2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Akşam dokuz buçukta yapıyorum bende. Unutacağım diye korkuyorum ister istemez. Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Ben tlfonun saatini kuruyorum iyi oluyor bir tane iğnede çantamda bulunduruyorum olurda dışarıda olursam diye bir kere soyunma kabininde yaptık saati geçmesin diye

Kızlar sanırım genital bölgemde mantar oluştu çok kaşıntm başladı ve kızarık kabarıklıklar var acaba progestandan dolayimi oldu simdilik travazol sürdm ama hamilelikte doktora sormak gerekiyormus

Cok şükür kalp atislarimizi da duyduk canlar, atis sayisi 110 civarinda, bana biraz dusuk gibi geldi ama insallah bi sorun olmaz.
kalp atisi 140 altindaysa erkek bebek diyorlar dogruluk payi varmi bilmiyorum gozun aydin canim.kac hafta dedi usg uygunmu canim saglikla kucagina alirsin insallah

Kızlar sanırım genital bölgemde mantar oluştu çok kaşıntm başladı ve kızarık kabarıklıklar var acaba progestandan dolayimi oldu simdilik travazol sürdm ama hamilelikte doktora sormak gerekiyormus
bisey olmaz canim bendede kasinti vardi doktor krem verdi suruyorum iyi geliyor yine kasiniyor yine suruyorum her zaman degil kasindikca suruyorum

Günaydın kızlar Bende bugün 8+6 oldum. İki gündür birsey hissetmıyorum. Daha öncesnde az kasık ağrısı ve çok az bulantı olurdu. Ben gibi birsey hissetmeyen oluyor mu? Doktora gıtmeme daha 3 hafta var.

Canim icinde kortizon vardi sanirim onun. Doktoruna sormadan ilac kullanmamani tavsiye ederim. Gebelikte kullanilmiyor diye hatirliyorum. Gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…