2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Tamam şimdi anladım benim bulunduğum şehirde o usg yok malesef başka bi yerde baktircam doktor araştırıyorum bende dogumda burda olmayacak hayırlısı rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın hepimizi zormuş valla düşün düşün kafayı yicem yakında nasıl olacak ne edecez diye diye

Canım benim de oğlumun ismi Yusuf eymen bana da rüyamda söylenen isim zümra şimdiye kadar hiç bu isimde tanıdığım olmadı ama rüyama girdi...

O zaman senin kızın olacak canım. Rüyalar genelde çıkıyor. Annem de erkek kardeşime 2 aylık hamileyken rüyasında oğlun olacak ismini Süleyman Hilmi Tunahan koy demişlerdi, o zaman tabii ultrason falan da yoktu. Ben de kız diye düşünüyorum bu bebeğimi. Oğlumu da hep erkek olacak diye hissetmiştim. Rabbim büyütmemizi nasip etsin de kız, erkek hiç önemli değil. Yeter ki sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürlü olsunlar...

Bende de kan pıhtılaşması çıktı canım. İğne kullanıyor musun? Bir de kan yoğunluğu dediğin şey PLT değeri mi?

Kısslar nasilsnz
Bugün bizimde randevumz var.Saat 13.10 da dua edin inşallah hayırlı haberlerle dönelim.
Doktorum bi dahaki randevu için ikili taramadan falan bahseder mi ben istemiyrm diyince ne der bilmiyrm. Insallah tepki vermez.
Güzel haberler alalım bebislrmz iyi olsun da gerisi sıkıntı değil inşallah.
Bu arada bulantilrm da dvm edio.12.haftayı iple cekiyrm yani.agzimn tadı yerine gelsin.midem ve rahatlasın İnşallah.
Bi yandan da seviniorm.inşallah sağlıklı oldgnn belirtisidr Die.Ne karışık bir ruh haline büründük :)

Bende de kan pıhtılaşması çıktı canım. İğne kullanıyor musun? Bir de kan yoğunluğu dediğin şey PLT değeri mi?
Canım oksapar 0.4 lük kullanıyorum her gün 1 tane.. 1tane de bebek aspirini.. Yoğunluk neyle ifade ediliyo unuttum doğrusu hemşire söylemişti çok normal diye ama ... sen iğne kullanıyor musun? Bu arada bende mthfr 1298 homozigot var seninki ne?

bende oglen sonu 14:00 de doktordayim.ikimizde hayirli haberlerle doneriz insallah bu arada 10+3 olduk bugun :)

Evet canım ciddiyim :) ancak eylul adı kuranda gecmıyor dedı biri bız bıraz soguduk ancak eşim cok ısındı o isme. Bnde Poyraz ya da kayra cok begenıyorum
Belki inanmayacaksın ama bizde poyraz ile kayra arasında kaldık şuan acaba eşim bi kullanıcı adı açtı da beni mi işletiyor gibi düşüncelere daldım en son poyraz daha sıcak geldi bana poyraz olcak dedim :)
Sorma bendede var usg 'ye gircem hangisinde girsem diye kafayı sıyırcak gibi oldum kendi gittiğim hastahanede diğer doktorda mı olsam diye eşimle çok düşündük en son diğer doktora yaptıralım dedik şanı baya duyulmuş bi adam diye ...

Hakkımızda hayırlı neyse o olsun.. Sağlıklı olsunlarda ..
Evet canim esim veterineroda decamli bakiyim cocuguma diyor ama izin vermiyorum...
ben olsam dayanamaz bakardım ya sen maşallah iyi yine sabırlısın ben gelişimi ne oldu eli çıktı mı hareket etmeye başlayınca insan ayrı görmek istiyor :) Sabrına hayran kaldım :)

Ben de Mthfr 677 heterozigot, PAI-Serpine1 homozigot. Ben de her gün bir tane hibor 7500 0,3 ml kullanıyorum. Ayrıca coraspin. Gebe kalmadan önce de bebe aspirini kullanıyordum, gebe kaldıktan sonra coraspine çevirdi doktorum. PLT değeri ise benim o değerim oğlumda hep çok iyi çıkmıştı hatta koagulasyon testi de yapılmıştı ve onlar da iyi çıkmıştı

cnaım benim doktorum illa yaptıracaksın demedi zorlama olmuyor bunda sadece yaptırmak istemediğine dair imza alınıyor sizden duyduğum kadarıyla o kadar... Şu da var doktorum ikili testi yapmazsanızda detaylı ultrason öneririm diyor o yüzden bizde detaylı ultrasona gircem yinede sen bilirsin canım :)

exclusive kayra anlamı cok guzel
Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf, ihsan demekmiş .. Ayy cok guldum paranoya ypma canım ben kocan degilim vallahiii
şaka yapıyorum kız gülelim istedim evet anlamı çok güzel ama unisex bi isim olduğu için deniz gibi pek istemedim erkekse erkek olduğu belli olsun isminden kızsa da kız olduğu belli olsun :)

Tünaydın canım :) bende gün sayıyorum ay sonunda gidicem kontrole daha çook var.

kızlar bu miğde bulantısıan bir çözüm bulan varmı :)
Püff valla ben bulamadım. Ağzımda da berbat bi tat var sürekli. Anneme geldim de rahatladım çok şükür. Ama mide bulantısı 24saat devam.

Kizlar isim dusundunuz mu?kiz olursa ismi su erkek olursa ismi su olsun falan diye...
Benim erkek olursa Mehmet yada Muhammet Ali olsun istiyorum inşaallah kız ismi hiç düşünmedim. Kızımın de ismi 7 aylıkken içime doğmuştu.

Kizim olursa cocuklugumdan beri bebeklerime ve evcilik oynarken cocuguma koydugum her duydugumda kulagima hos gelen İpek ismini dusunuyorum.oglum olursa Uras yada Ali Uras dusunuyorum.hayirlisi bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…