2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hamd olsun bidikim kocaman olmuş. Maşallah benim kuzuma haftasıyla uyumlu ve sağlıklı çok şükür. Önce ellerini yüzüne kapatmış uyuyordu doktor zorla uyandırdı kıpır kıpır maşallah el bile salladı bize :) böyle bir mutluluk yok kızlar inanılmaz duygulandım. Bu arada doktor sanki erkek gibi dedi ama kesin bi daha ki kontrole belli olur dedi. Rabbime hamdolsun Allah hak eden herkese bu duyguyu yasatsin.

2Lİ TEST İÇİN BİŞEY DEDİ Mİ CANIM SAĞLIKLA KUCAĞINA AL İNŞALLAH

Sendemi konyadasın canım güler hanımı duydum konyada adı duyulmuş doktorlardan iyidir mutlaka ama ben Selçuklu hastanesini sevmiyorum kalabalık küçük başkent hem temiz hem ferah büyük bi hastane herşey steril Selçuklu ve medicanada enfeksiyon kapmış anne ve bebek tanıdıklarım var oyüzden fiyatına çok takılmıyorum. Duyduklarımdan dolayı önyargı olabilir benimki ama içim rahat etmezdi gitseydim. Bu arada konyalı görünce sevindim

Yaptırmak istemediğimi söyledim o da bir problem çıkarsa sonrasında gebelik sonlandirmayi dusunmuyorsaniz bence de çok gerekli değil dedi. Detaylı ultrasona ihmal etmeyin yeterli dedi
HAYIRLISI OLSUN CANIM BENDE YAPTIRMIYCAKTIM Bİ YAKINIMIZN ÇOCUĞU ANÜSÜ OLMADAN DOĞDU ONLARDA TEST YAPTIRMADILAR DOĞDUĞUNDA DOKTOR SİZ HİÇ Mİ TEST YAPTIRMADINIZ DEDİ ANNE KARNINDA MÜDAHELE EDİLİRDİ DEDİ. BENDE YAPTIRMAYA KARAR VERDİM

Ooo maşallah canım ne güzel görmüşsün bebişini. Cinsiyet tahmini bile yapmış. Biz tahmin etmişmiydik seninkini? Allah bizede göstersin çok sevindim senin adına canım.

kızlar bişey sormak istiyorum ben bugün 7+4 deyim haftaya çarşambaya randevu aldım o zamanda 8+2 falan oluyorum o zamanki ultrason resminden anlaşılır mı cinsiyeti kaçıncı haftada gitmemi önerirsiniz

ben de sevindim zaten bu konuda en önemlsi içine sinmesi canım, yoksa doktor en iyisi olsa da faydası yok bence.. biz hazirandan sonra burdan hataya taşınıyoruz maalesef doğumu da karamanda annemin yanında düşünüyoruz inş, o yüzden temmuzdan sonra karamanda kontrole gidip gelmeyi düşünüyorum.. biz de işler karışık ilk 5 ay için de en iyi Güler hanım gibi geldi, şimdilik memnunum da çok şükür.. şu hormon yüklü günlerimizde Allah kimseye doktoruyla sıkıntı yaşatmasın:)

Ooo maşallah canım ne güzel görmüşsün bebişini. Cinsiyet tahmini bile yapmış. Biz tahmin etmişmiydik seninkini? Allah bizede göstersin çok sevindim senin adına canım.
Evet erkek demiştiniz canım benim de içime hep erkek doğuyordu bakalım net demedi ama kalça yapısı falan erkeğe benziyor dedi

Canım o tarz problemlerin anlaşılması için detaylı ultrason yapılıyor zaten tarama testlerinde sadece dawn sendromuna bakiyorlar

oyyy maşallah ya bizim iki kontrol arası çok uzun oldu, 6+2de gittik randevu 13. haftada, meraktan ölcem biz de görürüz inşallah

Canım neden hataya gidiyorsunuz? Karamanda iyi bi doktor varmı bildiğin bi arkadaşımız karamandan konyaya muayeneye gelip gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hamilelikte taşınmak zor allah yardımcın olsun canım

eşim şuan orda, iş şartlarından dolayı ayrıyız maalesef ve onun tayini olmuyor mecbur ben gidicem bakalım Rabbim hayırlısını versin.. Karamanda bi Fadim hanım var yine Selçuklu da :) Annem ona gidiyor ama tabi doğum olayı başka.. henüz araştırıyorum bakalım.. bide bi erkek doktor söylediler ama bayan istediğim için ismini aklımda tutmadım tatlım.. Arkadaşın da iyi birini bulursa yada ben bulursam haberleşelim

Bana da ice tea iyi geliyor

ne güzel darısı diğer arkadaşlara olsun inşallah

Kesinlikle katılıyorum ben yaptırmam sanırım dini boyutuda kendini kısırlaştırmak din buna nasıl bakar herkes bilir sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…