2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım arkadaş dediğim yine burdan bi arkadaştı ismini hatırlayamadım ilk sayfalarda yeni katıldığımız zaman yazışmıştık yazdıklarımızı görürse cvb yazar belki. Canım inşallah hatayda eşinle çok mutlu olursun pozitif düşün allah güzel günler versin ailenize.

kac hafta dedi bebegine bende erkek demisdim galiba rabbim saglik versin canim benimkiler 10+4 digeri 10+1 boylari uc bucuk santim soyle 36.5 mm digeri kucuk olan 32.4 mm

sen daha iyi goreceksin canim 12+2 de cok iyi bende kucuge gore gidecem iki hafta sonra carsamba 12+4 digeri 12+1 olucak
Ohh inşallah güzel günler görcez bundan sonra ağrı sancı düşük herhangibir kötü bişey olmasın hiçbirimize. Güzel günlerimizi paylaşalım hep inşallah. Bu arada sabah az bulantım oluyor ama sonra geçiyor akşama doğru acaip şeyler aşeriyorum çok pis boğaz oluyorum 2 gündür. Bide çok uykum geliyor artık kilo alcam galiba

ye ye oohhhhh yarasin pasaya evet kilo baslar bundan sonra hava isindimi geri iade ederiz insallah saglikli guzel musmutlu haberler nasip etsin rabbim insallah

2 hafta sonra gittigimizde belli olur mu acaba cinsiyeti seninle ayniyiz. Bende 2 hafta sonra sali gitcem bu sali gittigimde 10+2ydi gittigimde 12+2 olcak
evet tahminde bulunur 1/70 gibi 16 da kesin belli olur ya doktorun dedigi devam eder yada yanilma olur rabbim gonlumuzdekini nasip etsin cumlemize insallah

ye ye oohhhhh yarasin pasaya evet kilo baslar bundan sonra hava isindimi geri iade ederiz insallah saglikli guzel musmutlu haberler nasip etsin rabbim insallah
Canım bu ar ada farklı nub sayfalarını gezdim kızlar 10. Haftada sivri kuyruk oluyor erkekler yuvarlak yukarı doğru Sivrihisar. 12. Haftadan sonra bacak arası nub oluyor erkekler yukarı doğru kızlar vücuda paralel. Buna göre benimki gerçekten paşa galiba

Eklentiler

• IMG_20160402_140531.JPG
    56,5 KB · Görüntüleme: 72
Çok sevindim canım ne güzel anlatmışsın darısı görmeyenlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…