2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar adet sancısı gibi bir sancı geldi nedir anlamadım kötü birşey değildir inşallah ilk defa oluyor böyle

evet cnm progestandan kaynaklanıyor bende de aynısı oldu bende ağızdan alıyorum yatmadan önce bir tane elma sirkesi iyi geliyor cnm biraz yakıyor ama geçiyor bana iyi gelmişti

Ben alttan alıyorum progestani belki de o yüzden boyle kötü oldum. Suan iyiyim ama aksama davar kotu oluyor aksam yapaym en iyisi

Ya canım benm 6 +3 günlük 5 mm idi bebeğim doktor bana çok kücük dedi sanada öle dedi mi korkutmuştu beni

Canım Hayır öyle bişey demedi Dr bana. Sadece kalbini dinlerken sesin daha yüksek çıkması gerektiğini söylemisti. Ama onda da korkulacak birsey yok dedi. Ben biraz da kg.lu olduğum için bebisim daha derinde, o yüzden dedi. Bilemiyorum açıkçası şimdi bende korktum

Daha minicik yavrucugum, bakin bu da resmi teyzeleri :) Sanki kafasinin altina yastik koymus yatiyo bizim ufaklik :)
Cinsiyet tahmini yapar misin Ikra meyra
canim erkege benzettim 7 haftada her yeri belli massalah erkek bebek cabuk belli olurmus insallah rabbim gonlune gore nasip etsin insallah ben tahmin ediyorum :)

Canim nasil anliyosun?
canim erken haftada belli ise her yeri eli kolu erkek bebek diyorlar ben ona gore yorumluyorum tahmin benimkisi rabbim.bilir dogruluk payi ne kadar bilmiyorum rabbim.gonlumuzdekini nasip etsin insallah

Bende de yazmıyor canım

Canım valla bilmiyorum. Hastaneye göre görüntülerin üstünde ki bilgilerin yerleri değişiyor burda gördüğüm ultrason sonuçlarına göre. Mesela ben de FHR yazarken kalp ritmi, başka bir arkadaşımızda HR olarak gözüküyordu. Bir başka arkadaşımızda da hiç yoktu öyle bir bilgi.

canim erkekge benzettim 7 haftada her yeri belli massalah erkek bebek cabuk belli olurmus insallah rabbim gonlune gore nasip etsin insallah ben tahmin ediyorum :)
Canim ilk çocuk hic fark etmez, Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah.

Canım korkma lütfen kendimi kötü hissettim sen öle diince. Benim doktorum tuhaftı zaten biraz kesen büyük bebeğin kücük diince ister istemez gerilmiştim ama şimdi takmıyorum kafaya salı günü başka doktorda randevum var artık 7 + 5 im bakalım bu defa ne olcak merakla bekliyorum ama sen lütfen benim yüzümden endişelenme doktorun sana iyi demiş inşallah sağlıcakla alırız kucamıza bebişlerimizi

Ahh canım ya, ınsallah bir problem çıkmaz, ben bu Dr.lari anlamıyorum, karşılarında ki insanı anlayıp, ona göre konusacaklarina ki bazısı var en kötü haberi bile verse hiç hissetmiyorsun. Bazısı da güzel olan haberi batırır. Ben geçen hafta ki Dr.a gidene kadar denk geldiğim sağlık ocağında ki hemşire ve 2 tane de Dr çok saçma davrandilar. Hele ilk saglikocağında ki hemşire, günüm 3 gün geçti, testler pozitif çıkıyor dedim, daha bekle bakalım bos gebelikte olabilir diye azarladi resmen. Mutlulukla girdiğim odadan ağlayarak cikmistim. Bir daha da uğramadim. Hepsi bir tuhaf, inşallah bu hafta gidecegin Dr doğru düzgün ve güzelce bilgilendirme yapar sana ve bebişin sagliklidir. Tabi ki hepimizin ki inşallah :)

Bende bundan onceki gebeligimi 9 haftalikken ogrendim.adet duzensizligi oldugu icin.daha iyi oluyo bence:)

Kızlar hamıle kaldıgımdan beri göğüs hassasiyetım hat safhada hiç azalmadı sizde de öyle mi??
Oooo onu hic sorma bence kafam kadar oldular o ayrii hasasiyet desen oda ayriii
Burda bulantisundan dolayi tedirgin olan arkadawlar varmiw 7 haftaligiz ve bugune kadar hic bulantim baw donmem olmadi ))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…