2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@emnis simdi yururken ufak capli dusmeler olur ilk etapta.1 haftaya iyice yurume isini kesfetmis olur.paytak paytak minik kosuslar yapar ileri zamanda.sonra hem yuruyus hem kosus duzelir paytaklik gider.
Ilk etapta belki koltuga tutunup kalkip yurur zamanla hicbirseeye tutunmadan kendi kendine kalkip yurur.
Simdi yurumenin verdigi heyecanla yeni yerleri kesfeder cok hareketli olur.
Etrafta tutup cekebilcegi birseyler olmasin gerekirse diger odalarin kapilarini kapat koridorda gezinip yine odaya geri donsun.simdi meraklida her yeri kurcalamak ister.su donem dikkat etmek gerekir.

Ay cok guzel yaa...senin minnos 9aylik miydi maşallah barekallah gelisimi cok hizli ilerledi

Yaaaaaa:KK76::halay::sampiyon: ayyy ne güzel canim benim yaaa... Oh oh masallah diyelim sipaya

Aaaa maşallah kuzuya çok sevindim ben de :))

@emnis masallah kac aylık oldu cnm

@emnis senin minnoş hızlı çıktı maşallah kasım sonuydu demi? Maşallah hızlı çocuğa:nazar::nazar:

Hey maşallah, ne acelesi varmış sorsana bi :)

Ayy çok sevindim maşallah sübhanallah:))

@emnis maşallah canım oğluşuna :KK9:

@emnis maşallah canım hayırlı olsun darısı basimiza :)

Masallah yavruya.ilk yuruyusler cok heycanli oluyor.paytak paytak yurur simdi.

@emnis simdi yururken ufak capli dusmeler olur ilk etapta.1 haftaya iyice yurume isini kesfetmis olur.paytak paytak minik kosuslar yapar ileri zamanda.sonra hem yuruyus hem kosus duzelir paytaklik gider.
Ilk etapta belki koltuga tutunup kalkip yurur zamanla hicbirseeye tutunmadan kendi kendine kalkip yurur.
Simdi yurumenin verdigi heyecanla yeni yerleri kesfeder cok hareketli olur.
Etrafta tutup cekebilcegi birseyler olmasin gerekirse diger odalarin kapilarini kapat koridorda gezinip yine odaya geri donsun.simdi meraklida her yeri kurcalamak ister.su donem dikkat etmek gerekir.

çokk sağolun kızlarr akşam yürümenin heyecanıyla çocuğu öyle bir yorduk ki 1 de uyuyan çocuk 9 da uyudu :KK70: :KK70: 9 ay 17 günlük paşam babası koltukta oturuyordu elinden tutmuştu sonra bizim bıdık ileri doğru çekiştirdi elini eşimde bıraktı bizim ki öyle bir yürüdü gittiki çoook rahattı ama yürüdüğünün farkında değildi
:)) eşimle sessizce bakıştık sonra düştü :KK70: bir videosunu çekemedim ama yaaa :) çekince yürümüyor çekmezsem yürüyeceği tutuyor :)) arada yine emekliyor tutunuyor arada yürüyor ortaya karışık yaptı :) gönül aynen zaten bizim ev son 1 aydır dediğin şekildeydi tüm kapılar kapalı vitrindeki eşyalar örtüler vs kaldırmıştım. şimdi aynı dişlerimiz de olduğu gibi peş peşe minnoşlarımız yürür inşallah. çok tatlı bir duyguymuş Allahım nasip etti darısı sizlere de inşallah :) Erken yürümesi sanırım yaramazlığından kızlar :)) birde biz çok fazla çalıştırdık çocuğu devamlı babayla karşılıklı oturup bir ona bir bana gitti durdu :)

X