2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Anneler okuyorumda bebekler hasta hep allah hepimize sifa versin. Benim kzimda dun gece ateslendi calpol ve fitil verdik dönüşümlü.oglen annemler doktira goturdu oda ifufen vermis simdi atesi 38.5 aksam 6.30 gibi calpol vermisler. Şimdi fitil mi versem uyuyor su anda ayrıca yoksa goturmeliyim mi hastaneye

Fitille calpol muadil sayilir.2 saat gecmis ustunden verme suan
Dolven grubu ilac verebilirsin.
Uykuya yatarken dolven icir uyku esnasinda atesi olursa fitili rahatlikla uyurken verebilirsin.gecmis olsun sizede.

Gecmis olsun canim.ins ameliyatsiz iyilesir.yeni dogdugu zaman olur cogunlukla gecer ama sizin devam ediyor.hem kucugune hem buyuk yavruna Allah acil sifalar versin.

Annenler goturdugunde kan tahlili idrar tahlili almamis mi doktor ates hafife almaya gelmez bnm kiz da ateslendi sonuc idrar yolu enfeksiyonu bir de hafif bogaz enfeksiyonu bu aralar salgin var zaten

Ben buzluk isini pazardan 1 er kilo fazla alarak o an atiyorum hemen.cok cok alip ayni zamanda hepsini yapamam.yaa daha patlican kurutmadim bennn.bu sene ilk defa gec kaldim.yapmam lazim onumuzdeki hafta.

A Askina eskiya senin ev islerin hafifledimi.cok da sicak hava.zor oluyordur simdi.Allah yardimcin olsun canim.
1 kerecik bende tasindim ama oglum 2 yasindaydi o zmn.beni uzmedi cok sukur.
Senin kuzucuk kucuk daha annenler olmasa baya zorlanirdin.

Annenler goturdugunde kan tahlili idrar tahlili almamis mi doktor ates hafife almaya gelmez bnm kiz da ateslendi sonuc idrar yolu enfeksiyonu bir de hafif bogaz enfeksiyonu bu aralar salgin var zaten

Tahlil yapmamis ama bogazinda kizariklik var demiş nedenle demis doktor da ayni sti soylemis salgin var demiş. Cuna veya cumartesi kontrole getirin demis.sindi bez koyuyorum bisey de yemiyor yavrum

Tahlil yapmamis ama bogazinda kizariklik var demiş nedenle demis doktor da ayni sti soylemis salgin var demiş. Cuna veya cumartesi kontrole getirin demis.sindi bez koyuyorum bisey de yemiyor yavrum
Aynen bnmki de bisey yemiyor sadece emiyor yavrum bn surubu bile zor icirdim atesliyken ilik dus aldirdim cok yukselince. Cok zor durumda kalirsam fitil verdim ama en iyisi soguga yakin ilik dus ..

Allah a sukur iki gundur atesi yok yarin kontrolumuz var. Simdi de yuzunde egzamaya benzer kizarikliklar olustu tahminim 4 kere vurulan antibiotik ignenin yan etkileri yarn doktoruma sorucam

Ben de 79 :) aferin bize:)

Annemler gitti eşim geldi sıcaklar başladı.yorluyorz valla zor oluyor gonulum

Biz tatildeyiz bugünde son günümüz 2kızımda denize girmedi bir kere zorla soktu babası.. Çok ağladılar daha da girmediler oysa faydalı deniz suyu ama kısmet

Senin gündem baya dolu canım :))

Biz tatildeyiz bugünde son günümüz 2kızımda denize girmedi bir kere zorla soktu babası.. Çok ağladılar daha da girmediler oysa faydalı deniz suyu ama kısmet
Benim buyuk kzimda sevmiyor denizi.
Dun oglumu goturdu esim denize.bende kizlarla anneme gittim.cok asiri sicak buralar deniz flan gorcek halde degilim

Benim buyuk kzimda sevmiyor denizi.
Dun oglumu goturdu esim denize.bende kizlarla anneme gittim.cok asiri sicak buralar deniz flan gorcek halde degilim
Niye sevmezler ki deniz çocuk kaynıyor Ben çok heves etmiştim büyüğü geçen seneden biliyordum sevmediğini küçük kızım sever demiştim de olmadı evet evin içi çok sıcak burasıda ama dışarııs baya esiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…