2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Severim seni yaa işe yaradı mı peki :))
:KK200: Biraz işe yaramıştı kaşınıyor gibiydi resmen :)
Şimdi daha iyiyim şükür
Oyy Vertigo mu en korktuğum şey Allah'ım şifa versin annenleri başından eksik etmesin canım bebiskon mağdur olmasın
Çok fenaydım canım ya sorma berbattı o gün.
Allah kimsenin annesini babasını başından eksik etmesin uzakta olanları da Allah kavuştursun.
:KK37:
TaeYang TaeYang canim gecmis olsun.vertigo cok sukur uzun zamandir bana ugramiyor.ugramasinda 3 cocukla.
Ins yavruna gecmez hastalik.topigimizde bi salgin var anlasilan :)
Ayy uğramasın inşallah bir daha gönülüm.
Şimdi daha iyiyim şükür çok hafif kaldı Boğaz ağrım.:KK37:
TaeYang TaeYang çok geçmiş olsun canım
Çok teşekkür ederim canım:KK51:
Hayırlı cumalar kızlar
Hayırlı cumalaaar :KK68:

Slm kızlar hayırlı cumalar bugün kuzumum biraz ateşi var ilik dus aldırdım calpol verdim üstünü soydum 38 37.7 arası sürekli yanlız bacakları ayakları normal ısıda baş ve vücut kısmı sıcak ateşli başka ne yapabilirim yarın dr kontrolümuz var allah'tan ama korkuyorum evde de tekim eşime haber verdim sabahtan takip et dedi ancak dr götürelim dedim ama pek aldırış etmedi işi varmış:KK43:

Slm kızlar hayırlı cumalar bugün kuzumum biraz ateşi var ilik dus aldırdım calpol verdim üstünü soydum 38 37.7 arası sürekli yanlız bacakları ayakları normal ısıda baş ve vücut kısmı sıcak ateşli başka ne yapabilirim yarın dr kontrolümuz var allah'tan ama korkuyorum evde de tekim eşime haber verdim sabahtan takip et dedi ancak dr götürelim dedim ama pek aldırış etmedi işi varmış:KK43:
Geçmiş olsun canım 5 gündür ateşle uğraşıyoruz şükür bugün iyi. Topik bebeleri hep hasta inşallah hemencecik toparlanırlar koltuk altını kasiklarini ara ara ıslak bezle serinlet canım

Geçmiş olsun canım 5 gündür ateşle uğraşıyoruz şükür bugün iyi. Topik bebeleri hep hasta inşallah hemencecik toparlanırlar koltuk altını kasiklarini ara ara ıslak bezle serinlet canım
Sagol canim çok geçmiş olsun hepsine hic sorma yaz gunu bebislerimiz helak oldular disten mi acaba ya daha tek dış bile yok bi çıkmadı gitti

Sagol canim çok geçmiş olsun hepsine hic sorma yaz gunu bebislerimiz helak oldular disten mi acaba ya daha tek dış bile yok bi çıkmadı gitti
Diş bukadar ateş yapmamıştı canım 2 tane çıktı bizim. Boğazı kızarık demişti dr ikisi biraraya gelince çok yükseldi

yaren92 yaren92 temizlik baslayinca gorumcen gittimi merak ettim.
Temizlik ne alemde bitirdiniz mi artik.bitirince rahat edeceksin ama simdi cok yorulmussundur haliyle.
Babam yapardi badana isini bziim simdi kendi hasta oldugu icin yillardir yapamiyor.bizde birini tutup yaptircaz oyleside zor oluyor heryer ayni anda ayaga kalkiyor.her gun cagirsan her gun 1 er oda yapsak o da cok cok cok masrafli olur.bizde beklemedeyiz bakalim.

Görümcem hâlâ burada canım. Ev boyandı ev silindi ama ortalık henüz oturmadı.görüncem arkadaşlarına gidip geliyor çocuğu bırakıp iş yapmaya çalışıyorum ama çocuk her seferinde düşüyor o yüzden işler kalsın diyorum artık. Bugün ütü yapmak için biraz bak dedim ama bu seferde çocuğu sallıyor iyice sallamaya alıştı yürümek istiyor o sallama yürüt dedim ben yürümek istemiyorum dedi :63: ayın 14ünde gidecek.Bu ara hiç vaktim yok yusuf kerem hâlâ çok huysuz resmen huyu değişti çok sakin kendi kendine oynardı şimdi eser yok halinden. Tiroid ve vitamin eksikliğinden mi olsa gerek bazen tahammülsüz sinirli oluyorum. Evin işleri hiç bişi yetişmiyor. Taşınmak zor bilirdim ama ev boyamakta zormuş. Bizde babam boyar annemle temizler biterdi. Şimdi ilaçlama işi kaldı.

