2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bayramımız mübarek olsun iyi bayramlar :KK25: biz ani kararla malum bayrama diye çıktık yollara eşim istanbula döndü bu akşam 3 hafta buralardayız. İnternet sorunu çok fazla. Görüşmek üzere

günaydın kızlar. rint rint meyveli püre için teşekkürler canım.Memlekete geldik malum yemekler tuzlu salçalı olunca veremedim ayrı yapmaya da fırsat olmadı zaten.Bende püre ve fincan kek yapmıştım kızım sevdi :KK66:)

Selam kızlar nasılsınız bayram nasıl geçiyor biz evdeyiz eşim çalışıyor zaten..kizlar oğlum bez değişiminde üstü değişirken öfke nöbeti geçiriyor korkudan bezini 6 saat filan bekletiyorum bi sabah bi akşam bi gece değişiyor :KK43: napcam ben

Selam kızlar nasılsınız bayram nasıl geçiyor biz evdeyiz eşim çalışıyor zaten..kizlar oğlum bez değişiminde üstü değişirken öfke nöbeti geçiriyor korkudan bezini 6 saat filan bekletiyorum bi sabah bi akşam bi gece değişiyor :KK43: napcam ben
Nasil ofke nobeti geciriyor.agliyormu napiyor

Canım sünnetten sonra bizimde öyle olmuştu yaklaşık 1 ay hep ağlata ağlata değiştirdim altını :KK43:

Selam kıZlar bizde eşimin köyündeydik 4gün biz şehirde organik bir şey bulalım verelim diye uğrAşırken köydekiler çocukları deli gibi besliyor.5aylıj çoçuğa 2 pAket Eti puf yediren mi mamanın içine kaşık kaşık toz şeker koyan mı bütün bebekler ABur cubur çok üzüldüm

Selam kıZlar bizde eşimin köyündeydik 4gün biz şehirde organik bir şey bulalım verelim diye uğrAşırken köydekiler çocukları deli gibi besliyor.5aylıj çoçuğa 2 pAket Eti puf yediren mi mamanın içine kaşık kaşık toz şeker koyan mı bütün bebekler ABur cubur çok üzüldüm
aman Allahım:olamaz:

Koydekilerin cogu oyle zaten canim
Hele en kotusu cocuga cay iciriyorlar icine 3 tatli kasigi sekeri dokuveriyorlar.sutede aynisini yapiyorlar.onlar bilincsiz birazda kolayina kaciyorlar cocuklari besleme konusunda.
Bende emnis mesaj yazmis diye bildirim gelince bu kiz hanidir gozukmuyordu dedim kendi kendime meger akraba ziyaretlerindeymis.

X