2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hmm bana sadece boyu yazan ultrason kağıdını verdi. Geçmiş olsun canım bol bol yat dinlen. Aynen 12 haftalık olsam bende çok rahatlıycam inşallah sorunsuz atlatırız bu günleride

Amin kuzum çok sağol. Bu yıl benim arkadaşlarım da o kadar çok kayıp oldu ki :KK43: En az 7-8 sayabilirim.. Hic birinin de saglik problemi yoktu. Bir çoğuna da şahit oldum. Ben de problemler de var. O yüzden çok korkuyorum. Annem de korkarak başına gelir, hiç düşünme diyor. Bazen ya nasip diyorum, bazen kahrolurum, dayanamam diyorum. Ama tabi ki nasip. Çünkü kuzenim eşi 1 hafta önce doğum yaptı, onun çok aşırı ve parçalı kanaması oluyordu üstelik. Ama nur topu gibi bebisi kucaginda simdi :) Rabbim neye ol derse, o oluyor... Cok sukur inancim tam ve O'ndan gelene boynumuz kildan ince. Hakkımızda hayırlısını versin, aklı ve bedeni sağlıklı nur topu gibi bebisler nasip etsin bizlere Rabbim.

Günaydın anneler. İyi pazarlar. Hepimiz uzman olduk tahlil,kısaltma vs konularında. Ben ikinci olduğundan daha sakinim bu sefer. İlkinde her gün olsa girerdim ultrasona. Bebek doğduktan sonra da her hastalanmasına ölecek zannediyordum.

20160410_124347.jpg
cinsiyet tahmini yapar misiniz.canım kalp atışı yazmıyor bence

Yanılma payı mutlaka olur bi arkadaşımın 6. Aya kadar erkek dendi Kızı oldu.. Ben sadece oğlumda yanılmadığını 2,5 aylıkken öğrendiğimi söyledim herkeste öyle olacak diye bişey tabi ki yok ama ben 10 haftalıkken öğrendim demek istedim
Olabilir canım ben bazı doktorların erken tahminde yanıldıklarını söylemek istedim. Ki doktoruma da güvenirim :)

Kızlar sanırım genital bölgemde mantar oluştu çok kaşıntm başladı ve kızarık kabarıklıklar var acaba progestandan dolayimi oldu :cry: simdilik travazol sürdm ama hamilelikte doktora sormak gerekiyormus:cry:
Canım bi pet şişenin içine kaynamış soğumuş su koy içerisine de karbonat koy çalkala ve bu suyla taharetlen. Doktorum önerdi bunu.

rabbim.saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah canim burda 7 haftami baya belli gorunuyor erkek tahminim rabbim bilir canim gonlundekini nasip etsin insallah
Goruntude 8+3 canim.9 . Haftaya girmis olmaliyim.benimde icime erkek doguyor.bi oglum var kizim olmasini cok isterim.nasip artk saglikla kucagima alayimda cinsiyet onemli degil

Bu yazdıklarından en çok hareketlerin ağırlaşması ilgimi çekti sürekli yatıyorum uyuyorum kafam kalkmıyor çok tembelim oğlumda doğum yapacağım gün duvarları silmiştim okadar rahattım ki 2,5 aylık hamileyken ev taşıdım perdeleri bile kendim astım şimdi yatağın örtüsünü örtmeye mecalim yok diye yıkayıp katladım kaldırdım misafir gelince çıkartırım diyorum çok tembelim çok

Goruntude 8+3 canim.9 . Haftaya girmis olmaliyim.benimde icime erkek doguyor.bi oglum var kizim olmasini cok isterim.nasip artk saglikla kucagima alayimda cinsiyet onemli degil
takviminde 8 hafta icinde yaziyor usg 04-04-2016 goruluyor 7 hafta kusur diye dusundum canim rabbim gonlundekini nasip etsin insallah.. amin

Bi hafta once dra gittim.8 hafta demisti.takvim benm tahminim.yoksa adet tarihime gore 10 hafta olmam gerekiyordu.cinsiyet taminini nasil yapiyorsun?
himm anladim canim ben sat 1 subat bu gun 10 hafta oldu ben nasil tahmin yapiyorum her tarafi belli oluyorsa erken haftalarda erkek bebek diyorlar canim oglunun usg karsilastir fark mutlaka vadir ayni haftasi olucak ikiside birde benimki tahmin canim dogru cikacak diye birsey yok canim rabbim bilir

daha cok kucuk canim 8+9 haftalarda cok belli eder ama erkege benzettim 6+3 falan galiba benimki tahmin canim rabbim gonlune gore versin insallah :)
6+2 canım burda :) hayırlısı Allah tan bir oğlum var kızım olsun istiyorum ama kısmet eli ayağı düzgün sağlıklı olsun da kız erkek farketmez :))

Canım benim ultrason görüntüsüne kalp atışı sayısı FHR 127.1,2bpm olarak yazıyor. Kalp atışı 127. Sende de böyle bir yazı vardır. Ultrason görüntüşu açıklamaları her hastanede yerleri farklı oluyor.
Bende HR yazan var o mu ki acaba?

Eklentiler

• 20160410_144054-1.jpg
    20160410_144054-1.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 56
6+2 canım burda :) hayırlısı Allah tan bir oğlum var kızım olsun istiyorum ama kısmet eli ayağı düzgün sağlıklı olsun da kız erkek farketmez :))
rabbim.gonlundekini sana nasip etsin insallah canim dedigim gibi sadece tahmin ediyorum. rabbim bilir

X