2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hoşgeldin canım.iyiyim şükür canim ya.temizlige girismistim kac gündür yarin bitti sayılır halılar gelince...öyle yorgunum ki ayaklarımın alti zonkluyor resmen
Bebeklerle çok zor canım ya ev toplamaya çalışıyorum bende bide kalabalık bi misafir gelecekmiş onun telaşı sardı ev öyle bebek öyle bide misafir...

Çok hemde ben 1 tane ile perte çıktım 2 tane olsa napardim acaba diye düşünmekten alamıyorum kendimi
Şimdi devriliyorum canım iyi geceler ins uyursunuz deliksiz ana oğul
Sen uyumuşsundur ama ben daha uyumadim bu saate kadar 2 kere kalktı sabaha kadar kaç olur bilmem....

Sen uyumuşsundur ama ben daha uyumadim bu saate kadar 2 kere kalktı sabaha kadar kaç olur bilmem....
Ahh canım benim ya ins bebisin uykusu düzene girer yakında ne diyim bu uyku işi ırsi canım anne babanın uykusuna çok düşkün olması lazımmış bebek uyurmus o zaman ama sen öyle degilsin dikkat ediyorum uykuya girmekte güçlük yaşıyorsun muhtemelen bebeğin sana çekti

Benim bu oğlan hiç birşey yemek istemiyor kızlar napcam ben yemek verirken ağzını kapatmayı geri püskürtmeyi öğrenmiş ne kahvaltı ne yemek sadece meyve mama başka birşey istemiyor mamayida zorla eline biberon kapağı veriyorum yada emzik veriyorum öyle içiyor zorlaya zorlaya

yine atak haftalarına mı giriyoruz acaba? sıcak hava çocuklarda ne iştah bıraktı ne uyku :/

kızlar bizim hastalığımız bitti çok şükür 3 gün sürdü ateş pazar sabah 5de uyandı bir kahkaha bir gülücük yatakta yaramazlık yapıyor, ateş yok şükür dedim yaaa gülüşüne hasret kalmışım. sabaha karşı ateşle birlikte ağlayarak uyanırdı. çok çok zordu atlattık şükür. geçmiş olsun dileklerini iletenler sağolun canlar.

Gözün aydın canım nedir bu hafta çocukların çektiği

Benimkiler de öyle meyve yoğurt bi tek bu çorba zaten imkansız mücver köfte balık ellerine veriyorum yedikleri anca 1 köfte bile değildir yerden topladıklarımdan biliyorum ben yedirmiyorum o konuda rahatım ve yemeğe karşı ön yargıları da olmuyor yerse yiyor yemezse yok çünkü biliyorum aç kalmıyorlar

Kızlar mamayı alıştırma bardağıyla vereceğim demiştim ya çok az içti ağladı galiba biberonla zevkle içiyor zorlamıyorum şuan bişey soracağım şu formül mamayı ne zaman bırakacağız?onum yerine eskiden alternatif süte cici bebe karıştırıp biberonla verirlermiş kanarmış bebekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…