2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ay kizlar 3.dişte çikti biryandan hastalik bir yandan diş öldüm valla ( atesi bir düşuyor bir cikiyor.surupları hiç icmek istemıyor o kadar zor verıyorum ki .her seyi yiyen oglum ònlari içmemek icin dıreniyor ilaç oldugunu mu anladiki

Nerden neler aldın kuzum
parti malzemeleri satan bi dükkandan;masa örtüsü,peçete, cup kek standı, oğlumun ismi yazılı bannerler, avizeye asmak için doğum günü pastasi şeklinde süs,1 yaş yazılı balonlar, 1 yaş kürdanlar atıştırmalıklara batırmak için, karton poşetler içine hatıra bi şeyler koycam inşallah içine koymak için 1 yaş magnetinden aldım şu resim yapıştırılanlardan. Konuşma balonlarindan aldım ıyi ki doğdun, prens gözlük şeklinde filan. Hepsini mavi gümüş aldım puantiyeli olanlar var ya

Ayyy heveslendim şimdi :)) Allah hepsine sağlıklı uzun ömür versin

İyi geceler kızlar Y yilfasa Rabbim şifa vwrsin inşallah hemencecik annesinin kollarına geri dönsün. @emnis sizede geçmiş olsun canım benim oğlan da 1 hafta bişey yemedi ilaç sanarak ilaçlar bitti iştahı geri geldi şükür

Ve sıpacık uyur. korkup ağlıyor sürekli ağrısı da var epey, zar zor calpol verdim ağlaya ağlaya sızdı resmen. Uykuda ağlamaya devam ediyor. Ben bu haline kıyamıyorum Y yilfasa nın dediği geliyor sonra aklıma. Ediz'in düştüğü zaman ne kadar korkmuştum... Allah o yavruya şifa ana babaya sabır ihsan eylesin...

Amiin cnm gercekten oyle

Çok geçmiş olsun canım

Kafasının üstüne düşmüş beyin kanaması
Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…