2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Öyle düşünürsek çok doğru tabi dediklerin inşallah hayirlisiyla bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucagimiza alırız sen yaptiracakmisin peki
canım biraz geç cevap veriyorum ama dün giremedimakşam...

ben iki test yaptırmıycam (kan tahlili olanını) 2. düzey usg çektircem sadece orda zaten ense kalınlığına burun kemiğine bakıyorlar ve tüm iç organlarına bakıyorlar senin rahimde sorun var mı ona bakıyorlar ben ayın 20 sinde yaptırcam bunu ikili zeka testi gibi düşünme bebeğin ve annenin sağlık taraması gibi düşün.. Randevumu aldım umarım temizz ve güzel geçer :)

Valla onu bende düşündüm eve ultrason cihazı hiç kötü fikir değil dimi ve evde bir sürü idrar testim var yapılmış üzerlerinde tarihleri yazan onunla bebişimin olduğunu hissediyordum ama sonra elimde ki testler bitince bıraktım.. İnternetten toplu almıştım :)
Maşallah ne güzel bir rüya görmüşsün bebeğin doğmuş daha doğuma çok var gebeliğin başındayız rüyalarda hissetmek güzeldir :)

Ayy maaşallah canım. Ben erkeğe benzettimm :))

Günaydın.Bende hamile olduğumu öğrenmeden iki gün önce rüyamda erkek bebek doğurdu.Birkaç gün önce de yine erkek bir bebeğin varmış kucağımda gezdiriyordum :)) Sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez ama hep erkek bebek görüyorum rüyamda.

Günaydın kızlar Ben gibi 1 ay sonra doktora gıtmeyı bekleyen varmı? Ben 1 hftayı devırdım 3 haftam kaldı, gün sayıyorum resmen. :) İnşaallah gittiğimde cınsıyetını de ögrenebılırım. Ama beklemek çok zor. İnsan merak edıyor acaba hersey yolunda gıdıyor mu dıye..

Devlete ve ozele gıdıp 15 gun içinde 2 kez usg zararlı degilmi kızlar ben cesaret edemedim bnce doktorunuza sorun mutlaka
Can'ım son düşüğümde neredeyse iki günde bir ultrasona giriyordum düşün artık eğer zararlı olsaydı Okadar düşük tehdidi varken doktorlar istemezdi.. Bazen o zararlı bu zararlı diyerek çok kritik dönemleri ihmal etmiş olabiliyoruz... Benim iki düşüğüm olmasaydı belki çok daha rahat olabilirdim.. Ama maalesef yaşantılar insanı bu tarz şeylere mecbur kılıyor... 5 düşük yapan arkadaşım 9 ay boyunca her üç doktora birden gitti her hafta muayenesi vardı.. Onu çok çok iyi anlıyorum hiç yadırgamadım.. Çok şükür doğum yaptı şimdi...

Aynen Canım inşaallah hiç kimse yaşamasın böyle kötü şeyler... Bizde de aynı devlet eşleri almıyor ve ben pıhtılıyım yani hergün iğne oluyorum iğne yeterli geliyor mu gelmiyor mu diye kontrol altında olmam lazım oyüzden sık gidiyorum.. Ve insan çok özlüyor karnında ki minnakı görmek istiyor inşaallah tekmeler başlayınca daha da rahatlarım... Bu arada net bir bilgi erkek çocuklar erken hissedilir anne karnında kızlar tembel olur geç hissedilir tecrübeyle sabit... Çok heyecanlı bekleyiş bunlar

Of bir ay beklemek çok zor geliyor bana... Üç hafta kalmış az kalmış az... İnşaallah bence öğrenebilirsin cinsiyetini gibi geliyor.. Yani eve ultrason cihazı işi mantıklı

Gunaydin

Bende oyle 3 hafta sonra gidicem ama 2 defa gorucem nasipse bi devlete gidip tahlil yaptrcam birde ozele asil kendi dr me gidicem.mayisin ilk haftasi daha coook var gibi gozukuyor ama vakitde cabuk geciyor.
Ilk hamileliginmi

Of bir ay beklemek çok zor geliyor bana... Üç hafta kalmış az kalmış az... İnşaallah bence öğrenebilirsin cinsiyetini gibi geliyor.. Yani eve ultrason cihazı işi mantıklı
Yok yaa surekli sabah aksam bebegı ızlamaya çalısmaktan kafayı yerım heralde enfal İnşaalllah zaman çabuk gecer hepimiz için canımm

Kizlar isim dusundunuz mu?kiz olursa ismi su erkek olursa ismi su olsun falan diye...

Günaydın kızlar :) akşamdan beri kaçırdığım sayfaları okudum geldim :) 2 3 doktora gidenler, eve usg cihazı alsak diyenler.. Yapmayın kendinize de bebeğinize de yazık.. Fiziksel zararı geçtim, psikolojinizi talan etmeyin. Bu dünyaya bi bebek değil bi birey getireceksiniz ve onun sağlıklı olması kadar huzurlu olması da önemli. Yapılan araştırmalar döllenmeden 48 saat sonra bebeğin herşeyi hissettiğini gösteriyor. Sizin endişeleriniz ilerde uyumayan bebek, sınav kaygısı olan çocuk, mutsuz yetişkin olarak dönmesin bebişlere.. Bırakın bu güzelliğin tadını çıkarın.. Elbette hepimizin korkuları var ama bunlara sınırlar çizmek de bizim elimizde.. Niyetim kimseyi eleştirmek yada üzmek değil, aksine üzülmemenizi rica ediyorum bebişlerimizi sağlıkla kucakladığımız günlere kavuşmak dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…