2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

canm ben her hafta 1 kere gidiyorum en az bide aralarda kontrollerim oluyor ama yinede o 1 hafta bana ay gibi geliyor benim içerden kanamam olduğu için sürekli kontrole gitmem gerekiyor bazen duruyor kanama bazen başlıyor miyom var bide bende o miyomdan kanama oluyor

Kizlar isim dusundunuz mu?kiz olursa ismi su erkek olursa ismi su olsun falan diye...
Kocam tutturmuş oğlan olursa dedemin adı Abdülhamit olacak diye. Hey Allahım
Ben de işte o hariç tüm isimlere açığım şaka bi yana cinsiyeti bekliyoruz bakalım :)

Kizlar isim dusundunuz mu?kiz olursa ismi su erkek olursa ismi su olsun falan diye...

Biz bir turlu isme karar veremeyenlerdeniz esimle.dogduktan bi kacgun sonra karar veririz hep.ilk cocugum erken dogdugu icin dogumdan sonra karar vermstk.kizimda erken dogdu.saglikla kucagimiza alalim oyle koyariz demistik ve bi kac gun sonra karar verip koyduk.suan icin hic isim dusunmuyorum ben saglikla kucagimiza alalim isim koyulur zaten.
Birde benim ve esimin 2 ismi oldugu icin 2 cocugumuzada 2 isim koyduk artik bu 3.de 2 isimli olur

Anladım canım ben sadece kotu bıtcek vermesin dıye demiştim melek onlar cunku en kucuk zarar gorsun istemeyiz elbette için rahat etsın canım allah bır daha yasatmasın saglikla kucagina al..:)

Kız olursa isimlerinden biri Zeynep olacak. Erkek olursa düşünmedik daha. Oğlumu kaybettikten 2 ay sonra rüyamda hamileymişim bir kız çocuğu seviyorum çok tatlı bir şey. Adın ne senin diyorum Zeynep diyor. Aaa ben de hamileyim benim de kızım olacak ve adını Zeynep koyacağım diyorum. Rüyada gördüğün ismi koyman gerekiyormuş ya o yüzden kızım olursa isimlerinden biri Zeynep olacak. İkinci isim olarak da Nil, Güneş, Gökçe, Liya ya da Bahar düşünüyorum :) Erkek olursa valla hiç düşünmedik...

Anladım canım ben sadece kotu bıtcek vermesin dıye demiştim melek onlar cunku en kucuk zarar gorsun istemeyiz elbette için rahat etsın canım allah bır daha yasatmasın saglikla kucagina al..:)
Amin canım sakın yanlış anlama söylediklerimi sözüm sana değil ama bir anne elbet evladını düşünür ki bu benim ikinci bebeğim olcak Allah izin verirse.. Oyüzden bazen acımasız eleştiriler olabiliyor o yüzden söyledim... Yoksa bende çok isterdim üç aylık ken gebeliği öğrenip dört aylık olunca kontrole gideyim ben adetten nerdeyse 5 gün önce öğrenip iğneye başladım... Rabbim hiç bir anneyi evlat acısıyla sınamasın... Geçecek inşaallah bu stresler..

O usg 20 haftalıkken yapılmıyor mu canim renkli ultrason değilmi dedigimiz bende yaptirmicam galiba

Benim kizimin adi Zeynep Zümra.oglumun adi Umut Nihat.

Ben varımmm 2 haftam kaldı benim de

Can'ım bu arada bir hadis var doğmadan yada doğduktan sonra kaybettiğimiz bebeklere isim koymamız gerekliymiş ahirette bize şefaatçi olmaları için.. Bende kayıplarında bunu bilmiyordum hatta cinsiyeti bile öğrenilmemiş olsa bile kız olursa şu erkek olursa şu demek gerekiyormuş... Bende öğrendiğim gibi kayıplarıma isim verdim.. Nil ismi benimde favorim ama mecbur iki isim olacak ilk ismi rüyamda gördüm tabi kız olursa.. Erkek olursa düşünmedik daha

Canım bende de kan pıhtılaşmasi var hatta bi kaybim var ama sık cagirmiyo doktorum rahat sağolsun. . Kan yoğunluğu sağlık ocaginda da ölçüluyor. Ben de sık ultrasona girmeyi zararlı buluyorum yurt dışında dogum yapan arkadaşım toplam 4 kere girdi ultrasona benim şimdiden 2 oldu doguma kadarr oooo..

O usg 20 haftalıkken yapılmıyor mu canim renkli ultrason değilmi dedigimiz bende yaptirmicam galiba

evet canım normalde aynısı 20. haftada yapılıyor ama perinatoloji uzmanı doktorlar 2. düzey ultrason cihazı ile önce renki bakıp sonrasında normal siyah beyaz ultrasonla bakıyorlar benim kendi doktorum özellikle 2. düzey usg istedi... bende araştırmalarım sonucu başka bir doktora gidicem tavsiye edilen bir doktora :)

Ben 36 haftalıkken kaybettim canım oğlumu ve inan o kadar çok düşündük ki bir türlü isim bulamamıştık. Kardeşim kulağına Muhammed Mustafa olarak okumuş Demek ki ismiyle gelecekmiş oğlum, biz boşuna düşünmüşüz Annem bu meleğe bu isim yakışır oğlum demiş, kardeşim de kulağına öyle okumuş. Cennet'te Muhammed Mustafam var...

CİDDİ MİSİN

bende şok bende iptal çünkü benim eşimde ısrarla eylül olcak diyor bende poyraz dedim kızı eşim erkeği ben seçtim :)
Evet canım ciddiyim :) ancak eylul adı kuranda gecmıyor dedı biri bız bıraz soguduk ancak eşim cok ısındı o isme. Bnde Poyraz ya da kayra cok begenıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…