2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar şu an doktoru bekliyorum acayip heyecanlı ve stresliyim
Bana dua edin hayırlı güzel haberlerle çıkayım doktorun odasindan
Canım güzel haberler alıcaksın inşallah. Sakin ol ve bebeğini görmenin tadını çıkar. Bizlerede haber vermeyi unutma. :)

Arkadaşlar hepinize tavsiyem detaylı ultrasonunuzu kesinlikle perinatoloğa yaptırmanız. Bu hekimler bu konuda uzman oldukları için ileri ki haftalarda çıkabilecek problemleri bile ön görebiliyorlar. Sakın ihmal etmeyin detaylı ultrasonları. Bazı doktorlar gerek duymuyorlar ama kesinlikle çok önemli. Ayrıca perinatologun yaptığı detaylı ultrason sonucunu da size anlayabileceğiniz bir dilden anlatmasını rica edin. Riskleri v.s. size ayrıntılı bir şekilde anlatsın. Bu ultrasonlarda yakalanan küçücük bir ayrıntı bebeğinizin hayatını kurtarabilir ileri ki haftalarda...

Ben drme guveniyorum canim.benim dr en ufak bi anormallik gorunce hemen soyler ve baska yerlere yonlendirir.oglumda gobek kordonunda 3 damar yerine 2 damar vardi ve izmire hastanaye gitmistik.ama dedigin gibi bazi dr ler cok onemsemiyor.

Kızlar şu an doktoru bekliyorum acayip heyecanlı ve stresliyim
Bana dua edin hayırlı güzel haberlerle çıkayım doktorun odasindan
Guzel haberlerini bekliyoruz canim.

Evet canım iyi geliyor beyaz leblebi ve tuzlu sarı leblebi.. yanımda sürekli su içiyorum sonrasında bir tane iki tane atıyorum ağzıma bastırıyor aksi takdirde hiç su içemeyeceğim... su içmemek de kötü baş ağrısı da yapıyor.. dene mutlaka çok işe yarıyor leblebi.. :KK66:)
Tamam çok teşekkür ederim. Bugün aldırıyorum o zaman leblebiyi :)

@merve5541 , @Enfal97 kızlar benim doktorum doğumumun sezaryen olması gerektiğini söyledi. Kan sulandırı kullandığın için normal doğumda kan kaybından kaybedebiliriz seni dedi. Sezaryen gününden 1-2 gün önce bıraktıracakmış iğneyi. Sizin doktorunuz bu konuyla ilgili herhangi bir şey söyledi mi??
bende igne kullandigim icin
doktoruma bikere sordum sezaryen büyük olasılık risk alınmaması gereken bi durum
bunu ilerleyen dönemlerde konusucaz dedi
sanırım öyle de olucak çok ta onemsemiyorum şeklini hayırlısı artik
KIZLAR İLİŞKİ DURUMUNUZ NASIL BİZ DÜN DAYANAMADIK ARTIK 11 HAFTA BİTİYOR BİŞEY OLMAZ HERALDE
bize bi süre daha yasak dedi ne zaman serbest olur hiç bilmiyorum.

Ben ilçedeyim canım test için konyaya gitmem gerekiyor fiyatını biliyormusun?
Tatlım ben 2li teste girmiycem ama normalde Selçuklu da Güler hanıma gidiyorum. Arkadaşım da başkente gidiyor. Benim tüm testlerim onunkinden ucuz oluyor. Hatta ilk gebelik testleri, idrar kan hormona hiçbişey ödemedim. Güler hanımı da tavsiye ederim güler yüzlü ve işinin ehli bi bayan

ebyar ebyar daha doktordan cikmadinmi canim hadi guzel haberler alirsin 11+ gecti galiba haftaya ikili ister doktorun sanirim

KIZLAR İLİŞKİ DURUMUNUZ NASIL BİZ DÜN DAYANAMADIK ARTIK 11 HAFTA BİTİYOR BİŞEY OLMAZ HERALDE
4+5 te ilk doktora gittiğimde serbest demişti doktor o yüzden biz haftada bikaç normal halimize devam ediyoruz ama üstüste değil bikaç gün arayla.. Kanama yada ağrın yoksa bi sıkıntı yoktur inş tatlım.. Hatta aksine annenin mutluluk hormonları bebeği de mutlu ediyomuş:KK22:

4+5 te ilk doktora gittiğimde serbest demişti doktor o yüzden biz haftada bikaç normal halimize devam ediyoruz ama üstüste değil bikaç gün arayla.. Kanama yada ağrın yoksa bi sıkıntı yoktur inş tatlım.. Hatta aksine annenin mutluluk hormonları bebeği de mutlu ediyomuş:KK22:
YANİ BÜYÜK İHTİYAÇ VALLA :confused:

X