2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Olabiliyor böyle şeyler, benim kız kardeşim de 10. Haftada öğrenmiş erkek olduğunu ve doğru cikmisti ama arkadaşıma kız dediler, doğuma kadar. Erkek olduğunu koluna takılan mavi bileklikten ogrenmislerdi :)) O kadar Şaşması tabi ki çok tuhaf geliyor. Oğlan baya bi uzun süre pembiklerle gezmisti :)

Günaydın cnm inşallah kalp atışlarını duyar bize güzel haberler verirsin.

İnşallah duyarsın canım.Güzel haberlerini bekliyoruz

İnşallah hiç bir aksilik çıkmaz bebişini de kalp atışlarını da duyarsın canım güzel haberlerini bekliyoruz :)
Cok şükür kalp atislarimizi da duyduk canlar, atis sayisi 110 civarinda, bana biraz dusuk gibi geldi ama insallah bi sorun olmaz.

Merhaba hanımlar öncelikle ağrısı olanlara geçmiş olsun benim de ara sıra oluyor ders anlatırken olursa hemen oturup masada ayaklarımı uzatıyorum geçiyor. Serviste de ayaklarımı uzatabileceğim yerde oturuyorum.
Kızlar bir şey soracağım şu anda hamilelikle ilgili ve bebek bakımı ile ilgili bir kitap okuyor musunuz, daha önceden tecrübeli olanlar okuduklarından önerilerini paylaşabilir mi?

Cok şükür kalp atislarimizi da duyduk canlar, atis sayisi 110 civarinda, bana biraz dusuk gibi geldi ama insallah bi sorun olmaz.
Hayırlı olsun canım Bugün bende gittim doktoruma. Kalp atışlarını bu sefer karından ultrason ile duyduk. Kalp atış sayısı ile ilgili hiç birşey söylemedi. Doktorun bir daha ne zaman çağırdı?

Canım geçen hafta bir blog da görüp aldığım bir kitap var. "Mahallenin en mutlu yumurcagi" Bebis uyumuyorsa, kolik varsa vs hepsine care sunuyormus kitap, ama dedim ya geçen hafta aldım henüz çok basindayim. Birkaç kitap tavsiyesi daha vardı not almıştım ama henüz onları almadım. Sonra okudukça almayi düşünüyorum. İstersen onları da yazarım.

Meslektaşmışız.. dikkat edin kendinize uzun süre ayakta kalmayın diyecegim ama bende malesef öyleyim. Çocuklar bir Teog a girseler bizde dinlensek Benim almayı düşündüğüm ilk kitap 'Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler' epsilon yayınları. Arkadaşlarımdan okuyanlar vardı ama daha sormadım kitabın nasıl olduğuyla alakalı. Bebişiniz hayırlı olsun

Hayırlı olsun canım Bugün bende gittim doktoruma. Kalp atışlarını bu sefer karından ultrason ile duyduk. Kalp atış sayısı ile ilgili hiç birşey söylemedi. Doktorun bir daha ne zaman çağırdı?
Aslinda bana da sayi soylemedi dr, ultrason goruntulerini esime videoya cektirmistim, eve gelince biz ortalama hesaplamaya calistik. 15 gun sonraya cagirdi canim, seni ne zamana cagirdi?

Aslinda bana da sayi soylemedi dr, ultrason goruntulerini esime videoya cektirmistim, eve gelince biz ortalama hesaplamaya calistik. 15 gun sonraya cagirdi canim, seni ne zamana cagirdi?
Hesaplamanızda yanılma olabilir. Merak etmeyin iyidir kalp atışları. Doktorum beni 1 ay sonraya çağırdı. 12.hafta önemli bir hafta. Ense kalınlığına bakacağız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…