2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
merhaba 2016 ocak annelerinden geliyorum =) blw tadımlara başladım ama ezerek puturlu verıyorum eline vermeye henuz cesaret edemedim 10.ayda falan deneyecegım ama blw lıstlerıne gore gıdıyorum,suyu da kendısı ıcsın ıstıyorum alışırma bardağı aldınız mı hangı urune karar verdınız bebegınız sevdı mı truman almayı dusnuyorum 7.ay ıcın erken mı olur?
Merhaba blw için geç kalmayın ne kadar erken o kadar iyi eğer Facebook kullanıyorsanız blw Türkiye sayfasını takip edin derim ben 6. Aydan beri yapıyorum avent Truman aldım 8,5 aylıkken denemiş olacaklar henüz gelmedi 1-2 güne başlayacağım haber veririm ama wee baby de çok iyi

rint rint aynen dedigin.gibi oluyor canim.kizim cok zor bi bebekti hic hatirlamak istemedigim günler vardi vs. Hic bitmeyecek hic 2.3. Cocuk istemyecek gibiydim.ama simdi 2 cocuk olunca aslında o zaman cook rahatmisim diyorum.3.yu bazen istiyor bazen istemiyorum ama kızım bu aralar ısrarla uslu ağlamayan kız kardes alalim deyip hayal kuruyor...

Oyle canim tani boşuna dememisler her şeyin başı sağlık.sen de kendine iyi bak ama ki Ufaklik da hissetsin onu.oncelik bebisler geri kalan her seyi bosver
Boşverdim zaten eşya toplanacak yeni ev temizlenecek hala duruyor öylece :skandal:oğluşum bi iyileşsin de ozaman yaparım :rapci:

Slm iyi geceler hanimlar uykum var uyuyamiyorum gogsum zonk zonk agriyor arastirdim sut kabarci olmus gogsumun ucunda minik beyazlik olusmus az once patlattim sabah ikra emerek bosaltacak insallah bu agri gidecek 1 haftadir uyuyamiyorum bu agridan :KK43: :KK43:

Slm iyi geceler hanimlar uykum var uyuyamiyorum gogsum zonk zonk agriyor arastirdim sut kabarci olmus gogsumun ucunda minik beyazlik olusmus az once patlattim sabah ikra emerek bosaltacak insallah bu agri gidecek 1 haftadir uyuyamiyorum bu agridan :KK43: :KK43:
İyi geceler canım geçmiş olsun soğuk kompres yap istersen rahatlatır biraz

Cnm benim de 1 hftadir oyleydi yeni dun bugun normale donduk ben oyle skp bosaltim anne sutu surdum bazen bide kolonya ne kdar dogru bilmiyorumda fenaydi yani mastit olmus gibi agri ypti vlla

Cnm benim de 1 hftadir oyleydi yeni dun bugun normale donduk ben oyle skp bosaltim anne sutu surdum bazen bide kolonya ne kdar dogru bilmiyorumda fenaydi yani mastit olmus gibi agri ypti vlla
Hemde nasil aci yaa cok fena gecmis olsun atlatmisin insallah bende atlatacagim

X