2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aman iyi olsun cocuklarin hasta olmasi cok cok zor oluyor.istah gidiyor huy degisiyor nazlaniyor.onu keyifsiz gorunce uzuluyorsun
Daha da iyi olun ins.

Aman iyi olsun cocuklarin hasta olmasi cok cok zor oluyor.istah gidiyor huy degisiyor nazlaniyor.onu keyifsiz gorunce uzuluyorsun
Daha da iyi olun ins.
Sadece memeye var iştah tamamen bana yapışık yaşıyor kimseye gitmiyor artık. Bide canım bişey sorucam antibiyotikten dolayı poposu kızardı kremi vardı sürdüm ama pek fayda etmedi sence başka ne yapabilirim?

Benim sıpa da öyle bazen babaya bile gitmiyor hep bende resmen meme arıyor bazen daha gogsumu açmadan yakalayıp emmeye başlıyor pozisyin almadan... Yorucu oluyor bu seviyede düşkün olmasi da

Niye geçmiş olsundu okudum da unuttum mu acep noldu kuzum. Ben bu ara iptalim yavrum ya kendimi unuttum nereye koydum kendimi bulamıyorum evde her yer her yerde bi boya yaptık daha ev kendine gelemedi. Yusuf kerem aştı kendini feryat figan bütün gün. Bi sinirli hali var yok böyle bi tip o hali de tatlı emme işte ben tatlı değilim bu ara. Bizim de galiba diş zorluyor bir de aşırı nem var sürekli oynamak yürümek istiyor. İlgi noktası kendisi olunca mutlu yakında yine sahneler de olucaz kuzum hele şu haftayı bi geçireyim boya temizliği yerleşme sonra ilaçlama başka planım yok özledim

Geçmiş olsun canım bi an önce geçer gider hastalık inşallah. Ben bizim bıdığın isiliği yada pişiği arttığında kantaron yağı sürüyorum fayda ediyor.

Geçmiş olsun canım bi an önce geçer gider hastalık inşallah. Ben bizim bıdığın isiliği yada pişiği arttığında kantaron yağı sürüyorum fayda ediyor.
Saol canım yarın alayım gecmezse
amin canım saolasin.
hasbeee yine nöbetteyiz büyük yine ateşlendihayırlısıyla kuzular bi iyileşseydi
aynen canım ya bizim nöbetler bitmedi gitti. Inşallah bian önce iyileşirler

Ayağa kalkacak dermanim yok desem yalan olmaz 3 gündür sıfır uyku artı acillerde sürünme yavrumun hasta masum bakışı... hala uyuyamiyorum sürekli ateşine bakıyorum
Oy yavrum ya.insan rahat edemiyor demi sürekli soru isaretmeri ihmal etmemk adına.allahim kolayliklar versin canim benim

Doktora soyle canim degistirsin.trosyd krem var o cok iyi geliyor.acik tutmaya calis mumkun oldugunca.

Çok haklısın canım sen neler çektin biz sahidiz çok fenaydi senin doğum ve sonrası ama geçti gitti şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…