2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Zaten insan öyle oluo cnm.istio mym emin mym demeden edemiosn.ama olunca iyiki diosn sanki.ark.m düşük yaptı ikinciyi böylesi daha iyi çok zorlanrdm falan dedi Yazık şimdi olsa doğmak üzereydi çok iyi olurdu falan dio.gerçekten garip bi psikoloji annelik.sayılı gün gibi düşünüp gecircz artık inşallah.sonu güzel olur diye dua ederek :)

Adını soyleyeblr msn cnm.Bende arastrym ilk defa duydum damla şeklinde

Insallah cnm.bende o umutla güzel düşünüyrm Insallah birbrlrne ark.olurlar bana daha az bağımlı olurlar diyrm.Insallah bakalım.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler :KK66:

Çok sağol cnm.Allah razı olsn.Insallah şimdilik iyi gibi böyle de gider inşallah bi problem yasamayz :)

Mamsel iyi geceler çayı.. ben iki gün verdim, sadece çabuk uyudu ilk uyurken ama uyanma sayısı özellikle ikinci gece coştu, dün vermedim o yüzden. Dişi geliyor yine gördüğüm kadarıyla yoksa böyle yarım saatte bir kalkmıyordu. Mucize olmadı yani :/

Aynen öyle oldu gece lambasından büyük eşyaya herşey bozulur oldu. Var bu sene bişi hayırlısıyla sağlıkla sadece maddi zararla geçirebilsek bari.

Arabanın kazasıyla resmen aksilik sezonu açıldı gibi oldu devamı da geliyor :KK43:

Maddiyatı bi düzeltemedik hangi ay bitiyor desek yenisi çıktı. Bizimde 5 sene bitti. Beyaz eşyalarda ömür 7 yıl. Malum ticaret kafası eskiden uzun ömürlü sağlam yapmak insanlara hizmet vermek önemliydi. Şimdi bi yerde bozulmalı ki yenisi alınsın. Neyse ki ek garantisi vardı dün geldiler değişecek dediler bi kaç güne yeni model gönderecekler.

Ya yerim onu maşallah bayrama yürüsün cepli cepli pantolonu olsun cepleri harçlık dolsun inşallah :halay:
Bizim ki totoya güveniyor ama duramıyor henüz elleri bırakıp hop geri geri düşüyor daha çok :oha:
ama yürümeyi seviyor bütün gün evi turluyoruz :KK55:
Sana da kolay gelsin kuzum ben kışlık falan yapamadım buzdolabı bozulunca iyi ki de yokmuş bişi dedim. Oğlanın köy tavuğu suları et suyu falan vardı bi onları verdim komşuya. o_O bu ara topikte ben nötr üm zati eski bolluk günlere döneriz yine inşallah.
Bayramlığını aldık aşağıya attım:)) senin dediğin gibi cepli pantolon valla bol bol el.öpüp harçlık alacak oğlum:KK70: senin paşa da yürüyecek maşşallah. :21: hepsi hareketlendi ya hey gidi günler heyyy:işsiz: senin dolap işi be oldu yeniledinizmi? Ben ancak şimdi okudum. Valla yapmadığın iyi olmuş kuzum hazır ye ondan iyi mahvoldum iki çocukla. İnşallah kışın burda muhabbete devam ederiz. Tupperwaresepetim instagram adresim ben sizinkileri bilmiyorum siz bari beni ekleyin. Bende sizi ekleyim. Herkese slm:KK36:

Eklentiler

• _20170821_150531.JPG
    _20170821_150531.JPG
    15,2 KB · Görüntüleme: 32
  • _20170821_150503.JPG
    _20170821_150503.JPG
    12,7 KB · Görüntüleme: 26
Benim kucuk bidik tutunup kalkiyor ellerini birakip 2 3 sn ayakta duruyor.sonra tekrar oturuyor ama daha adim atmiyor siralamiyor.butun gun koltuga tutunup kalkiyor bi muddet sonra yere oturuyor.sonra yine kalk yine otur.butun evi dolasiyor.ben alip geliyorum o hmen yine kaciyor yanimdan.
Cok da merakli kapali ne kadar cekmece varsa ille acicak bakcak icine neler var.
Yaramazim o da buyuyor artik.
Maşallah bak sen sürpriz yumurtaya:))) oda ayaklandı haa. Küçük doğdu ama bak bizimkilerle aynı ilerliyor çok afacan olacak belli:)) o iki ay sonra ablasıyla abisiylede yarışır. Benimki ablası ne yaparsa aynısını yapmaya çalışıyor kızıma hiç rahat vermiyor sıpa az büyüsün poposuna poposuna şaplağı yiyecek belli:)))

ah canım Allah kolaylık versin.. Mehmet emrede şuan aynı durumda diyebilirim. aslında adım atmaya kalkışıyor ama hep düşüyor :KK70: dün yüzü koyun kapaklandı yere sıpam
Oo seninki 1 adım önde:KK9: benimki korkuyor adım atmaya. Sadece eller yukarı yapıp ayakta durmaya çalışıyor kıkır kıkır gülüyor:KK48: bence seninki önce yürüyecek maşallah paşama:KK15: öp benim için

