2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım pompa kampı yap.
Sürekli uyar memeleri 3-5 dakika da olsa.
Sık kısa sağmak uzun aralıklı uzun süre sağmaktan daha iyi

Biz ctesine randevu aldık menenjit aşısı için

Bu menenjit aşısı 1 yaşında özel alınıp yaptırılacak aşı değil mi? Doğumdaki çocuk doktoru öyle yazmıştı aşı kartına .. rota gibi özel ve 1 yaşında diye biliyorum ama bunda da 2 doz / tek doz olayı mı var ki? Kan da vermedik biz , onu da bir yaşında versek nolur acaba.. ki bazı doktorlar şimdi muhakkak eksik çıkar, ekstra ilaca gerek Yok, yaşında bakılsın diyor... :/

Cnm evet o sekilde artabilir

Iyi geceler hanimlar ben asi olayini sorayim sizlere birde asi karsiti olanlar var sizler ne diyorsunuz bu karsita dogrumudur degilmidir birde yaziyi paylasim sizlere

Ben mesela eskiden 3 saatte bir 2 saatte bir sagardim sutum simdiye gore 2 katiydi simdilerde sagma araliklarini uzattigim icin sutte daha az

Ne guzel anlatmissin cok sagol insallah bende bian once bu dusuncelerimden kurtulabilirim yoksa cocugumuda olumsuz etkileyecegim die korkuyorum hamileyken ne hayaller kurmustum oysaki

Iyi geceler hanimlar ben asi olayini sorayim sizlere birde asi karsiti olanlar var sizler ne diyorsunuz bu karsita dogrumudur degilmidir birde yaziyi paylasim sizlere Eki Görüntüle 2032668
Asilarini yaptirdim bu zamana kadar ki olan bebegim 9 aylik yaptirsam bir dert yaptirmasam bi yaptirmamayi bende cok dusundum bu seferde hasta olsa yine kendimizi suclayacaz asisini yaptirmadim die cok karisik bi durum ya Rabbim bebeklerimize saglik versin

Hayirli geceler anneler...Ben dogum kontrol hapi kullaniorum ama adetimin 2. Gunu falan baslamadim nerdeyse 1 hafta sonra kullandim kullanmamin sebebide kistten dolayi adet olmuyorum belki duzene girer die ama esim korur die rahat davranio sizce bu durumda ilac korur mu

Iyi geceler hanimlar ben asi olayini sorayim sizlere birde asi karsiti olanlar var sizler ne diyorsunuz bu karsita dogrumudur degilmidir birde yaziyi paylasim sizlere Eki Görüntüle 2032668
Burda kar zarar durumunu düşünüp yaptırıyorum ayrıca aşı kartı yoksa ilerde milli sporcu olamıyor ve bazı ülkelere giremiyor ne olacağı belli olmaz yavrucukların önünü kapatmadım

Evet onun da farklı muadilleri var.
Oğluşuma da hiç baktırmadık eşim gerekli de görmüyor boşuna canı yanmasın diyor, mutlaka demirini kullandırıyor

Korumayabilir ortasında başladığın için?
Doktor mu verdi?

Şöyle diyeyim doktor olup da aşı karşıtı olup kendi çocuğuna yaptırmayan ben görmedim şahsen.
Aşıyla önlenebilir hastalıklar varken neden felç olmasına sebep olalım, neden hepatit olup siroz kanser olmasına sebep olalım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…