2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya kızım da yeni yeni degisik davranışlar başladı da seninkinde de oldu mu diye soracaktım.bizimkinin de 4yaşına 3 haftasi kaldi
canım ufaklık 3.ayını doldurduktan sonra sıkıntılar başladı bizde.En çok bana karşı.Babamız 7 gun çalışıyordu sadece pazar öğleden sonrası boştu hazirana kadar akla karayı seçtik resmen.Çok agresif olmuştu.Ama tatille birlikte düzeldi herşey.Kardeşine zarar verme olmadı biz de mesela tek sıkıntısı beni paylaşamamak oldu.İnşallah sizde atlatırsınız.Aslında büyüğü yarım gün okula gönderebilirsin.

Amigurumi oruyorsun diye buraya hic mi bakmaya firsatin olmadi askolsun.
Benim minikde minnak gidiyor.8 bucuk kilo olmustur belki 2 aydir gitmiyoruz saglik ocagina boyumuzda en son 72 idi.simdi kac olduk bilmiyorum.
Sagligi yerinde olsun yeter.boy kilo zamanla yerine oturur.

Senin fıstık erken doğdu canım normaldir bence. Benim kız 9. ayını dolduracak 30'unda. 2 hafta önce 68cm 7060gr'dı. Ayına göre fiziksel ve zihinsel becerileri normal ama boyut olarak küçük işte. Burda ban yedikten sonra ben çok kötü bir grip oldum. Ayağa kalkmayı bırak gözümü açamıyordum. 2 gün antibiyotik iğne, sonrasında da bir hafta antibiyotik tablet kullandım. Ne olduysa o dönemde sütüm aşırı azaldı. Sonrasında ben normale döndü diye düşündüm ama dönmemiş. O bir ay boyunca hiç kilo almadı Gökçe. Sonrasında takviye başladık ama bir daha az az aldı hep. Ondan kaynaklandı yani bizim ufaklığımız. İlk zamanlar çok üzüldüm de artık takılmıyorum. Sağlığı yerinde çok şükür.

canım ufaklık 3.ayını doldurduktan sonra sıkıntılar başladı bizde.En çok bana karşı.Babamız 7 gun çalışıyordu sadece pazar öğleden sonrası boştu hazirana kadar akla karayı seçtik resmen.Çok agresif olmuştu.Ama tatille birlikte düzeldi herşey.Kardeşine zarar verme olmadı biz de mesela tek sıkıntısı beni paylaşamamak oldu.İnşallah sizde atlatırsınız.Aslında büyüğü yarım gün okula gönderebilirsin.
Biz de yeni yeni başladı.bir sey olduğunda kardeşim yaptı ben değil demeler.hep onu seviyosun baksana kucağında.o niye yürümüyor.bana da sen yedir diyor bazen vs... Hem seviyor hem de sıkıştırır gibi arada.bunlar benim oyuncağım senin değil.sen git kız kardes alacağız biz vs... Anlatiyorum güzelce paylaşmalısın kardeşin senin o büyüyecek birlikte oynayacaksiniz tarzinda bazen tamam diyor bazen ise beni çıldırtıyor resmen...ben de tek sayılırım oyuzden tüm yük benim üstümde ve zorlaniyorum açıkçası her seye yetismekten... Niyetim yoktu aslında 2 sene anaokuluna gitmesine de gönderecem insallah olmayacak yoksa

Biz de yeni yeni başladı.bir sey olduğunda kardeşim yaptı ben değil demeler.hep onu seviyosun baksana kucağında.o niye yürümüyor.bana da sen yedir diyor bazen vs... Hem seviyor hem de sıkıştırır gibi arada.bunlar benim oyuncağım senin değil.sen git kız kardes alacağız biz vs... Anlatiyorum güzelce paylaşmalısın kardeşin senin o büyüyecek birlikte oynayacaksiniz tarzinda bazen tamam diyor bazen ise beni çıldırtıyor resmen...ben de tek sayılırım oyuzden tüm yük benim üstümde ve zorlaniyorum açıkçası her seye yetismekten... Niyetim yoktu aslında 2 sene anaokuluna gitmesine de gönderecem insallah olmayacak yoksa
seninki kardeşe baya yüklenmiş:KK43: benim kızın 3.senesi anaokulunda hic pişman değiliz.Normal de ben iki sene gönderecektim 3.5 yaşındayken kIZım bakıcıdan sıkıldığını arkadaş istediğini söyledi oylelikle gönderdik

seninki kardeşe baya yüklenmiş:KK43: benim kızın 3.senesi anaokulunda hic pişman değiliz.Normal de ben iki sene gönderecektim 3.5 yaşındayken kIZım bakıcıdan sıkıldığını arkadaş istediğini söyledi oylelikle gönderdik
Sagolasin canım ya.ben de öyle bir karar aldım gitsin bakalım insallah pisman olmayız

X