kızlar saolun.Kilo aldıran mamalar varmış vanilyalı muzlu falan dr onları kastetti.Şuan kilosu prensestil sınırları içerisinde ama 2 ay boyunca almaması akıllarda şüphe bıraktı.Ek gıdayla birlikte kilo alımı durdu hatta verdi bile.boy persentilden altta 68 :KK43: sutum var hic sağmadım ama emerken doyup bırakınca bile sut geliyor.
Geçmiş olsun canım yeni okudum. Yemesi nasıl kuzunun çok az mı yiyor yoksa yiyor ama kilo mu almıyor? Ben yemeğin yanında smilac mamayada devam.ediyorum sende devam sütü denesen mi bi süre acabao_O birde hareket dönemi kilo verebilir bence başka doktora da sor bi yine sen.

Bayramlığını aldık aşağıya attım:)) senin dediğin gibi cepli pantolon valla bol bol el.öpüp harçlık alacak oğlum:KK70: senin paşa da yürüyecek maşşallah. :21: hepsi hareketlendi ya hey gidi günler heyyy:işsiz: senin dolap işi be oldu yeniledinizmi? Ben ancak şimdi okudum. Valla yapmadığın iyi olmuş kuzum hazır ye ondan iyi mahvoldum iki çocukla. İnşallah kışın burda muhabbete devam ederiz. Tupperwaresepetim instagram adresim ben sizinkileri bilmiyorum siz bari beni ekleyin. Bende sizi ekleyim. Herkese slm:KK36:

Ben seni gruba da eklerim herkesi görmüş olursun kuzum :KK15: buzdolabı hık dedi gitti henüz gelmedi yeni buzdolabı hiç çekilir şey değil yaz günü. Gerçi kombisiz de aynı şeyi demiştim :lülülü: güle güle giysin yakışıklı. :KK68: adaşıma da çanta lütfen :KK30:

Ben seni gruba da eklerim herkesi görmüş olursun kuzum :KK15: buzdolabı hık dedi gitti henüz gelmedi yeni buzdolabı hiç çekilir şey değil yaz günü. Gerçi kombisiz de aynı şeyi demiştim :lülülü: güle güle giysin yakışıklı. :KK68: adaşıma da çanta lütfen :KK30:
Adaşının herşeyi fazla fazla var çok süslü sıpa:))) sen yusuf kereme ne alcan onu de:))) dolapsız zor olur canım. Eşin şirketten ayarlasın artık sizde ayarlayamazsanız biz ne yapalım:KK70: söylede işini aşkla yapsın :KK70:

Adaşının herşeyi fazla fazla var çok süslü sıpa:))) sen yusuf kereme ne alcan onu de:))) dolapsız zor olur canım. Eşin şirketten ayarlasın artık sizde ayarlayamazsanız biz ne yapalım:KK70: söylede işini aşkla yapsın :KK70:

Kız beleşi gelecek nüçün paralısına bulaşalım :KK70:
Benim oğlana pijama don kaldığı yerden devam modunda geçirecek bayramı :emir_bebek: bayramda İstanbul da olacağız el öpmeye değil de parklara çimenlere gideriz dicedim sonra kurban bayramı olduğu aklıma geldi :63: her yerde mangal kurulur şimcik :işsiz:

Ay aşağıda resimleri görmedim önce.sonra dedim ki niye aşağıya atti ki kıyafetleri:deli:iyiyim ben iyiyim ya kafam yerinde dimi:KK48:ay iyi güldüm kendime

My moonlight My moonlight . Canim işleri bitirdin sahnelere döndün galiba.hoşgeldin sen de:KK36:
Hosbulduk canım. Valla kışlıklar bittide. Benim oğlan dün salondaki sehpanın örtüsünü asıl sen cam vazo düşmüş laminat A tuzla buz olmuş. Benimkinin de parmağı kesilmiş. Aklım çıktı. Baya kanadı da zeytinyağı döktüm pamukla sıktım kan durdu. Ama bembeyaz halılar kan lekeleri çıkmadı. Halı yıkamaya gidecek yarın. Temizlik çarşı pazar okul hazırlığı bende iş bitmeeeeezzz:duduk: sen nasılsın çocuklar nasıl.

Hosbulduk canım. Valla kışlıklar bittide. Benim oğlan dün salondaki sehpanın örtüsünü asıl sen cam vazo düşmüş laminat A tuzla buz olmuş. Benimkinin de parmağı kesilmiş. Aklım çıktı. Baya kanadı da zeytinyağı döktüm pamukla sıktım kan durdu. Ama bembeyaz halılar kan lekeleri çıkmadı. Halı yıkamaya gidecek yarın. Temizlik çarşı pazar okul hazırlığı bende iş bitmeeeeezzz:duduk: sen nasılsın çocuklar nasıl.

Geçmiş olsun canım ya. Çok hareketlendiler artık bi yere kadar peşindeyiz

X