2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım ilk haftalar bende hiç bişey yiyemedim bulantılar mahvoldum 2 kilo verdim ama şimdi yaptığım yemeği yiyemiyorum ama başkasının yaptığını yiyebiliyorum. Sabah uyanınca 1 kez öğürtü oluyor öğleden sonra rahatım şuan.

aynen canim hisleriniz dogrudur insallah rabbim cumlemize gonlumuzdekini nasip eder insallah sinemnur erkek dedim ilk soyledigi gun hislerim dogru cikti hislerin dogruluk payi var canim erkek tahminim dogru yondedir insalah
Evet, doğru çıktı tahminin canım 12 . haftada çıkıntı görüyorum demişti doktorumuz, 17. haftamızda da afacan bir oğlan bu dedi. Sen en başta, daha 58,2 betahcg ile öğrendiğim gün erkek demiştin, Allah herkesin gönlüne göre versin insallah.

canim guzel duana amin diyorum kuzum saglikla alirsin insallah pasayi :) mucuk

Canımcım allah sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. 9 yada 10 haftalık usg varsa atarmısın bize. Seninki kesin ya bizde karşılaştırma yapsak

Ben 6+2 de gittiğimde sadece keseyi gördüm 2 hafta sonra gel dedi doktor iki hafta sonra yani dün ilk kez gördüm 8+1 Di 1.52 cm çıktı canım inşallah sende güzel haberler alırsın...

Canımcım allah sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. 9 yada 10 haftalık usg varsa atarmısın bize. Seninki kesin ya bizde karşılaştırma yapsak
Canım benim 5,7, 12 ve 17. hafta usg var, 5 ve 7. haftalarda Ramzi teorisine göre bakılıyordu, kız denmişti, hiç ihtimal vermemiştim, 12 . hafta usg ile NUB teorisine bakıyorlardı SLYVESTER erkek demişti, çin ve rus takvimi erkek demişti, ben de Ramzi harici hepsi tuttu, bu usgler işine yararsa göndereyim.

Bilemedim şimdi 9+3 le 7 haftada baya geri 12 hafta baya büyük zor olur neyse bi sonraki randevu 12+ 1 de doktor söyler inşallah. Dua edelim.

gelısımı satla aynımıydı canım bende henüz duymadım

şuan kese boyutu vs önemli değil. her ultrasonda yanılma payı oluyor. benim bir gün geri çıktı oda tam satımı bilmiyorum belkide önde veya geride bu yüzden takılmıyorum.
oğlum hiç satına uyumlu gitmemişti,oğlumda 9. haftada kalp atışını duydum.

bende yarın gidicem duyarım inşallah dua edin

kızlar geçen cuma bebeşimi gördüm 9+3'tü 1 hafta oldu bugün 10+3'üz ama sanki gel birde bana sor 1 aydır görmüyor gibi hissediyorum... Görmediği bir şeyi özler mi insan merak eder mi ben bebeğimi özlüyorum her gün imkanım olsa her gün onu görmeye giderim... Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın hiç görmediği bir insanın özlemini çekilir mi ?

Ben özlüyorum bebeğim seni, belki tekmesini hareketlerini duysam içimde hissetsem bu kadar çok özlemem belki ama seni hissedebildiğim tek yer ultrason olduğu için doktor yolunda zaman geçmek bilmiyor...

Canım beni ağlattın inşallah yarın bebişimi görebilirim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…