olsa diye empoze ediyoruz zaten. belki ev olayını hızlandırırlarda 1 taşta 2 kul durumu olur.
Ayyyy ozaman ne güzel olur deymesinler keyfinize

gonulll gonulll ins oğlusunun sünneti kolay geçer hemencecik iyileşir canım bizde onun yaşlarında sünnet ettircez eşimle ortak kararımız ins iyi olur bu arada nickin niye eski oldu yine değiştirmişsin

X