2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bu gece denedim uyandıklarında su verdim o kadar çok uyanmadı galiba işe yaradı denek ki susuyormuş ama su içince acıktı benim oğlum mama yaptım gece gece
Gece su degilde yatmadan once su verirsen daha iyi olur canim gece su verilmeyi tercih etmiyor dr lar canim

Gece su degilde yatmadan once su verirsen daha iyi olur canim gece su verilmeyi tercih etmiyor dr lar canim
Tamam su vermeyelim ama cocuk terlemis oluyor su ihtiyaci hissediyor.benim 3 yasindaki kizim emdigi donemde gece su isyedigi cok oldu.hala da gece terlediyse eger uyanip su ister.kucumene de cok sicak gecelerde mecbur su veriyorum.
Neden doktolar su vermeyin diyormus canim.

Evet canım kendim yapıyorum. Temel meyve olarak elma kullanıyorum şimdilik.
Bir elma ve yanına yakışır başka bir meyveyi (armut, şeftali, kayısı, erik denedim. Onu göz kararı koyuyorum) küçük doğrayıp içine bir su bardağı ya da biraz fazla su koyup kaynatıyorum. Yumuşayınca bir birbuçuk kaşık kadar irmik koyuyorum. İki dk daha pişiyor. Altını kapatıp çatalla ya da blendırla püre haline getiriyorum. Biraz da pekmez ekliyorum.
Küçük kavanozları kaynar su ile yıkayıp içine püreyi koyup kapağını kapatıp ters çeviriyorum. Konserve gibi oluyor. Yine de buzdolabında bekletiyorum. Daha çok dışarı çıkarken yanıma alıyorum ama bu ara bir şey yemiyor. Ondan az da olsa yiyor diye az veriyorum.
Bak bir büyük elma bir büyük şeftali iki y. kaşık irmik birbuçuk sbardağı su ile bu kadar çıktı. Minikler 130 ml
tesekkur ederim canım.Yarın deneyeyim inşallah sever benimki de.:KK66:Ellerine sağlık
Aaa bende bi denerim
inşallah sever canım benim kız aylardır dun yedi evde resmen bayram havası vardı:KK66:

alp_se alp_se afiyet olsun yavruya.bide sarimsakli yogurtlu yap da yedir oylesini belki daha cok sever.
saol canım aklımda oda alternatiflerin hepsini kullanmak istemedim:KK66:

Canımı cektirdinizzz kilo da aldım buaralar ne görsem yiyorum aksam aksam yürüyüşe çıkalım dedim eşime çıktık tatlı yiyip döndum :olamaz:
bende acayip yiyorum ve hayatımda ilk kez göbeğim oldu eşim alışkın olmayınca mekik mi çeksek diyor.:)Benim kız bisey yenmeyince sut artsın diye abarttım galiba .
Yerde yatmayi seviyor ama gündüzleri gece mutlaka yatağı olacak beyefendinin değişik bi sıpa bu ben bilemedim kullanım kılavuzu da yok :deli:
canım ben aylardır hic bisey ortmuyorun ve zibinla yatıyor 1 haftadır altına sort giydiriyorum sabaha karşı serin olmaya başladı ama yok yine kalkıyor:KK43:

Tamam su vermeyelim ama cocuk terlemis oluyor su ihtiyaci hissediyor.benim 3 yasindaki kizim emdigi donemde gece su isyedigi cok oldu.hala da gece terlediyse eger uyanip su ister.kucumene de cok sicak gecelerde mecbur su veriyorum.
Neden doktolar su vermeyin diyormus canim.
bende veriyorum memeyi istemeyince su sunuyorum o zaman içip uyuyor.Büyükte 6 yaşına gelecek çok sıcaklarda oda kalkar içer

Buradan bakınca iyi cesaret etmişsin demeden edemeyeceğim:KK66:
Ben de hem istiyorum, hem git işine diyorum kendime.. çocuklar birer köşede ben bir köşede oturur ağlarız sanırım..

Zaten insan öyle oluo cnm.istio mym emin mym demeden edemiosn.ama olunca iyiki diosn sanki.ark.m düşük yaptı ikinciyi böylesi daha iyi çok zorlanrdm falan dedi Yazık şimdi olsa doğmak üzereydi çok iyi olurdu falan dio.gerçekten garip bi psikoloji annelik.sayılı gün gibi düşünüp gecircz artık inşallah.sonu güzel olur diye dua ederek :)

Yok yok öyle değil, onları içirmesi çok zor. Bu gözyaşı damlası gibi 5 ml tek kullanımlık. Tadı da güzel , kolay içti. Ama erken vermek lazım. 7 de uyandığı için alamadı uykusunu yine , şimdi zor güç daldı :-(

Adını soyleyeblr msn cnm.Bende arastrym ilk defa duydum damla şeklinde

Ikisylede ilk zamanlar kolay gecer.bebegin oturmaya baslayonca emeklemeye baslayinca zor olur ama sonra isleri rayina oturtturursun.zamanla birbirinize alisir ona gore herseyi halledersin canim.

Insallah cnm.bende o umutla güzel düşünüyrm Insallah birbrlrne ark.olurlar bana daha az bağımlı olurlar diyrm.Insallah bakalım.görelim mevla neyler neylerse güzel eyler :KK66:

Aa

aaa sendemı hamilesin canım ben şok sizlerin cesaretine hayran kaldım vallahı allah tamamına erdırsın kolay gecsın inşallah :dua:

Çok sağol cnm.Allah razı olsn.Insallah şimdilik iyi gibi böyle de gider inşallah bi problem yasamayz :)

şimdi de mama sandalyesinden aşağı defalarca atma işi çıktı ben veriyorum o atıyor :63: ve birbirlerinin elinden eşya kapmaya çalışıyorlar elinden kaçıran ağlıyor filan bizim ev karışıyor kızlar :eğlence:

şimdi de mama sandalyesinden aşağı defalarca atma işi çıktı ben veriyorum o atıyor :63: ve birbirlerinin elinden eşya kapmaya çalışıyorlar elinden kaçıran ağlıyor filan bizim ev karışıyor kızlar :eğlence:
benim kızımda yapıyor yemek istemediği zaman atıyor tabağı yada önüne koyduklarimi.Bizde bir sende iki allah kolaylık versin canım

Ayu ama çok sevimli. Hem düşünsene ikisi aynı güçte birinin ötekine abartılı zarar verme olasılığı yok. Biz ikinciyi yapsak birinciler ezer minnakları

X