2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Iyi bayramlar kızlar annem apandist ameliyatı oldu onun yanindayiz 1 hafta oldu. Oğlusum 10 aylık oldu canı saolsun çok şımarık ağlayarak istediğini yaptırıyor bize napcam bilmiyorum çok seviyoruz şımarıyor oğlusum allah sağlık versin

Son düzenleme:

Ah canım benim yaa.. o ilacı biliyorum, anneanneme kullanıyor 92 yaşında ama o hareket etmediği için yeterince ..
ne diyeyim bilemedim ki, poposunun acısı geçmeden rahat yapamaz. Onu rahatlatmak Laz'ım, bir de mümkünse bol sıvı alacak ki katılaşmasın dışkı. Sadece mantık yürütüyorum, yanlış anlama nolur elbette herşeyi denemişsindir, acın benim de canımı acıttığı için okuyup geçemedim sadece diliyorum tez vakitte düZelsin Baharcık.

Gorumcemin kizinda poposunda basur olusmustu.duphalacla beraber bi ilac daha vermisti uzun sure onu kullandilar sonra duzene girdi.uzumun suyunu sık.kavunun suyu armutun suyu boyle icirmeye calis belki icer yavrucak.biberonla mama iciyorsa zeytinyagi kat icine ozellikle gece ictigi mamanin icine.ilik suya oturt belki iyi gelir.boylesi gercekten cok zor.

Gecmis olsun canim.
Onlar yontemini bulmus en kuvvetli silahlari aglamak.bizlerde dayanamiyoruz hemen her istedikleri oluyor o an.
Olsun simarsinlar.

Neden canin sıkildi senin.sen sen sakrak birisin.uzulmesin senin canin.
Hayirli yolculuklar canim.
Allah rast getirsin yeni isini ins.

Canım içim gitti yavrum nasıl dayandım Allah yardımcın olsun

Yok canım yanlış anlarmışım hiç, elbette düşünceleriniz önemli benim için iyi bayramlar diliyorum

Geçmiş olsun canım, iyi bayramlar diliyorum Allah şifa versin tez zamanda

Canım gönülcüm, tavsiyelerine muhakkak uyacağım herşeyi yaparım yapıyorum inşallah düzelir baharım yenice uyudu uyandığında beslerken katayım zeytinyağı iki çekiyor bırakıyor sabahtır kaç oldu döktüğüm mama of of Allah razı olsun hepinizden iyi bayramlar diliyorum ailenizle birlikte sağlıcakla inşallah

Zor canım çok hemde kocaman insanız bizler dayanamıyoruz hamilelikte ben de olmuştum kabız kuş kadar yavrum dayanıyor işte ama içim öyle acıyo ki kuçakta gezdirdim akşama kadar
Geçmiş olsun canım kışın bendede makat çatlağı oldu dayanilmaz bi acı allah şifa versin bebisine sıcak su iyi geliyor ama bebeklere sıcak suya oturma yapılır mı bilmem doktora sormak lazım benimki öyle geçiyor

Neden canin sıkildi senin.sen sen sakrak birisin.uzulmesin senin canin.
Hayirli yolculuklar canim.
Allah rast getirsin yeni isini ins.

İnşallah canım. Klasik yaşantı üst üste gelen psikolojik yorgunluk. Maratona bağladı hayat. Biraz değişiklik lazım bakalım daha iyi olup dönerim inşallah

İnşallah canım. Klasik yaşantı üst üste gelen psikolojik yorgunluk. Maratona bağladı hayat. Biraz değişiklik lazım bakalım daha iyi olup dönerim inşallah
Cok iyi anlayabiliyorum canim seni...değişiklik iyi gelir insana.insallah bedenen ruhen her anlamda kendini iyi hissedersin. Darısı benim başıma

Artık uyumaliyim bence... Hepinize şimdiden iyi bayramlar a dostlar.bayram herkese faydalı olur donusumuz muhtesem olur insallah... Yola çıkacak olan arkadaslar dikkatli gidin gelin.musmutlu huzurlu sağlık icinde geçsin bayramınız hepinizi opurem

Zor canım çok hemde kocaman insanız bizler dayanamıyoruz hamilelikte ben de olmuştum kabız kuş kadar yavrum dayanıyor işte ama içim öyle acıyo ki kuçakta gezdirdim akşama kadar

Ahh kıyamam cnm benmm.çook geçmiş olsun.Insallah ilaçlar şifa olsun hemencecik geçsin rahatlasın kuzum.indirme annesi kucağından sımsıkı sarıl senin onun yanında oldgnu doya doya hissetsn yavrucgmm.bazen bebeklerimiz için sımsıkı sarılmaktan başka bişey yapamyrz ve onlarda bunu bekliolar bizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…