Hayırlı cumalar :KK68:
Buraya yazmıştım hemşire 2 hafta önce bakanlıktan yazı geldi menenjit yapıyoruz artık demişti. 9. Ayı dolunca getir demişti. Doktorumuz 1 yaşı bekle dediydi bende ı yüzden yaptırmayacaktım zaten dün sağlık ocağına gittim doktorda ki ölçümleri vermek için başka hemşire vardı. Ölçüleri verdim başka bişi var mı dedim yok dedi aşı demişlerdi menenjit dedim yok o bitti yapmıyoruz dedi. :KK59:

Bide kizlar vllah moralim bozuldu instagramda millet ne yedirdigini yazmis bebislerine kac ayliklar fln diye valla onlarin yaninda defne yarisini bile yemiyidur belki ya kendimi yetersiz hissettim bazen yptugimi da begenmiyo :KK43::KK43::hasta::KK61:

Kız sen sosyal medyaya ne bakıyon oooo hayat orada toz pembe sen gel bize bak. Bizde de aynı telaşlar aynı durumlar. Yiyene ohh maşallah yarasın şifa olsun yemeyen bebelerde yola gelip yesinler En Büyük KK artık bu bebeler hep bizimle yetemediğimizi neyi eksik yaptığımızı sorgulayacak daha bi sürü günlerimiz olacak. Ama aslında bizden daha fazla yetmeye çalışan da yok. Bunu düşünmemiz bile onlar için. Sağlam psikoloji lazım bize tabi bu böyle demekle olmuyor. Beyin düşünce yoruluyor bazen. Bismillah deyip bi sirkelenip kalkmak gerek. :KK19:

Kız sen sosyal medyaya ne bakıyon oooo hayat orada toz pembe sen gel bize bak. Bizde de aynı telaşlar aynı durumlar. Yiyene ohh maşallah yarasın şifa olsun yemeyen bebelerde yola gelip yesinler En Büyük KK artık bu bebeler hep bizimle yetemediğimizi neyi eksik yaptığımızı sorgulayacak daha bi sürü günlerimiz olacak. Ama aslında bizden daha fazla yetmeye çalışan da yok. Bunu düşünmemiz bile onlar için. Sağlam psikoloji lazım bize tabi bu böyle demekle olmuyor. Beyin düşünce yoruluyor bazen. Bismillah deyip bi sirkelenip kalkmak gerek. :KK19:
Haklisin cnm

Görümcem hâlâ burada canım. Ev boyandı ev silindi ama ortalık henüz oturmadı.görüncem arkadaşlarına gidip geliyor çocuğu bırakıp iş yapmaya çalışıyorum ama çocuk her seferinde düşüyor o yüzden işler kalsın diyorum artık. Bugün ütü yapmak için biraz bak dedim ama bu seferde çocuğu sallıyor iyice sallamaya alıştı yürümek istiyor o sallama yürüt dedim ben yürümek istemiyorum dedi :63: ayın 14ünde gidecek.Bu ara hiç vaktim yok yusuf kerem hâlâ çok huysuz resmen huyu değişti çok sakin kendi kendine oynardı şimdi eser yok halinden. Tiroid ve vitamin eksikliğinden mi olsa gerek bazen tahammülsüz sinirli oluyorum. Evin işleri hiç bişi yetişmiyor. Taşınmak zor bilirdim ama ev boyamakta zormuş. Bizde babam boyar annemle temizler biterdi. Şimdi ilaçlama işi kaldı.
Gitmedimi hala o :KK12: Allah yardımcın olsun canım ben sinirleniyorum burada

Kız o Rize'de mi oldu yavrum.aslında İstanbul daha sicakmis kıyamam. aboooo bizde 22 sinde gelecez inşallah bizde de olmaz.istanbulu feth ettin mi bakalım
İstanbul'da nem daha azdı galiba sıcaktı ama böyle değildi Rize'de 2 akşamdır yağmur yağıyor öğlenleri çok çok sıcak ama

Ben de kendime ayrı dert edindim süt sağarak süt arttırma olayı gündüzleri saat başı geceleri 2 saatte bir sağanlar süt arttırmış doğru mu ya?burda da birileri denemişti bu şekilde mi yaptı da sütü artmadı :bicak:
Sonuçta 2 yıl verebileceğim bişey kendimi kötü hissediyorum mama verirken

Ben de kendime ayrı dert edindim süt sağarak süt arttırma olayı gündüzleri saat başı geceleri 2 saatte bir sağanlar süt arttırmış doğru mu ya?burda da birileri denemişti bu şekilde mi yaptı da sütü artmadı :bicak:
Sonuçta 2 yıl verebileceğim bişey kendimi kötü hissediyorum mama verirken
Yapma ya nasıl kendini kötü hissediyisun ikiz çocuklara bakıyorsun maşallah sana kendinle gurur duymak lazım.seni takdir ediyorum ben

X