2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sinirden çatlayabilirim.
Kayınvalideciğim oğluma bakmaya karar vermiş. Çok istiyormuş da bize söyleyememiş, biz hep geçerken anneme bırakacağımızı söylemişiz. Bize karışmak istememiş ama çok istiyormuş, ilk torunuymuş. Evime gelip bakarmış....

Sağol canım deniyorum herşeyi sıcak suyu duydum ama dayanamaz sanıyorum bayram geçsin götüreceğim tekrar

rint Canım bayram günü üzülme şimdilik bakalım anne olmazsa annem sen paslaşarak bakarsınız de geç eşinle de konuşursun sonradan bi hal çaresine bakılır bayram günü üzme tatlı canını he de geç

Ya canım kv çok iyidir çok severiz birbirimizi de işte çok sinirlendim nen kaç aydır bunun sıkıntısını çekiyorum. Anne biz sana yakına taşınmayı düşündük ilk torunun sen bakmak istersin diye dedim o zaman bile yavrum annen de bakar ben de bakarım eviniz güzel dedi. Şu an birlikteyiz zaten 6 gündür iyice iç içe geçince heves etti muhtemelen ama bana konuyu açmıyor bile çok sinirliyim kırgınım. Ben kaç aydır kafayı yiyorum annenin bakması fikrine bile yeni alıştım oturup annemle sen bakacaksın biz karar verdik diye konuşalı 2 3 hafta oluyor daha

Sağol canım deniyorum herşeyi sıcak suyu duydum ama dayanamaz sanıyorum bayram geçsin götüreceğim tekrar
Canım geçmiş olsun
Oyuncak filan verip oturt suya
Oynasın biraz
Bir de kakasının da yumuşaması lazım yoksa kısır döngü gibi katılaştıkça acır acıyınca tutar katılaşır filan

Rabbim nicelerine erdirsin, aileniz ile birlikte huzurlu mutlu bayramlarınız olsun annecikler ve yavrucukları
Canım alakasız bir şeyi alıntıladım ama sen konuyu biliyorsun.
Yeğenim 6 7 aylıkken böyle sıkıntı yaşadığında annemler sinameki diye bir bitki içirmişti 4 5 çay kaşığı. Hemen kakayı yumuşatmıştı hatta ishale yakın olmuştu. Ha ben kendi çocuğuma denemedim hatta daha ıhlamur dışında bir şey vermedim. Tavsiye de edemem belki dokunur bilemem. Ama bu bitkinin böyle bir etkisi var.
Canım TaeYang cahilce bir gönderi mi oldu bu bilemedim ama bebeklere bitki çayı az miktarda verilir mi?

Canım sinamekiyi büyüklere bile önermiyorlar hatta ben saçıma sürüyordum onun için almıştım da aktar uyarmıştı içme diye :)
Şuruplar var onlardan kullanır olmadı.
Doktor bir görsün de
Bir de kayısı armut püresi filan işe yarayabilir belki.

Ayyy
Anammm iyi ki sormuşum sana bak :)) Çok sağ ol canım Allah razı olsun şu mübarek günde önemli bir bilgi edindik.
Saça iyi mi geliyor?

Ters kose yapması kötü olmuş ben olsam bende sinirlenirdim uygun bir dille konuşmak lazım üzülme canım büyükler bazen böyle can sıkıcı işlere imza atabiliyorlar işte bizde de oluyor böyle birtakım dertler

Bakarsa eğer sizinle birlikte yaşama ihtimali var mı yani sabah gelse siz gelince evine gitse öylede bi sıkıntı sonuçta annen bakacak diye karar verilmiş bunu biliyorsa neden şimdi bu şekilde tavır sergilemiş ki amaç ne yani çocuk sadece babanın mı bir şey alırken bir ilaç verirken oturulup konuşuyoruz eşlerimizle kaldı ki bakım konusu hadi heves etti vs diye geçiştirilemez kv bu denli basite indirgemesin şakın yanlış anlama yazdıklarımı canım seni düşünüyorum

Biliyorum canım o bitkiyi annemde kullanmıştı bir dönem fakat barsak mukozasını sıyırıyormuş ama azcık versem mi bi araştırayım bakim

Saçına neden sürüyordun ? Merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…