2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aaayy cnm içim.yandi valla öyle diyince benim kizim da 2 kere kabiz olmustu cok aglamisti onu hatirladim birden kotu oldum ya bilmiyorum ben de ne gelir iyi cnm ama defneye oyle cok zorlndiginda teyzem el sabunundan biraz kesip elinde kopurtup kopurtum o deliginin diyelim kenarinda iceri sokmustu da ise yaramistim yavrum cikarmisti .ama kalici cozup belki hergun bi tatli kasigi veya xay kasi saf zeytinyagi icirmek olabilir belki cok da bilmiyorum ama tecrubeli arkadaslar biseyler soylerler heralde cnm coook uzuldu sifa versin ins rabbim baharina (

Gecmis olsun canim.kiyamam ne aci cekti kimbilir.
Her gu incir uzum yedir.incir bitmek uzere ama uzum daha var.ishal gibi ya da yumusak yapmasini saglar.uzum meyve ya yer belki.corbasini icirmeden once zeytinyagi dok corbayla karistir icir.surup gibi icemez artik ama corbayla karistirirsan daha kolay icmis olur.baska da suan aklima birsey gelmedi.uzumu ihmal etme.

kıyamam ya hemen düzene gırer inşaallah.Armut ve kavun ver ama direk buzdolabından verme ılık olsun. gonulll dediği gibi üzüm biz de çok işe yarıyor hergün veriyorum.

çok üZüldüm. Hiçbir bilgim Yok ama.. şart mıydı lavmanı yapmanız? Kaç gün yapamadı ki?

peribalim canım biz 9. gün gliserin fitil yapmıştık ama hiç ağlamadı rahatsız olmadı. Çatlak da var diyorsun ya kıyamam yavruya. Doktora sordunuz mu ne diyor? Bir de ben sürekli zeytinyağı veriyorum sabahları bu aya kadar. Her yediğine katıyorum hala. Buradan mı demişti biri hatırlamıyorum ama lavman yerine şırınganın iğnesini çıkarıp makattan hafif zeytinyağı sıkınca da aynı etkiyi yaparmış ama benim bir daha gerek olmadı hiç deneyemedim

Canım zeytinyağı verdim ama kustu tekrar denedim yutmuyor çok ağlıyor ya

Canım üzüm incir verdim üzümü yedi biraz incirden hoşlaşmadı attı yerlere, hiç birşey yemiyo suyu zor verdim uykuda süt içti o kadar dün gece bu sabah domatesi çok seviyor bi kaç parça kemirdi çilek yedi bi tane yumurta haşladım onu yemedi armut püresini sulandırdım az içti napcam bilmiyorum poposuna lanolin sürdüm çatlağa iyi gelir mi ki

çok üZüldüm. Hiçbir bilgim Yok ama.. şart mıydı lavmanı yapmanız? Kaç gün yapamadı ki?
Canım 3 gündür ıkınıyor yürüteç de ağlıyor kıpkırmızı oluyor heh yaptı diyorum acıyorum bişey Yok çatlak olmuş lavman yaptım mecbur ve yaptığı dışkı yemin ederim taş gibiydi ve yaparken kanadı orası çok ağladı içim yandı böyle öyle kötü oldum

kıyamam ya hemen düzene gırer inşaallah.Armut ve kavun ver ama direk buzdolabından verme ılık olsun. gonulll dediği gibi üzüm biz de çok işe yarıyor hergün veriyorum.
Armut verdim canım püre yaptım ılık suyla karıştırdım blendırdan çektim verdim aman aman içmedi ama mecbur diyorum şu hipp kayısı püresini alıp sulandırıp vermeyi düşünüyorum markete gitçez az sonra rabbim hiç birinizin bebeğine bu sorunu vermesin öyle zor öyle zor yavrum çırpındı hiç bişey yapamadım

Canım çok zor beni anladığına Emin'im zaten doğduğundan beri kaka tutma problemimiz vardı 7 aydan sonra kendi yapmaya başladı üni hast. Götürdüm prof'a dediği duphalac ve anestol işte asla muz şeftali çok fazla beyaz unlu şeyler verme dedi uyguladım şeftali suyu hariç ama duphalac o kestim kendiliğinden yapmaya başlamıştı çünkü kız yemiyor yemiyor sonra içinde kuruyo kalıyor sanırım hani sürekli bi devamlılık Yok bi gün iyi yiyor bi gün hiç birşey yemin ederim artık öyle yoruldum ki süt alerjisi bi yandan kabızlık bi yandan iştah desen öyle bide zaten pisikolojim çok kötü yani tükendim

Allah razı olsun hepinizden yavrularınız böyle bişey yaşamasın kesinlikle, işin kötü yanı annemlerin yanına gideceğim Antalya ya orada denizden vs mikrop kapar mı ki o çatlak olan yer makatı yani swiming bez aldım ama ne kadar koruyabilir. 10 ay kontrolü olduk geçen yazamadım bi türlü arada kaynadı benim Bahar peçete kağıt karton ne bulursa saldırıyordu dr anlattım çinko eksikliğinden olurmuş multitaps damla veriyordum o bitince adını hatırlamıyorum isteyen olursa bakıp yazarım çinkolu bir Damla'ya geçeceğiZ onu yazdı birde bir yaşından itibaren ocean balık yağı kullanın dedi pek emin değilim bu konuda sizler kullanacak mısınız?

Tahmin edebiliyorum senin canının nasıl acıdığını..
Tedavisiz bişey değildir ama sakin kalmaya çalış nolur, şu anda bişey yemek istememesi de çok normal. Bayram girmeden bugün bir doktora gitse miydiniz ..

Canım kaç dr gittik bu kabızlık için hatta örnek bile alındı bişey Yok denildi duphalac verdiler o da öyle bi şekerli ilaç ki ve neredeyse bir şırınga veriyorsun bir kerede ve günde iki kez çocuk hepten bişey yemiyor onu verince aradım yine de dr tatile çıkmış bu gün yine ıkındı bi çok kez ama yok yani yapmıyor ıkındıkça çatlak kanıyor acıyor muhtemelen ve ağlıyor

yaren92 temizlik bitmemismiydi senin nerelerdesin sen.memlekete de gitmeyecektin.

Ani bi kararla bu gece gidiyoruz canım. Bu ara biraz canım sıkkındı. Birde belediyeye dükkan için başvuru yaptım orası içinde oyuncak biriktirmem lazım. Ayın 24üne kadar bolu da olacağım. Orada da internet sorunu var. Yusuf keremi uyutup daha valiz hazırlıcam

İvir zıvır telase bitmiyor eşim evdeyken hiç işim bitmiyor benim
Halılarım yıkamadan geldi bugün sonra evi bi güzel temizleyip serdim çocuk emekliyor artık sık sık yikatmak farz oldu artık

Bizim ki kafayı masaya taktı peşinden ayrılamaz oldum. Sandalyeyle devriliyor beton orası da

hayırlı yolculuklar güle güle git gel şimdiden mutlu bayramlar sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…