2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Can'ım travazolu benim de evde vardı ama doktor kullanma dedi.. Bende tekrar gitmedim tekrar sirkeli suyla idare ediyorum kaşıntı oldukça istersen bir git doktoruna hangi Kremi verecek

Aaa sirkeli suyu iyi geliyor mu? Doktora 19. Gidicem

Canım kalp atış sayısı ultrason kağıdında yazıyo mu yazıyosa nerde yazıyor

Canım benim ultrason görüntüsüne kalp atışı sayısı FHR 127.1,2bpm olarak yazıyor. Kalp atışı 127. Sende de böyle bir yazı vardır. Ultrason görüntüşu açıklamaları her hastanede yerleri farklı oluyor.

Günaydın kızlar Bende bugün 8+6 oldum. İki gündür birsey hissetmıyorum. Daha öncesnde az kasık ağrısı ve çok az bulantı olurdu. Ben gibi birsey hissetmeyen oluyor mu? Doktora gıtmeme daha 3 hafta var.

Gunaydin hanimlar.
Bende 8+3 oldum bugun.benim 2 hamileligime bakarsam bu cok agrsiz sancisiz geciyor hamile degilmisim gibi geliyor.bi de ben daha hic dr ye gidemedim persembe gunune anca randevu almistim az once msj geldi zorunlu izne ayrilmis yine kaldi muayne.bakalim yarin bizim burdaki devlete sansimi deniycem artik yarin gitmem lazm nasipse.

Bende bunu merak ediyodum ama malesef benimkinde yazmıyo unuttum sormayı heyecandan mıdır korkudan mıdır her şeyi unutuyorum doktorun yanında. Bu arada sarı akıntı normal dedi doktor

Kızlar gecen haftaki ultrason resmim yani 7+5 haftalikti. Cinsiyet tahmini yapan varsa buyusun Ikra meyra
erkek bebege benzettim 7+5 de baya belli olmus erkek bebek hemen belli olurmus canim yinede rabbim bilir rabbim gonlune gore versin benimki tahmin :)

Bende bunu merak ediyodum ama malesef benimkinde yazmıyo unuttum sormayı heyecandan mıdır korkudan mıdır her şeyi unutuyorum doktorun yanında. Bu arada sarı akıntı normal dedi doktor

Canım ben de senin gibi unutuyorum bazı şeyleri... Dr bana 4 tane ultrason görüntüsü verdi. 2si birbirinin aynı, hiç birşey de yazmıyor. Birinde alt kisimda sadece kalp atışı yazıyor, diğerinde ise boyu ve kaç haftalik olduğu yazıyor. Ben de arayip, arastirarak buldum :)
Sarı akıntı da demek sorun yokmuş, cok sevindim :) Benim hala benek benek kanamam geliyor. Progestan kullanıyorum ama geçmedi. Bu hafta yine gidicem ben Dr.a. Zaten dahiliyeye tahlil göstericem. Şu 1. Trimester bir geçse çok rahatlayacagim...

Canim benim ultrason goruntusunde kalp atisi yazmiyor.seninkini atabilirmisin.nerde yazdigina bakmak icin

Hmm bana sadece boyu yazan ultrason kağıdını verdi. Geçmiş olsun canım bol bol yat dinlen. Aynen 12 haftalık olsam bende çok rahatlıycam inşallah sorunsuz atlatırız bu günleride

Günaydın kızlar Bende bugün 8+6 oldum. İki gündür birsey hissetmıyorum. Daha öncesnde az kasık ağrısı ve çok az bulantı olurdu. Ben gibi birsey hissetmeyen oluyor mu? Doktora gıtmeme daha 3 hafta var.
Canım ben de senin gbiym bulantm cok az oluyo, bazen ben de bişey hssetmiyorum, sata gore ben de 8+4 oldum.

Canim benim ultrason goruntusunde kalp atisi yazmiyor.seninkini atabilirmisin.nerde yazdigina bakmak icin

Burada da yine sağ alt tarafta CRL yazan Bebisin boyu, onun altında ki ise ne kadarlık olduğu. .. Yani benim bebisim o gün 5,99 mm boyunda, 6 hafta 2 günlüktü :)

Eklentiler

• 1460281671763856058978.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…