2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende HR yazan var o mu ki acaba?
evet canim o 150 hizda atiyor eger dakikada 140 asagi atiyorsa erkek ustu atiyorsa kiz diye arastirmalar okudum bilginize asagida usg ornek atiyorum bebek dakikada 160 atiyor

Eklentiler

• images-1.jpeg
    27,5 KB · Görüntüleme: 65
Bende HR yazan var o mu ki acaba?

Canım tam emin olmamakla birlikte yanında ki bpm biriminden kalp atışı olduğunu düşünüyorum. Buna bakmak için nette mini bir araştırma yaptım. Elimizde ki kağıtta yazan tüm Kısaltmalar neyi gösteriyormus söyle bir yazı buldum :)
Umarim işinize yarar. Burda hafta hafta olması gereken ölçümler de var.

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-10-14-51-52.png
    86,8 KB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_2016-04-10-14-52-27.png
    90,1 KB · Görüntüleme: 64
Kizlar işinize yarayacak bir web linki atmak istiyorum ama link çıkmıyor yapistir dediğim zaman. Nasıl yapacağım onu? Link paylasilmiyor mu forumda?

Bu işler nasip canım kimisinin bir sürü hastalığı varken çocuğu oluyo kimisinin bi sorunu yokken olmuyo dediğin gibi hiç belli olmuyor. Çocuğun ömrü varsa anne hasta da olsa doğuyor ömrü yoksa ev süpürdü diye gidiyo malesef. İnşallah bi şey olmaz rabbim bu kadarını gösterdi çok şükür tamamına erdirsin inşallah

Herkese iyi pazarlar.. Bebeğin cinsiyetine dair hiç bir merakım yoktu taze annişlerr ama burda okuya okuya merak uyanmaya başladı usg ye baktım kalp atım hızı da yazmıyorr merakım giderek artıyor 3 hafta sonra randevum var umarım bi tahmin yürütür doktorum

Günaydın kızlar Bende bugün 8+6 oldum. İki gündür birsey hissetmıyorum. Daha öncesnde az kasık ağrısı ve çok az bulantı olurdu. Ben gibi birsey hissetmeyen oluyor mu? Doktora gıtmeme daha 3 hafta var.
Canım bende bugun itibariyle tan 8.haftalık olduk ancak 2 gundur midem bulanmıyor sadece kokulara karsı hassasıyetım devam bnde telas yaptım ancak mesela kuzenim bnde hiç bulantı olmadı diyince bıraz olsa rahatladım

Canı gönülden amiiiin :)

Kizlar benim annem de, Kızkardeşim de hiç bir belirti yasamamislar. Hatta annem de regl düzensizliği olduğundan acaba bir sorun mu var diye Dr.a gitmisler babamla, Dr hersey yolunda, sen 3 aylık hamilesin demiş. İlk bebisleri yani ben olmuşum :) Kizkardesimde 7 haftalikmis öğrendiğinde. .. Ama ben burnumun ucu kaşınsa acaba hamilemiyim dedim ve BAT tan 1 gün once hamile olduğumu öğrendim :) Böylesi çok daha zormuş. Bazen diyorum ki keşke ben de 3 aylık olduğunda ogrenseydim, anlasaydim :)

Kızlar yaa benım usgde har-mid 100 yazıyor bu kAlp atısı hızımı. . 6+2 gunluktu normalmi dusuk gıbı grldı yaa

Kızlar sanırım genital bölgemde mantar oluştu çok kaşıntm başladı ve kızarık kabarıklıklar var acaba progestandan dolayimi oldu simdilik travazol sürdm ama hamilelikte doktora sormak gerekiyormus
evet cnm progestandan kaynaklanıyor bende de aynısı oldu bende ağızdan alıyorum yatmadan önce bir tane elma sirkesi iyi geliyor cnm biraz yakıyor ama geçiyor bana iyi gelmişti

kalp atisi 140 altindaysa erkek bebek diyorlar dogruluk payi varmi bilmiyorum gozun aydin canim.kac hafta dedi usg uygunmu canim saglikla kucagina alirsin insallah
7 haftalik dedi canim. Adet tarihine göre bi gerilik var mi dedim simdilik yok dedi. Boyu da 9 ml cikti. Insallah hepimiz saglikla aliriz kucagimiza.

Hadi gözün aydin :) Ayy 1 cm bile değil daha 9'larda kuzucuk :) Allah tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini :)
Daha minicik yavrucugum, bakin bu da resmi teyzeleri :) Sanki kafasinin altina yastik koymus yatiyo bizim ufaklik :)
Cinsiyet tahmini yapar misin Ikra meyra

Eklentiler

• 20160409_125621~2.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 79
bENde daha önce hep belırtı vardı bırden kesıldı insanın aklına hersey geıyor

Burada da yine sağ alt tarafta CRL yazan Bebisin boyu, onun altında ki ise ne kadarlık olduğu. .. Yani benim bebisim o gün 5,99 mm boyunda, 6 hafta 2 günlüktü :)
Ya canım benm 6 +3 günlük 5 mm idi bebeğim doktor bana çok kücük dedi sanada öle dedi mi korkutmuştu beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…