2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ama o haftalarda kiz erkek organlari bir birine benziyor kizsa iceri cekiliyor erkekse cikiyor yanilma oluyor o haftalarda doktorun tahmini tutmus :)

ama o haftalarda kiz erkek organlari bir birine benziyor kizsa iceri cekiliyor erkekse cikiyor yanilma oluyor o haftalarda doktorun tahmini tutmus :)
Kuzenimde aynı hamile kaldık onunda 11. Haftada söyledi doktoru belki attı tuttu ama cinsel organından değil bu tahmin erkeğin testisleri kız çocuğunun da yumurtlalıkları oluşuyormuş doktor bize de gösterdi dedim ya şaşırdık ama ikimizin ki de doğruydu

Geçmiş olsun canım İnşallah bebiş de sen de eski sağlığınıza kavuşursunuz

Canim ne diosun yaaa cok cok gecmis olsun rabbim yavrunla sinamasin seni kimseyi... ne diosa onu yap canim yat nolcak evet cok zor ama belki gecici bir surectir insallah hersey normale doner dualarimdasin...

Amin canım inşallah bebişlerimizi sağlıcakla alırız kucağımıza

Geçmiş olsun canım İnşallah bebiş de sen de eski sağlığınıza kavuşursunuz
Canim ne diosun yaaa cok cok gecmis olsun rabbim yavrunla sinamasin seni kimseyi... ne diosa onu yap canim yat nolcak evet cok zor ama belki gecici bir surectir insallah hersey normale doner dualarimdasin...
Sağolun kızlar desteğiniz için teşekkürler

erhaba arkadaşlar ben 1.5 aylik hamileyim ancak sirtimda 12 yildan beri platin var kilometre normal benim durumumda olan duyan var mı aranızda ve goguslerimde de protez var nasıl bir hamilelik geçireceğim endiseliyim tskler
Allah yardımcın olur merak etme Allah hiç kimseyi kaldıramayacağı yükün altına sokmaz inşallah sağlıklı bir şekilde alırsın yavrunun kucağına

Doğru söylüyorsun. Ben 12haftalıkken doktor kızıma erkek demişti mesela. 1 ay sonra kontrole gittiğimde de kız olduğunu öğrenmiştik :)

Doğru söylüyorsun. Ben 12haftalıkken doktor kızıma erkek demişti mesela. 1 ay sonra kontrole gittiğimde de kız olduğunu öğrenmiştik :)
Yanılma payı mutlaka olur bi arkadaşımın 6. Aya kadar erkek dendi Kızı oldu.. Ben sadece oğlumda yanılmadığını 2,5 aylıkken öğrendiğimi söyledim herkeste öyle olacak diye bişey tabi ki yok ama ben 10 haftalıkken öğrendim demek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…